Sari la conținut

15.11, as incaleca pe viraje înspre Brasov..


l.u.v
 Share

Postări Recomandate

  • Admin

Având în vedere culorile de afara ma mănâncă palmele..m.as arunca pe virajele inspre munte, ma gândeam plecarea undeva pe la 9, mers relaxat cu retur pana se intuneca..cineva amator?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Placerea poate fi data nu doar de viteza afisata pe bord sau de unghiul de inclinare pe viraj, ci si de apropierea de limita motocicletei sau a ta. Uneori, asta poate inseamna sa mergi cu 1 km/h sau sa nu te opresti o zi intreaga...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Placerea poate fi data nu doar de viteza afisata pe bord sau de unghiul de inclinare pe viraj, ci si de apropierea de limita motocicletei sau a ta. Uneori, asta poate inseamna sa mergi cu 1 km/h sau sa nu te opresti o zi intreaga...

 

Yes it is

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Având în vedere culorile de afara ma mănâncă palmele..m.as arunca pe virajele inspre munte, ma gândeam plecarea undeva pe la 9, mers relaxat cu retur pana se intuneca..cineva amator?

merg la targoviste in poligon la o tragere de cateva sute de cartuse si dupa ma manca rucar bran bv bucuresti

de la 11-13 in poligon

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La tragerile astea poti candva lua si doritori?...Sau e ceva circuit inchis?

Ma alatur intrebarii colegului.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Admin

Noapte buna, ne vedem mâine. .

» Post actualizat in 15 Nov 2015 05:17

Ma rog.la 5 grade si zmeclau pe curbe nu vad unde mai e placerea

Unul moare si ajunge în iad..fiind nou da o tura de acomodare pe acolo și la un moment dat vede o reclama pe care scrie "clubul placerilor" unde era o coada imensa la intrare..zice asta..ma, dacă tot sunt în iad hai sa încep cu ceva dulce și intra acolo..înăuntru înghesuială mare în jurul unei mese, da asta din coate, ajunge în fata și ce vede? o masa rotunda și în jurul ei unii cu pantalonii în vine și cu ciucurasii pe masa iar langa un drac legat la ochi cu un par în mana, la un semnal asta pune mana pe bata și da în masa, ala lovit urla ca toti dracii, ăilalți de fericire! Asta contrariat nu înțelege nimic și îl întreabă pe un drac de la bar, frate, ce dracu' se întâmplă aici, pe reclama afara scrie "clubul placerilor"..despre ce este vorba? Eee, prietene..placerea maxima este când nu te nimerește!

 

Vezi tu, placerea asta are și ea mai multe aspecte..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nimanui nu.i place cu "zmeclau" pe curbe dar vb colegulyi de mai sus condusul motorului nu inseamna sa.i dai doar 200 si sa franezi in curbe aiurea:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Noapte buna, ne vedem mâine. .» Post actualizat in 15 Nov 2015 05:17Unul moare si ajunge în iad..fiind nou da o tura de acomodare pe acolo și la un moment dat vede o reclama pe care scrie "clubul placerilor" unde era o coada imensa la intrare..zice asta..ma, dacă tot sunt în iad hai sa încep cu ceva dulce și intra acolo..înăuntru înghesuială mare în jurul unei mese, da asta din coate, ajunge în fata și ce vede? o masa rotunda și în jurul ei unii cu pantalonii în vine și cu ciucurasii pe masa iar langa un drac legat la ochi cu un par în mana, la un semnal asta pune mana pe bata și da în masa, ala lovit urla ca toti dracii, ăilalți de fericire! Asta contrariat nu înțelege nimic și îl întreabă pe un drac de la bar, frate, ce dracu' se întâmplă aici, pe reclama afara scrie "clubul placerilor"..despre ce este vorba? Eee, prietene..placerea maxima este când nu te nimerește!

Vezi tu, placerea asta are și ea mai multe aspecte..

 

Haha.un soi de ruleta ruseasca, adica normal, trebuie sa simti o placere imensa ca nu ti s a descarcat tie glontul in mecla:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Poze?

 

Eu cu alex NRG am bagat buc targoviste si poligon

eu am plecat dupa spre sinaia ca nu mai aveam timp pentru campulung si bv

Am intrat in munte pe la MOROENI un peisaj superb cu un drum neasfaltat am iesit in transbucegi la cabana Dichiu si am coborat in Sinaia

din sinaia pana la iesire din comarnic VESNICA COLOANA DE MASINI....

post-2209-0-39823600-1447606709_thumb.jpeg

Editat de ianachim
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Admin

Asa este, la revenire coloana începea de la Predeal, dar pe motoare ne.am descurcat ușor. .cu mașina ajungeam la miezul nopții! Vreme superba, au fost intre 5 si 12.5 grade, ne.am făcut damblaua, pe Râșnov inespre Poiana peisajul cu frunze rosii/arămii era demențial! Îmi pare rău că nu am făcut poze, dar furați de viraje nu am mai oprit. Ne-a lipsit soarele, dar in rest totul a fost perfect, incepand cu peisaj, temperatura si drum 20151115_154826_001.jpgDSCF3690.JPG20151115_164321.jpg


Un bandit și un gentelmen prieteni de drum :hug: DSCF3689.JPG20151115_154844.jpg

DSCF3692.JPG

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...