Sari la conținut

Poze


Kiki
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Suzuki DR 650 RSE SP43B '93:

 

Va salut pe toti acum, in caz ca pe drum nu apuc :lol: Hai :)

 

*am mai postat o data aici, ce handi is l-)

post-22404-1196676621_thumb.jpg

post-22404-1196676630_thumb.jpg

post-22404-1196676638_thumb.jpg

post-22404-1196676645_thumb.jpg

post-22404-1196676653_thumb.jpg

Editat de Dan Cãta
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare salutare!!!

ma bag si eu cu "utilajul" meu pe 2 roti :lol:

Suzuki GR 650 Tempter (vechiutz) an `88 :blbl:

:) :D VECHIUTZ , DA FEROCE... GRIJA MARE LA ACCELERATIE....PIESE NU GASESTI LA METRO, MALL... ETC. :blbl: :lol: :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:) :D VECHIUTZ , DA FEROCE... GRIJA MARE LA ACCELERATIE....PIESE NU GASESTI LA METRO, MALL... ETC. :box: :lol: :D

:lol: Mah Judas, da tu nu stii ca s-a deschis un aprozar aici la mine in bloc si au orice piese doresti!!! :blbl:

Glumesc glumesc :blbl:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:) Mah Judas, da tu nu stii ca s-a deschis un aprozar aici la mine in bloc si au orice piese doresti!!! :D

Glumesc glumesc :blbl:

:lol: faceam aluzie la cum ai gonit azi dimineata la 7.20 : :blbl: :D :box: :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

noh bunn...noua achizitie in clanu berchez...Dnepr mt16 cu tractiune si pe atas...poze inca nu am dar o sa revin alta data :cheers:

:crack: :kick: AM AUZIT DE NOUA ACHIZITIE DE LA KIKI...SI IO-S CURIOS SA-L VAD ! RISPECTILI MIELI..., MAI POVE ! :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

poze spion, cardan pe atas si atentie frana de mana poza 7

:kick: SUPER NEPRA ! NU MA ASTEPTAM, SINCER, SA ARATE ASA DE BINE LA CATE AM AUZIT....ORICUM, NECESITA MICI RETUSURI LA ESTETICA...DAR MOTORU-I BAZA LA EL !!!! LA MULTI KILOMETRII BERCHEZULE !!!!!!!!!!!!! :crack: :crack: :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vad ca nu va lasati nici cum ! :cheers: ce tare! :crack:

motorul are ceva in plus si inca ceva in minus!

 

portocala e in plus ! se vede in poza ! ce e in minus e suportul de mitraliera ! ha ? ce ziceti

nu se poate face ? :kick:

 

mai incap in garaj atatea nipre ?

 

ce e fain ca toate niprele vor mai avea multa viata de acum inainte in clanul BERCHEZILOR!

STIMA ! :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pun si eu o poza cu noua moto,sosita la turda de 1 luna. :rock: ..pana acum am facut ceva km cu ea..nu am menajato nici o clipa :) (se poate vedea si in poza)..sa comportat super. :( .astept cu nerabdare sa treaca iarna. :) .si apoi... :rolleyes: :moto:se pare ca nu pot pune poze..mai incerc

 

--- Mesaj completat în 23 Dec 2007 15:39 -------------

pun si eu o poza cu noua moto,sosita la turda de 1 luna. :blbl: ..pana acum am facut ceva km cu ea..nu am menajato nici o clipa :D (se poate vedea si in poza)..sa comportat super. :) .astept cu nerabdare sa treaca iarna. :) .si apoi... :crack: :moto:se pare ca nu pot pune poze..mai incerc

Editat de motorman35
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Scuze de off topic, dar as vrea sa rog pe cineva care are GS500, Attila sau Lautrec, eventual sa imi dea mai multe detalii despre motor (ori pe mail, ori pe mess). Imi tot caut motor si sunt in dilema intre modelu asta si inca vreo doua, iar cunostinte care sa fi detinut unul nu am... Pe site-uri am tot citit, dar vreau si parerea neutra a cuiva care totusi stie ce vorbeste. Oricum cu cat ma hotarasc mai repede, cu atat mai bine, pt ca nu vreau sa pierd nici o zi din sezonul asta pe motiv ca nu stiu inca de care motor sa imi iau. Si daca tot suntem din acelasi oras, poate, poate il si incerc un picutz (asta daca nu ma intind prea tare) :crack:

 

Si asa cu putin ajutor, poate ajung in sfarsit sa pun si eu pozele cu moto al meu, si sa fiu "on topic" :crack:

 

Un An Nou Mai Fericit :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...