Sari la conținut

Retapitare + Inlocuire burete scaun moto?


whizo
 Share

Postări Recomandate

sa cum am promis, am revenit cu poze. sunt foarte multumit de pret si de calitate. am mai adugat putin burete si sunt mult mai confortabile acum :)

 

Salut, la cat te-a dus si unde il gasim pe baiatul asta ? Merci

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mie-mi raspundea la telefon si ma tot ducea cu zaharelu' pana cand am renuntat sa-l mai sun si mi-am cumparat alta de pe ebay...

Daca era macar putin bineintentionat rapsundea pe forum.

despre ce interval de timp este vorba? mai mult de 2 saptamani?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@alexp50 - nu stiu care a fost interactiunea ta cu omul si ce anume a aparut in discutiile voastre dar raportul intre cei care isi plimba poponeata multumiti pe sei facute de Darian si cei care au urlat pe forum ca nu e bine este foarte mare.

Darian a livrat mereu la timp sau mai devreme si asta de cand il stiu eu. Cred ca sunt mai mult de 10 ani. Acum, e posibil ca in anumite momente sa apara dificultati in viata personala a fiecaruia si atunci prioritatile sunt clare.

Calitatea lucrarilor a fost mereu cea convenita. Daca vorbesti cu omul si ii zici ca nu ai buget dar totus iai nevoie de o retapitare, gaseste o solutie cu tine. Daca vrei ultima fitza de piele de capra cusuta fu fir de strolobabau - face si asta. Evident -> materialele si timpul investit intr-o sea rezolvata in jurul a 100 ron nu vor fi aceleasi cu cele dintr-o sea rezolvata pe la 300 ron sau mai mult.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu zic ca poate sa fie si un Da Vinci al seilor, daca nu-ti poti nici macar recupera saua de la el, nu mai zic sa raspunda la telefon, mai bine stai in continuare pe lemn.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Omu numai are nici o treaba cu forumul, din cauza carcotasilor, si nici numai intetioneaza sa activeze pe el, zice ca are 4 ani de cand nu a mai intrat. Ieri l-am sunat i-am lasat seile, azi le-am luat. 120RON tot deranju, si le-a facut super ok pentru un f4i. Recomand cu incredere.


» Post actualizat in 26 Apr 2016 21:17

scuze de dublu post, retatiat 2 sei plus adaugat burete pentru extra comfort

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asa este,lucreaza foarte bine,foarte ieftin si cu mine a fost serios de fiecare data.

Toate seile pe care mi le-a facut sunt asa de confortabile incat fac si 1000km pe zi fara sa am probleme,imi place ca desi pune o gramada de burete suplimentar,pastreaza forma originala a sei,dupa aspect nu-ti dai seama ca a fost modificata.

post-58740-0-28932100-1462367393_thumb.jpg

Editat de b86dtm
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...