Sari la conținut

Ce Facem Pe 06.01.2007 - 07.01.2007 ?


sasser
 Share

Unde ?  

85 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

si eu unul sunt pentru Bulgaria. Curtea de Arges e mai departe.

 

Tocmai am luat Hondita de la service. merge super frumos si vremea e ok azi. acum sa vedem de unde fac rost de 50Ron pentru maine

 

Ps : de cand nu am mai mers eu cu moto am observat ca s-a ieftinit benzina. Am pus de la Petrom, Premium 95 = 3.17Ron/L

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 164
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

As merge si eu, dar nu am carte verde.

Totusi am vazut ca mai sunt cativa in aceeasi situatie...

acu 3 zile am mers 13 motoare si doar unu avea carte verde. crezi k acum are cineva? nu itzi trebuie. oricum in caz de necesitate se face pe loc da nu te intreaba nimeni :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vine si subsemnata cu bazaitoarea din dotare :crack:

si cu insotitoare o frumoasa KLE...

 

 

Bulgaria, here we come! Ce Honda mea! :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cu bacul costa 5 roni de motor , nu se plateste pe cap de ocupant, la masina 15roni. Preturi din vara 2006

bacul costa 5 ron de moto sau 20 ron de masina si astepti maxim 1 ora

 

Da, dar e mai departe pana la Calarasi. ~110km.. plus ce mai facem pe la bulgari... Eu zic sa ramanem la planul initial, Giurgiu-Ruse :crack: (si acolo.. mai vedem noi in fct de vreme)

de la bac di calarasi pana in vama ai vreo 300 m si vama e direct in silistra(orasul bulgaresc)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dar de ce tot incerci sa ne faci sa ne razgandim de vreo 3 posturi incoace? :crack:

 

 

Supertare mi se raspunde la o intrebare cu o intrebare.

 

Eu am intrebat primul. :crack:

 

Nu vreau sa va intorc din drum(ba da ca eu nu merg in BG),dar vreau sa inteleg de ce vreti sa mergeti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am fost acu 2 ore si jumatate prin vama,era si tov.PRIMAR si alte fetze bisericeshti,podul era blocat de camioane,dar cu motorul se putea trece pana la bulgari(unde se face controlul,apropos de minorii cu buletin-numai politia de frontiera romana cere ca accestia sa mearga cu ambii parinti,altfel trebuie sa aiba o declaratie de la parintele celalalt care sa fie de acord cu iesirea minorului....)

Bani se pot scoate de la bancomat(RAIFEISSEN),de ex.am scos 10 leva,am luat chitanta si mi-a zis ca am scos 5,11 Euro.Faceti si voi calculul,ceva de genul :1leva= 1,75ron.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

io am scos de aliantz data trecuta 10 leva. ultimii bani si de atunci nu au mai intrat altzii.

la romani nu te controleaza nimeni

si ne ducem in bulgaria k putem. s-au deschis noi orizonturi , fete noi etc ...:crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:cheers: se pare ca parerile sunt impartite, uni pentru, alti impotriva :crack: , cel mai bine, cei pentru Bulgaria sa se stranga pe partea stanga la arc, iar ceilalti pe dreapta :crack: asa se va vedea de departe unde merge fiecare :crack:
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sunt curios..facem un recensamant? sa vedem cati ne (probabil) adunam maine :crack:

 

stiu ca nu intra toti care vor veni maine in seara asta pe forum.. dar macar ne facem o idee

 

treaba sta cam asa: copiati textul din postul meu (si apoi din posturile urmatoare) la care adaugati cifra urmatoare si numele vostru

 

incep eu

 

1.ray

2.demonic_creature

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

poate ar fi mai bine sa se numeroteze motocicletele dar sa se scrie cine e pe motocicleta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...