Sari la conținut

Comenzi eBay.co.uk | amazon.co.uk | orice site din UK


Garcya

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Ala a fost la licitatie si este gata. Cauta altul. Mersi

 

Amandoua 160 lei pana la tine acasa.

Primul dureaza aprox 2-3 saptamani pentru ca vine din China, al doilea vine din UK deci vine mult mai repede.

Daca iti este ok, imi spui si iti dau detaliile de plata pe privat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut! As vrea sa comand si eu setul asta: http://www.ebay.com/itm/ABS-bodywork-for-GSX-R600-fairings-96-97-98-GSXR750-SRAD-99-GSX-R750-N-/281054455764?pt=Motorcycles_Parts_Accessories&hash=item417026a7d4&vxp=mtr

 

Spune mi te rog cat ma ajunge cu tot cu transport pana in constanta si daca ai idee (poate au mai comparat) daca sunt de calitate, ma refer sa se potriveasca la imbinari, vopseaua sa fie ok si daca nu ce se poate face. Astept raspuns. Multumesc!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut.

 

Acelea ti le-as putea aduce dar nu iti pot spune pretul din cauza faptului ca vin din china si implica vama pentru ca este valoare mare.

Ca si idee sunt si pe uk, altii care le-au importat deja.

Acum cateva zile am facut pentru cineva o cotatie de pret, 2300 lei era totalul cu tot cu transport pana la el acasa.

 

Cauta pe www.ebay.co.uk iar dupa search vezi in stanga in meniu bifeaza "uk only"

Mersi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Irinel Stiulete

Am primit evacuarea pt Aprilia RSV Mille, de pe ebay.


Recomand ebay ( evacuare gasita la licitiatie 29 lire !!! )

 

Dar mai ales, recomand pe Adrian (Garcya). I-am achitat integral , in avans, suma cu tot cu transport iar omul este f serios.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut,

 

315 lei amandoua cu tot cu transport pana la tine acasa!

Multumesc

 

Salut! Ma intereseaza carena din partea stanga de jos la un Kawasaki ZXR 750 din 1990 (Stinger H2). Poti sa te interesezi te rog? Multumesc.

 

Salut, Uite aici link cu tot ce inseamna carene pentru ZXR 750. http://www.ebay.co.uk/sch/i.html?_sop=15&_sacat=0&_nkw=zxr+750+fairing&rt=nc&LH_BIN=1

Intra acolo si da-mi inapoi link cu ce ai tu nevoie.

 

Am primit evacuarea pt Aprilia RSV Mille, de pe ebay.

 

Recomand ebay ( evacuare gasita la licitiatie 29 lire !!! )

 

Dar mai ales, recomand pe Adrian (Garcya). I-am achitat integral , in avans, suma cu tot cu transport iar omul este f serios.

 

 

Sa o folosesti sanatos! Asfalt uscat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

Salut, 440 lei pana la tine acasa.

Asta pentru ca 22$ este import tax care taxeaza ebay din star ca sa nu mai platesti vama in romania. Asta recent s-a bagat, pe ebay.com si la marfurile din state ceea ce eu consider un mare bullshit dar din pacate nu ai ce sa faci.

La noi mergea ca nu plateai vama, mai ales pentru maruntisuri... acum mai nou pentru orice iei de pe ebay.com care vine din state iti baga taxa de import prin care ei iti garanteaza ca nu mai ai alte taxe vamale...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Kristian K changed the title to Comenzi eBay.co.uk | amazon.co.uk | orice site din UK

Arhivat

Acest topic este acum arhivat și este închis pentru alte răspunsuri.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...