Sari la conținut

Comenzi eBay.co.uk | amazon.co.uk | orice site din UK


Garcya

Postări Recomandate

salut, in cazul in care comand ceva sh prin tine de pe ebay uk, este posibila o verificare succinta a produsului inainte de trimitere ? ( de exemplu daca 2 radiatoare sunt in stare buna - nu indoite, sparte etc.)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

salut, in cazul in care comand ceva sh prin tine de pe ebay uk, este posibila o verificare succinta a produsului inainte de trimitere ? ( de exemplu daca 2 radiatoare sunt in stare buna - nu indoite, sparte etc.)

Salut,

 

Pai daca ele SUNT indoite, lovite, sparte, etc asta o sa fie precizat in descrierea produsului.

Nu o sa vezi pe ebay ca scrie "good working order" si defapt ele sunt praf.

Nu au nimica de castigat vanzatorii - faci reclamatie, iti iei banii inapoi si ei mai raman si fara produs.

 

Deci cauta, citeste descrierea si da-mi link cu incredere, mai ma uit si eu si te sfatuiesc.

 

A doua oara cand comand piese de pe ebay.co.uk prin intermediul lui Garcya, foarte multumit si de aceasta data. Cu siguranta daca o sa mai am nevoie de ceva o sa mai apelez la el. Piesele au venit exact la timp. Multumesc inca o data.

Multumesc Paul.

Asfalt uscat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Apelati cu incredere, omul este nu numai prompt si serios dar si disponibil in a gasi solutii avantajoase pentru solicitanti. Succes in continuare!

Multumesc!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut,

 

Ce ai ales tu nu este in uk, este in state.

Pot sa-ti aduc si de acolo, dar nu cred ca se renteaza pentru tine tinand cont de shipping:

Shipping:

$49.70 USPS Priority Mail International

 

Totalul ar fi : 360 lei pana la tine acasa.

 

Ca si alternativa iti pot aduce de pe uk dar spune-mi care-i casca ta EXO 400 sau 700 ?

Acesta este ok ? http://www.ebay.co.uk/itm/GENUINE-SCORPION-EXO-400-EXO-450-DARK-TINT-VISOR-OFFICIAL-STOCKIST-/300912426470?pt=UK_Helmets_Headwear_Visors&hash=item460fc73de6

Asta te costa 275 lei.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Te salut,

 

Toate castile sunt la licitatie, nu am cum sa-ti spun un pret fix.

Spune-mi cam ce casca te intereseaza (daca ai vreun model anume) si iti caut eu cu pret fix sau daca vrei ne bagam la o licitatie ca sa o iei mai ieftin.

shoei xr1000 masura s as vrea ca am 54.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

shoei xr1000 masura s as vrea ca am 54.

Asta e ok ? http://www.ebay.co.uk/itm/Shoei-XR1000-Motorbike-Helmet-/281116268985?pt=UK_Motorcycle_Helmets&hash=item4173d5d9b9 este la licitatie dar imi poti spune un pret MAXIM care esti dispus sa-l dai si pot sa particip in locul tau la licitatie.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

681 primul link (vine din state nu din uk)

140 al doilea

25 al treilea.

 

Transportul de 50 lei l-am inclus in primul link

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut Adrian,

ti-am trimis un mail.

Salut,

 

Unde ai trimis mail?

Despre ce este vorba ca nu retin acum..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am luat o aripa de plastic pt. roata spate de pe ebay.co.uk si nu trimite englezu in RO.

Vroiam sa stiu daca ma mai poti ajuta cu transportu pana in TM?

 

Laur.(mi-ai adus o baterie moto in martie si ne-am intalnit la Sorin la bar in TM)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am luat o aripa de plastic pt. roata spate de pe ebay.co.uk si nu trimite englezu in RO.

Vroiam sa stiu daca ma mai poti ajuta cu transportu pana in TM?

 

Laur.(mi-ai adus o baterie moto in martie si ne-am intalnit la Sorin la bar in TM)

Da, am discutat :)

Trimite-o la mine in UK si ti-o aduc eu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din nou m-a ajutat Dl. Adrian! Din nou multumit de sfaturile date si de faptul ca m-a ajutat sa aleg.

 

Deci e de nota 20 tipul!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut Garcya!

Ma poti ajuta in gasirea unuia sau doua amortizoare fata pentru o masinuta Microcar MC1 sauMC 2(sunt la fel la suspensii)!De preferat noi sau second bune!

Unul a cazut de tot ,al doilea inca e bun,dar stii cum e cade si al doilea cand ti-e lumea mai draga!Deci pereche ar fi cel mai bine!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Vizitator changed the title to Comenzi eBay.co.uk | amazon.co.uk | orice site din UK

Arhivat

Acest topic este acum arhivat și este închis pentru alte răspunsuri.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...