Sari la conținut

Caut posesor motocicleta!


iulian2225
 Share

Postări Recomandate

buna sunt fostul proprietar al motocicletei. bine nu in acte dar a fost a mea. si am dato si eu. momentan e la un prieten si el ia cam dat ambreiaju peste cap. scapa si nu mai trage deloc. Nu cred ca mai trebuie atata efort dat fiind ca motoreta e in reparatie momentan si deja e foarte foarte urmarit de prietenii nostrii cu uniforma iar motoreta cred ca e data si in urmarire prin radauti. deci nu cred ca ar merita efortul acesta, iar proprietarul actual nu are decat 17 ani si e si minor deci nu mai vorbim de talon. Merge cum merge... ar fi tot una sa aiba acte sau nu dar oricum il intreb si o sa las raspuns aici pe forum maine. Multumesc oricum de efortul depus pentru asta.

Editat de Petrik Ionutz
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu imi dau seama daca trollezi sau nu :crack:

Nu prea pare, daca e sa ne uitam dupa posturile sale din topicul de prezentare.

Iar pe forumul "paralel" chiar a si postat poze cu motorul in cauza.

Editat de omu79
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu..eu nu pot sa inteleg cum puteti fi asa naivi sa vindeti ceva...fara sa vindeti efectiv!! Cum naiba sa nu o radiezi..daca calca un copil? Daca ia 100 de amenzi?? Daca daca daca...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

buna sunt fostul proprietar al motocicletei. bine nu in acte dar a fost a mea. si am dato si eu. momentan e la un prieten si el ia cam dat ambreiaju peste cap. scapa si nu mai trage deloc. Nu cred ca mai trebuie atata efort dat fiind ca motoreta e in reparatie momentan si deja e foarte foarte urmarit de prietenii nostrii cu uniforma iar motoreta cred ca e data si in urmarire prin radauti. deci nu cred ca ar merita efortul acesta, iar proprietarul actual nu are decat 17 ani si e si minor deci nu mai vorbim de talon. Merge cum merge... ar fi tot una sa aiba acte sau nu dar oricum il intreb si o sa las raspuns aici pe forum maine. Multumesc oricum de efortul depus pentru asta.

:alcy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bun asa, worst-case scenario ... nici nu se putea mai bine...

in plus ce a scris "prietenul" aici pe forum unde citeste toata lumea ... mirific.

nu cred...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...