Sari la conținut

Caut Hyosung


Postări Recomandate

Salut. Caut doar Hyosung Gt125r (nu naked, nu alte marci). Nu conteaza aspectul. Sa fie ok din punct de vedere mecanic, sa nu aiba cadru stramb. Asa ca o mica placere a mea, daca e negru are un plus. Nu veniti cu preturi de Hayabusa ca nu il ia nimeni. Bugetul depinde, daca imi place ne intelegem. Multumesc mult!

Mesaj aici sau PM.

» Post actualizat in 28 Jul 2015 17:17

Up!

» Post actualizat in 13 Aug 2015 12:19

Up!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut! Unde gasesc si eu hyosung gt 125 r? M-am uitat pe site-uri de afara si sunt exagerat de scumpe ( 2500-3000 euro) adica mi se para mie prea mult pentru un 125! Deci pe unde gasesc si eu unul la un pret acceptabil? (sa zicem 1500 euro). De preferat in Romania dar accept si Germania sau Italia. Multumesc!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Motocicletele de 125cc au fost mereu scumpe, mai ales cele de fabricatie relativ recenta si cu un design mai sportiv. In plus, modelele acestea (Hyosung GT125R sau Derbi GPR125) sunt destul de rare pe la noi.

 

Pe moto.it am gasit cateva Derbi-uri -> link

Hyosung insa, doar pe mobile.de -> link

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut, am gasit un Hyosung GT125r la 700 euro in Romania cu toate actele necesare inscrierii. Proprietarul a spus ca motorul e de pe un Hyosung gt 125 naked. E o problema asta? Mi-a spus ca merge brici! Ce ziceti? Am vazut ca arata bine mobra, o sa pun si niste poze. Multumesc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sigur sunt identice.La banii astia ...nici scuter nu iei in mintile lui, si mai ieri spuneai ca ai cautat disperat...

Am cautat si asta e singurul pe care l-am gasit in Romania, dar mai caut oricum.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Admin

@initiator, un titlu de topic trebuie sa contina cuvinte la obiect, nu generalisme de genul : ajutor, vreau sa stiu, ce parere aveti, etc!

Ti-am editat eu titlul, data viitoare te rog sa respecti userii forumului..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@initiator, un titlu de topic trebuie sa contina cuvinte la obiect, nu generalisme de genul : ajutor, vreau sa stiu, ce parere aveti, etc!

Ti-am editat eu titlul, data viitoare te rog sa respecti userii forumului..

Imi pare rau, nu am stiut. Nu se va mai repeta!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ada o sa fac, merg cu un mecanic sa se uite la el. Multumesc pentru sfaturi!

» Post actualizat in 31 Jul 2015 09:36

Ada o sa fac, merg cu un mecanic sa se uite la el. Multumesc pentru sfaturi!

Asa*

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...

Salut! Cumpar Hyosung GT125R! Motocicleta sa aiba acte ok chiar daca nu e inmatriculata, sa nu aiba defecte, km cu cat mai putini cu atat mai bine.Nu vreau Hyosung GT125 Naked (nu imi place aspectul) si nici alte motociclete. Bugetul difera de la oferta la oferta. Astept PM sau mesaj aici! Multumesc anticipat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 6 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...