Sari la conținut

Comenzi eBay.co.uk | amazon.co.uk | orice site din UK


Garcya

Postări Recomandate

salut! imi poti face un pret pentru 4 buc din ambele link-uri? cu transport in prahova, multumesc

http://www.ebay.co.uk/itm/SPORTS-OFF-SET-AIR-FILTER-58-mm-/380548775227?pt=UK_Motorcycle_Parts&hash=item589a797d3b
http://www.ebay.co.uk/itm/KN-AIRFILTER-RC0981-K-N-FILTER-/230884409856?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item35c1c88200

 

si mai vorbisem de niste semnalizari, p-alea le vreau, dar sa vad si preturile la filtre si apoi sa-ti trimit adresa, o seara buna



filtrele sa aiba diametrul la prinderea pe carburator de 58 mm



http://www.ebay.co.uk/itm/Motorcycle-LED-Indicators-Suzuki-GSXR1100-Slingshot-SRAD-Streetfighter-Project-/190677049689?pt=UK_Motorcycle_Parts&hash=item2c653ce159

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

buna.caut si eu de mult timp doua cdi-uri pentru o honda transalp 600,model 1987-1993.pana acum am dat doar de oameni seriosi...si am luat si o teapa de la un asa zis distribuitor..as putea da numele pe forum,sa nu mai pateasca si altii ca mine,dar prefer sa o rezolv cum se spune...in familie... :-L imi poti face un pret real pentru cdi-uri.noi sau sh?multumesc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

Salut, 220 lei pana la tine acasa. Mersi

 

buna.caut si eu de mult timp doua cdi-uri pentru o honda transalp 600,model 1987-1993.pana acum am dat doar de oameni seriosi...si am luat si o teapa de la un asa zis distribuitor..as putea da numele pe forum,sa nu mai pateasca si altii ca mine,dar prefer sa o rezolv cum se spune...in familie... :-L imi poti face un pret real pentru cdi-uri.noi sau sh?multumesc

Salut, imi pare rau dar CDI-uri nu mai aduc, din cauza ca TOATE care le-am adus, inclusiv cele noi, clientii au zis ca "nu sunt bune" si am ramas eu pe minus.

Iti pot aduce CDI doar daca accepti ca indiferent daca schimbarea CDI-ului iti rezolva problema sau nu...

Aici depinde de tine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am mai luat doua cdi-uri de la cineva de pe forum.nu sant bune,nu merg.am cautat pe vanzator,si de mai bine de o luna ma tot duce cu vorba ca cdi-urile sant bune,si ca va venii el sa le monteze,si motorul va merge sigur cu ele.dar sau nu raspunde la telefon,sau vorba aia...scart-scart pana marti...nu e problema,ca pana la urma tot ne intalnim.eu speram sa o rezolvam pe cale amiabila..se pare insa ca nu se poate...multumesc pentru sinceritatea raspunsului...putini fac asta.,mai caut..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cum ti-am mai zis. Treaba cu CDI-urile este complicata si am patit-o cu CDI nou sigilat. Pus pe motor si tot nu mergea, nu incarca, etc.

 

Eu unul de atunci am decis sa nu mai onorez comenzi de CDI-uri.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ti-am raspuns domnul meu, pe pagina precedenta.

 

Semnalele sunt 150 lei 4 bucati

 

Filtrul 595 bucata.

 

Filtrele vin din state, shippingul este mai scump, pe uk nu ai gasit? Vezi pe www.ebay.co.uk si in stanga acolo bifeaza uk only la rezultate

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

Scuze nu am vazut... 115 lei este totalul la acel filtru cu tot cu transport pana la tine acasa.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut, pretz total in lire si lei pana la usa mea te rog

http://www.ebay.co.uk/itm/SPYKE-SIZE-44-SKIN-2PC-BLACK-MOTORCYCLE-LEATHER-RACE-SUIT-NEW-RRP-599-99-/281052193391?pt=UK_Motorcycle_Leathers_Suits&hash=item417004226f

 

e bine sa dai d oameni ca tine...nu stiu cum de nu am descoperit topicul tau mai demult

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut, pretz total in lire si lei pana la usa mea te rog

http://www.ebay.co.uk/itm/SPYKE-SIZE-44-SKIN-2PC-BLACK-MOTORCYCLE-LEATHER-RACE-SUIT-NEW-RRP-599-99-/281052193391?pt=UK_Motorcycle_Leathers_Suits&hash=item417004226f

 

e bine sa dai d oameni ca tine...nu stiu cum de nu am descoperit topicul tau mai demult

1615 lei total pana la tine acasa.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Memphis totalul este 260 lei pana acasa la tine

 

Adrian da-mi te rog un mesaj privat cu amandoua link-urile inca odata ca sa iti fac totalul in lei si sa iti dau iban-ul

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ieri seara mi-au ajuns tobele din UK dupa 3 sapt de asteptari si stress, pe capul lui Adi :-L
(rabdarea nu e punctul meu forte)


Ii multumesc inca o data si ii urez toate cele bune si ma bucur ca exista oameni ca el.

 

:cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Kristian K changed the title to Comenzi eBay.co.uk | amazon.co.uk | orice site din UK

Arhivat

Acest topic este acum arhivat și este închis pentru alte răspunsuri.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...