Sari la conținut

Miercuri, 11.11, 20 de grade C


cria_p
 Share

Postări Recomandate

Stefrusu esti ok ?

 

Hai ca a fost fain! sa speram ca vor mai fi!

Super echipa ,vreme si caltorie placuta :) abia astept sa mai iesim :) cica pe duminica se anunta ceva :)

http://s8.postimg.org/lvmygwtk5/12239641_928188917255336_4795967032954842792_n.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 109
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

* 570 km, peste Dunare am folosit bac-ul, nu stiu cati km om fi mers, dupa Ostrov drumul ne-a dus frumos, printre serpentine line si peisaje de vis (Adamclisi - Negru-Voda - Mangalia - Olimp), soare si nori, putin vant (din spate ;) ), magarusi, vaci, cai, gaste, rate si carute, ca doar am plecat la tara :) Am plecat 7 calareti (magnifici!) din Bucuresti, am pescuit unul de la Dunare (Calarasi), iar pe al 9-lea l-am gasit direct pe plaja (primul bors el l-a mancat!)

cateva poze, ca sa va vina pofta de mancare. preparate pescaresti si toamna dobrogeana - combinatia perfecta pentru o zi minunata, de tinut minte: 1111 din 2015!

 

 

 

 


» Post actualizat in 11 Nov 2015 19:51

* da, asa planuim. sa vedem in we. asta cum e vremea.

mai venim si la Calarasi, poate la un bors de Dunare ;)

 

Hai ca a fost fain! sa speram ca vor mai fi!

post-17655-0-21661800-1447271095_thumb.jpg

post-17655-0-65885900-1447271103_thumb.jpg

post-17655-0-96789900-1447271115_thumb.jpg

post-17655-0-02733600-1447271155_thumb.jpg

post-17655-0-88691100-1447271169_thumb.jpg

post-17655-0-48937500-1447271186_thumb.jpg

post-17655-0-15102500-1447271203_thumb.jpg

post-17655-0-71407500-1447271227_thumb.jpg

post-17655-0-66244100-1447271244_thumb.jpg

post-17655-0-78636400-1447271381_thumb.jpg

Editat de cria_p
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Faina tura, faine poze, 'mi'nchipui ca si gasca a fost in consecinta. Va invidiez ca puteti pleca haihui in timpul saptamanii. Musai in acest sfarsit de saptamna trebuiie sa ies si eu, asa ca astept idei, sper sa am de unde alege. Parca m-ar tenta si pe mine sa vad marea pe anu' acesta (cu moto).

S-auzim numa' de bine !

Editat de PoliBuc
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

* data viitoare luam si desert! ;)

sau numai desert :D

 

m-am bucurat ca ati putut veni. sunteti o echipa pe cinste! multumesc pentru ca mi-ai luminat calea pe A2 cu prioectoarele tale! ...ziceam ca vine TIR-ul, dar stiam ca tu esti acolo :) eu am un bec cam chior, astia de la Harley ...mereu fac economie.

 

A fost super totul (gasca, vremea, drumul, borsul etc)

Multumesc initiatoarei pentru idee si pentru organizare!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Lasa,Cria,ca am venit eu cu un bec chiar chior(am constatat cu ocazia asta),nu vedeam nici in fata rotii...Fiind primul drum noaptea si un stop cam anemic,am cautat o vesta reflectorizanta in fiecare benzinarie intalnita,dar degeaba... Drumul dupa Fetesti(cand nu a mai fost vant) a fost o mare placere. Cand va pregateati sa plecati din Petrom,treceam si eu(am baut cafeaua la Rompetrol Fetesti). Una peste alta,o plimbare frumoasa...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Domnu' Constantin,

am incercat sa va scriu un PM aici, dar vad ca nu ma lasa forumul. da-ti un semn dumneavoastra, va rog, eu as fi vrut sa-mi spuneti o adresa de e-mail, ceva, ca sa va trimitem si dvs. poze de ieri :)

 

Va mai astept la bors de peste (si icre!) :) ...sau desert si cafea, ca zice lumea ca in weekend avem soare iar.


» Post actualizat in 12 Nov 2015 08:03

* te-am vazut/auzit cand ai trecut pe langa noi, dar n-am avut timp sa reactionam. imi pare rau ca nu ne-am oprit la cafeaua de seara in acelasi loc.

oricum, drumul pe A2 a fost aventura cea mare ptr. mine. in afara ca nu vad noaptea bine, am circulatia periferica proasta (maini, picioare) si nu mai simt comenzile dupa 100km mers fara oprire la temperatura mai mica, ma cam si tin cu greu de ghidonul ala inalt al meu. asa ca drumul pe autostrada a fost "the hardcore shit" ptr. mine

noroc cu semnalele luminoase de la baietii din fata si din spate...

 

sper sa ne mai vedem la alte ciorbe de peste :)

 

 

Lasa,Cria,ca am venit eu cu un bec chiar chior(am constatat cu ocazia asta),nu vedeam nici in fata rotii...Fiind primul drum noaptea si un stop cam anemic,am cautat o vesta reflectorizanta in fiecare benzinarie intalnita,dar degeaba... Drumul dupa Fetesti(cand nu a mai fost vant) a fost o mare placere. Cand va pregateati sa plecati din Petrom,treceam si eu(am baut cafeaua la Rompetrol Fetesti). Una peste alta,o plimbare frumoasa...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

* muaaahh! iar scriu la repezeala si nu ma uit la taste... ma corectez singura, imi dau si nota 4 la gramatica azi, ca sa ma invat minte!

 

"dati un semn", nu "da-ti"

Domnu' Constantin,

am incercat sa va scriu un PM aici, dar vad ca nu ma lasa forumul. da-ti un semn dumneavoastra, va rog, eu as fi vrut sa-mi spuneti o adresa de e-mail, ceva, ca sa va trimitem si dvs. poze de ieri :)

 

Va mai astept la bors de peste (si icre!) :) ...sau desert si cafea, ca zice lumea ca in weekend avem soare iar.


» Post actualizat in 12 Nov 2015 08:03

* te-am vazut/auzit cand ai trecut pe langa noi, dar n-am avut timp sa reactionam. imi pare rau ca nu ne-am oprit la cafeaua de seara in acelasi loc.

oricum, drumul pe A2 a fost aventura cea mare ptr. mine. in afara ca nu vad noaptea bine, am circulatia periferica proasta (maini, picioare) si nu mai simt comenzile dupa 100km mers fara oprire la temperatura mai mica, ma cam si tin cu greu de ghidonul ala inalt al meu. asa ca drumul pe autostrada a fost "the hardcore shit" ptr. mine

noroc cu semnalele luminoase de la baietii din fata si din spate...

 

sper sa ne mai vedem la alte ciorbe de peste :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

* data viitoare luam si desert!

sau numai desert

 

m-am bucurat ca ati putut veni. sunteti o echipa pe cinste! multumesc pentru ca mi-ai luminat calea pe A2 cu prioectoarele tale! ...ziceam ca vine TIR-ul, dar stiam ca tu esti acolo :) eu am un bec cam chior, astia de la Harley ...mereu fac economie.

 

dar tot de peste si desertul :)

 

tir-ul era omu79

 

si sper ca nu ti-am luminat si oglinzile in exces :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E clar ! Traim vremuri remarcabile , au inceput harley-istii sa iasa cu muritorii de rand ! Frumos, tura viitoare vin si eu cu voi...

» Post actualizat in 12 Nov 2015 15:21

In timpul saptamanii !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai maine ca e vreme faina. Bagam o tura pana la Tutrakan (Turtucaia) prin Ruse, stiu eu un restaurant pescaresc fain. apoi spre Silistra , in zona sunt paduri multe si drumuri fara trafic, ideal :) am mai fost pe acolo, sunt multe de vazut, inclusiv piramida traca de la Svestari (mormantul lui Dromihete). Ce ziceti ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...