Jump to content

Honda cbf 1000

Recommended Posts

Rog cumparatorul Honda cbf 1000 cu numar de Iasi CGH , sa ma contacteze pentru a achita impozitele aferente ! Aceeasi rugaminte o am si pentru colegii de breasla din Bacau ..! Multumesc ! Tel 0723264677

» Post actualizat in 03 Apr 2016 16:59

Rugamintea pentru colegii care-l cunosc sa-l anunte!

asa se intampla cand se achizitioneaza mobrele a "misto". Nu inteleg de ce, pentru cativa lei, nu duceti treaba pana la capat, cu stergerea din evidenta de la primarie ca sa nu mai ai nici o treaba.

asa se intampla cand se achizitioneaza mobrele a "misto". Nu inteleg de ce, pentru cativa lei, nu duceti treaba pana la capat, cu stergerea din evidenta de la primarie ca sa nu mai ai nici o treaba.

:10:

Eu cred ca omul lucreaza la taxe locale si incurajeaza plata impozitului pt. a nu avea penalitati motoristii! Sau nu era vorba despre asta?

Oameni buni , platesc aiurea pentru un motor care nu mai este al meu! Genul asta de prejudecati precum ca, sant.... sau fac........ , ma lasa rece..! Si de altfel ma intereseaza sa iau legatura cu omul si atat , restul puteti mesteca si doi ani de aici incolo.

Nop , nu am facut acte ca eram dator la finante si nu aveam bani sa platesc atunci toate darile restante ! Am avut un numar de tel al omului dar l-am pierdut ! De aceea fac apel la voi , care-l cunoasteti cumva sa-l anuntati ca-l caut , cu intentii pasnice , doar ca sa-si plateasca imposzitul pe vehicul!

Nop , nu am facut acte ca eram dator la finante si nu aveam bani sa platesc atunci toate darile restante !

Ai avut atatea datorii incat n-ai putut sa le platesti nici din banii luati pe mobra?

» Post actualizat in 07 Apr 2016 06:04

Nasol.Puteai sa faci un simplu contract de vanzare cumparare.Si o mai tineai la tine la primarie pana rezolvai problema financiara.

Corect.