Sari la conținut

Accident Brasov str. 13 Decembrie


sebibv
 Share

Postări Recomandate

Salut,

 

Am auzit despre acest accident acum vreo ora. Din ce am aflat, motociclistul era grav. Se pare ca coferul masinii era cam baut.

 

Daca cineva stie mai multe detalii, poate le impartasiti.

 

http://roalert.ro/Eveniment/Foto!-Accident-moto-pe-str.-13-Septembrie-din-municipiul-Bra_12232

 

LE: se pare ca era grav ranit dar constient.

Iti doresc multa sanatate!

 

http://www.mytex.ro/stiri/278-112/527890-brasov-motociclist-lovit-de-un-autoturism-pe-strada-13-decembrie.html

Editat de sebibv
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

TOtusi, daca este adevarat, a intrat pe mytex si a scris:

 

Bejan Ionel

07 Iul 2016

Buna ziua. Eu sunt motociclistul. Va anunt ca eram in viteza a doua, nu imi aduc aminte ce viteza aveam. Nu va mai certati degeaba. Imi pare rau pt mine, imi pare rau pt sofer.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De citit comentariile ....cu o bere langa si popcorn.

N-am vazut atatia imbecili la un loc care-si dau cu parerea despre accident, fara sa aiba habar de reguli sau de ce inseamna sa mergi cu motocicleta....

 

Sanatate motoristului !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai fratioare dar ce comentarii la articolul asta. Mai e si unul care agita spiritele, faza este ca dupa ce citesti niste comentarii de genul realizezi cata ura au unii pe motociclisti.

 

In rest, sanatate motociclistului.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cata ura au unii pe motociclisti ? Pai cine nu ne inghite sa ne suga . Eu nu vad in comentatorii respectivi nimic altceva decat niste retardati frustrati care mai mult ca sigur ca nici macar nu viseaza sa aiba permis de conducere vreodata si la umbra anonimatului au muschi si inspiratie . Atat . Multa sanatate motociclistului si recuperare usoara .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bine ca a scapat. In alta ordine de idei, stim cu totii ca la acel gen de moto, viteza a 2-a nu inseamna neaaparat o viteza de deplasare mica. Faptul ca soferul era baut, in ochii mei il face vinovat, oricare a fost situatia.

Poti sa traduci ce ai vrut sa zici?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Foarte vinovat soferul.....Ignoranta,betie ,lipsa acordare prioritate .Si eu am patit la fel, dar fara accident. Colegu!!..Sanatate maxima ,fa -te bine si hai iar pe sosele .

Editat de puchi
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...