Sari la conținut

Detinatori de Honda 900RR Fireblade


emylyo
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 8,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

ma uit si nu prea ai statura de hayabusa, ce vrei sa faci cu motorul? Sper ca nu plimbari prin Bucuresti. Eu am 191cm dar n-as da 954-le pe Hayabusa.

Jagi, azi se naste motorul galben...... :rusinica:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare baieti ... de 2 saptamani detin si eu un 954 fireblade 2003 ultimul an ... are toba full akrapovic / parbriz / xenon / amortizor de ghidon / pilot power 2 ct / seara ma dau pe magheru / eventual cine mai e din bucuresti si vrea sa iesim sa dam o tura / please contact me :rusinica:

sa ne auzim cu bine / p.s. voua cat va consuma ?

o poza cu " mititica mea "

post-37277-1209626213_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

andrey... frumoasa.... sa o porti sanatos. 600rr ala nu a fost in giurgiu? sau l-a dat? eu am colato.

 

l-a luat un prieten de curand de la giurgiu ... andrey_andrey52 este id`u meu de mess ... va astept la discutii :rolleyes: p.s. astept sa`mi zici istoria ei :rusinica:)))

p.s. si aseara m-am dat cu 335 i coupe modelu nou ... 3 semafoare la rand ... l-am urlat :blbl:

Editat de Andr3y 954
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sa te plimbi prin buc e naspa si nici nu prea ai optiuni de trasee virajate...io stau de 4 ani in buc dar in fiecare uikend merg la brasov,acolo ai numa circuite :rusinica: .. sighisoara,siriu,cheia..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am profitat de vremea buna si am vizitat cate ceva. Hunedoara si Alba Iulia, 1, 2, 3 si 4...

 

Si contrar opiniei unora dintre membri acestei sectiuni, chestia crem de pe rezervor NU :rusinica: este o perna. E costumul de ploaie, intr-o plasa de plastic. Pe bune. :rolleyes:

 

Sure... :blbl:

 

 

 

 

nu am mai intrat de ceva vreme pe forum,nu am avut timp... dopeman imi pare super rau ca ai cazut,bine ca esti teafar.

anu trecut in decembrie am cazut si io la fel,mi-a fugit faza si m-am dus tarash in paralel cu motoru(suzuki pe atunci) spre parapete(m-am oprit mai repede ca motoru,ziceai ca e sanie frate).norocu meu a fost ca era decembrie si am avut timp in iarna sa o repar(deci nu am stat pe bara). parerea mea e sa o pastrezi fiindca nu ai stricaciuni la componentele importante.de atunci incalzesc cauciucurile cum am iesit din curte,se uitat lumea ciudat la mine ca merg in zig zag dar nu ma mai risc..

 

P.S. cane intalnirea la cluj?

 

Te-ai dus tarash tocmai pt ca era o Suzuki. De acum n-o sa mai ai probleme. :crack: Mac, take care! :kiss:

 

23-25 mai. :)

Editat de Stau-De-6
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mda, azi am vrut sa asamblez mootrul dar se pare ca mai am nevoie de bord si suport de bord, restul lucrurilor le-am cumparat de la Jagi, carene galbene pe care initial am vrut sa le pastrez in culoarea lor dar pana gasesc bord astea intra la vopsit. of of ce sezon am inceput. nu cred ca o sa reusesc sa merg si anul asta peste 20mii.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mda, azi am vrut sa asamblez mootrul dar se pare ca mai am nevoie de bord si suport de bord, restul lucrurilor le-am cumparat de la Jagi, carene galbene pe care initial am vrut sa le pastrez in culoarea lor dar pana gasesc bord astea intra la vopsit. of of ce sezon am inceput. nu cred ca o sa reusesc sa merg si anul asta peste 20mii.

 

Stai linistit, si 25.000 sunt buni! :blbl:

Asta sa fie cea mai mare belea pe anu` asta! :rolleyes:

:rusinica:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

las' ca am fost ieri in Bucuresti, voi aveati peste 20de grade si soare iar la noi erau 7grade si ploua. bine ca n-as da muntele nostru pe liniutele de pe magheru.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

care liniute tata ca e plin bucurestiul de camere si senzori in asfalt de radare,cel putin pe kisselef si magheru au facut numai decupaturi dreptunghiulare in genul celor de pe DN1 cu camere aferente ,de ce oare?

Editat de NASU
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ca sa traiesc mult si bine ..si sa ma bucur de motor asa cum mai mult imi place :rusinica: stiti voi cum

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...