Sari la conținut

Poze


Kiki
 Share

Postări Recomandate

2 din frumusetile mele... :friends:

 

 

VTR-ul arata impecabil.....l-am vazut "live" la Peter. Ca scos din cutie.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

2 din frumusetile mele... :friends:

Iaaaa...ktm imi mai trebuie si mie...numai ca tre sa vand r1-le sa am bani de ktm :bounce:

Cum e ktm-ul?cate kg are?cat a costat?Se poate sari cu el la trambuline?sau e prea greu?desi eu am sarit cand eram mic cu un minsk pana i-am distrus telescoapele fatza si am aterizat intr-o tufa de coacaze :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da si porschele ala din garaj ii al tau???

 

Da, porsche ala din dreapta cu butelie :friends: ...daca ar fi al meu l-as vinde si mi-as lua toate motoarele la care visez :bounce:

 

Iaaaa...ktm imi mai trebuie si mie...numai ca tre sa vand r1-le sa am bani de ktm :banana:

Cum e ktm-ul?cate kg are?cat a costat?Se poate sari cu el la trambuline?sau e prea greu?desi eu am sarit cand eram mic cu un minsk pana i-am distrus telescoapele fatza si am aterizat intr-o tufa de coacaze :crack:

 

Eu am fost la toate clasele si inca mai am toate motoarele, dar cel mai aporopiat de mine e transalpul XL600V de 20 de ani si KTM care este bestie...136kg, 60 cai (78 pe viitor) a fost 4000e, e din 2000 a venit cu kit de supermoto original KTM si cu kit de enduro, la fel KTM. Am si sarit, dar nu zeci de metri... greu nu e deloc.

Dupa ce il reinprospatez VTR va fi la vanzare, dar sper si caut doar proprietari care sa aiba grija de el la fel cum am avut eu.

Editat de sandruvlad
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In sfarsit motorul mult dorit: CBR 600 F4 din `99:

bravo!

sa-l stapanesti sanatos... si cu grija!

cinste!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

noua mea jucarie ;:) dupa multa munca pot sa zic , pentru ca a mei nu ma sponsorizeaza ca sa `mi cumpar ,, moartea '' , va astept la un suc pe terasa in spatele pietii auto :clap: fac cinste in limita buzunarului :bigstar:) mai schimbam 1, 2 vorbe despre motoare astept pm :laugh: vreau sa cunosc cat mai multi bikeri din cluj si sa lamuresc anumite probleme .

 

 

asfalt uscat :cheers:

post-36250-1213616585_thumb.jpg

post-36250-1213616613_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

noua mea jucarie ;:) dupa multa munca pot sa zic , pentru ca a mei nu ma sponsorizeaza ca sa `mi cumpar ,, moartea '' , va astept la un suc pe terasa in spatele pietii auto :P fac cinste in limita buzunarului :bigstar:) mai schimbam 1, 2 vorbe despre motoare astept pm :laugh: vreau sa cunosc cat mai multi bikeri din cluj si sa lamuresc anumite probleme .

 

Sa inteleg ca ai probleme cu bikerii din Cluj ? :cheers:

 

 

In sfarsit motorul mult dorit: CBR 600 F4 din `99:

 

Sa ai noroc de el, culoarea nu prea imi place da ii mobra faina ... de abia astept sa iesim o data sa vedem cum sta la drum :clap:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

foltrans tin sa te anunt ca `l am :cheers:) esti intarziat :P pare rau ca n `am putut venii atunci la banchet sa fi venit cu scuterica sa vad ce pote :bigstar:

 

la probleme ma refeream la probleme legate de motor ca am anumite intrebari :-? etc etc .... e primul pmotor de 600 daca intelegi ce vreau sa zic :) si vreau sa `l intretin f bine ca mi`e tare drag , e munca mea in el :laugh: ma intereseaza chesti de genu : serviceuri , schimb anvelope , consumabile ...etc etc :clap:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

betooooooooooooon :)

 

sa o stapanesti sanatos, ai o motoreta unica, cel putin in cluj nu cred ca mai exista vreuna :)

 

(unica ca si a mea :) :P )

 

:)

 

poate data vitoare vii si tu mai departe sa vezi locul de joaca :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nah daca tot am ajuns pe topa cu niste oameni rabdatori (aka pepsi, cuki, totyo) let me introduce ze hornet (dupa facelift) :crack:

superba hornetoaica

 

:bigstar:

 

sa ai parte de multi km cu ea

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...
cand ajung acasa,cred ca umplu o pagina cu pozele la toate comunistele pe care le-am avut... :burnout:

:cheers: Hmmmmmmm, deabia astept sa vad si eu pozele alea....Chiar o pagina ? Sunt curios sa vad motoarele alea, desi mi-a povestit tatal tau cate ceva.... :D :) ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...