Sari la conținut

Plimbare Siriu 17 septembrie


yusuf
 Share

Postări Recomandate

Urmeaza topicri cu "am plecat de o ora pe cheia, mai vine careva?"...

Nu o lua personal, chiar nu e, dar pt mine cel putin un anunt de genul trebuie sa vina cu vreo zi inainte. Sau sa am intamplator deja un plan sa fac drumul respectiv. "A, uite, acum voiam sa ies pe usa sa ma duc pe Siriu si tocmai a postat si Yusuf ca se duce! Ce tare! Hau sa ii dau PM dacă nu o fi deja in sa"

Editat de XaeL
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce iesire este aia la 10 sau 11, cind incepe caldura, aglomeratia? jumatate buna a zile este dusa, asa ca mai bine amini pe miine, si asa mai departe.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tocmai a postat si Yusuf ca se duce!

 

Imi aduce aminte de un stimabil de la Rock FM, care in momentul cand au aparut trendsetter-ii pe toate posturile cu declaratii (gen A. Despot) si a vazut ca a ramas pe dinafara, a declarat ca daca nu era racit, s-ar fi aflat si el in Colectiv. Om implicat in toate, de altfel!

Scuze pt OFF. Twisted mind, whatever...

 

LE: Ma refer la genul de om, n-am nimic personal cu dl. Yusuf. :)

Editat de Latomeru
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce uameni... daca zice prea din scurt nu e bine, daca zice prea din timp iar nu e bine, daca ploua nu e bine, daca e prea racing nu e bine, daca e cu incepatori nu e bine, daca is prea multi nu e bine, daca nu vine nimeni nu e bine... :D

 

Cel mai bine e sa... NU ZICI NIMIC. Te duci, si gata...

 

P.S: Eu am plecat la ora 13... conform unora de aici am pierdut cea mai faina parte a zilei... inclusiv traficul aferent. Imi place sa plec la ore ciudate. Siriu - Brasov, Cheia, cu pranz si lalaiala cu poze.

post-63705-0-64920500-1474231320_thumb.jpg

Editat de northern_freyja
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu am plecat ieri la o ora si mai ciudata 15 ( unii mai si muncesc sambata deh ) , am luat-o prin Dascalu , Fierbinti ( acuma ma oftic ca nu m-am dus sa vad si localul lu' Bobita) , Adancata , Urlati , Calvini , Cislau , SIriu , si m-am intors pe Buzau ca nu mai era timp de Cheia ,

la baraj am avut parte de niste nuntasi cam ametiti care in goana dupa poze erau sa sa faca sky diving fara costume sau parasute de acolo de sus ...ce face bautura asta din om

atentie in prahova la prunele cazute pe carosabil din copaci , am evitat cu greu o zona din asta si la limita tot era sa o patesc ... a inceput sezonul

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...