Sari la conținut

As dori sa cumpar un scuter nou


Pastorel Matis
 Share

Postări Recomandate

da @ice, ai si tu dreptate, dar pentru ce am eu de facut cu el nu merita un motor mai mare pentru a merge cu el prin oras cu 40 km/h, eu zic ca totusi de dus ar trebuii sa ma duca fara prbleme, deoarece el e conceput sa duca 2 persoane!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da @ice, ai si tu dreptate, dar pentru ce am eu de facut cu el nu merita un motor mai mare pentru a merge cu el prin oras cu 40 km/h, eu zic ca totusi de dus ar trebuii sa ma duca fara prbleme, deoarece el e conceput sa duca 2 persoane!

De acord, doar la eventuale rampe ma gandeam cand ti am scris. Plus ca poti alege o gama mai variata de (maxi)scutere in bugetul tau.E si pacat daca ai timpul necesar pentru 800-1000ron sa nu pui inca o litera pe plastic. Ma rog,ambele variante sunt ok,tu decizi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Buna Dimineata, mi-a venit scuterul!

sant foarte multumit de el, am facut 100 km cu el, merge foarte bine, prin oras chiar cred ca nu e nevoie pentru mine de ceva mai mare!

post-93202-0-85362600-1461045484_thumb.jpg

post-93202-0-82428000-1461045486_thumb.jpg

post-93202-0-33243300-1461045488_thumb.jpg

post-93202-0-23419100-1461045859_thumb.jpg

Editat de Pastorel Matis
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bravo! Foarte bine ca ti-ai luat ce ti-a placut, foarte bine ca in banii aia n-ai preferat o mobra SH numai ca sa fie motocicleta, atata timp cat tu ai considerat ca scutecul asta e suficient pentru ce-ti trebuie tie.

Mare grija cu intretinerea, acum. Fa-o ca la carte, sunt destul de sensibile tartaretele astea daca te chitrosesti la consumabile si manopera.

Succes!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@csj Piaggio MP3 e mare, trebuie permis pentru el, eu acest scuter de 49 cmc il pot conduce cu Categoria B

Daca e MP3 LT, il poti conduce cu B. Are pedala de frana ;)

 

ONTOPIC: As merge pe Honda Vision

 

LATER EDIT: Nu apucasem sa citesc si pagina 2. Felicitari pentru achizitie, misto trotineta :)

Editat de bogdanix
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 7 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...