Sari la conținut

Honda cbf 1000


a_sorien
 Share

Postări Recomandate

Rog cumparatorul Honda cbf 1000 cu numar de Iasi CGH , sa ma contacteze pentru a achita impozitele aferente ! Aceeasi rugaminte o am si pentru colegii de breasla din Bacau ..! Multumesc ! Tel 0723264677


» Post actualizat in 03 Apr 2016 16:59

Rugamintea pentru colegii care-l cunosc sa-l anunte!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

asa se intampla cand se achizitioneaza mobrele a "misto". Nu inteleg de ce, pentru cativa lei, nu duceti treaba pana la capat, cu stergerea din evidenta de la primarie ca sa nu mai ai nici o treaba.

:10:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Oameni buni , platesc aiurea pentru un motor care nu mai este al meu! Genul asta de prejudecati precum ca, sant.... sau fac........ , ma lasa rece..! Si de altfel ma intereseaza sa iau legatura cu omul si atat , restul puteti mesteca si doi ani de aici incolo.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nop , nu am facut acte ca eram dator la finante si nu aveam bani sa platesc atunci toate darile restante ! Am avut un numar de tel al omului dar l-am pierdut ! De aceea fac apel la voi , care-l cunoasteti cumva sa-l anuntati ca-l caut , cu intentii pasnice , doar ca sa-si plateasca imposzitul pe vehicul!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nop , nu am facut acte ca eram dator la finante si nu aveam bani sa platesc atunci toate darile restante !

Ai avut atatea datorii incat n-ai putut sa le platesti nici din banii luati pe mobra?

» Post actualizat in 07 Apr 2016 06:04

Nasol.Puteai sa faci un simplu contract de vanzare cumparare.Si o mai tineai la tine la primarie pana rezolvai problema financiara.

Corect.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...