Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 10,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

vand canistra de 20l 50 ron si un cilindru cu piston de mz ts la 130ron.mai vand ambielaj de JAWA ts350 nou la 250 ron



vand canistra de 20l 50 ron si un cilindru cu piston de mz ts la 130ron.mai vand ambielaj de JAWA ts350 nou la 250 ron

post-54250-0-55075000-1359489889_thumb.jpg

post-54250-0-19856800-1359489911_thumb.jpg

post-54250-0-46619000-1359489936_thumb.jpg

post-54250-0-48998200-1359490154_thumb.jpg

post-54250-0-21248800-1359490172_thumb.jpg

post-54250-0-06499400-1359490194_thumb.jpg

Editat de comunistul
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

350 cmc... e de 638TS fără discuţie, cacumă-n ele...

Ce inseamna sa fii paralel si sa te bagi ca musca-n oala cu laptic! Tu ai auzit de MZ 150 TS?

Ia de-aici si mai cultiva-te, ca de la atita ger si viscol ti-a inghetat bietu' neuron!

http://www.google.ro/search?q=mz+150+ts&hl=ro&tbo=u&tbm=isch&source=univ&sa=X&ei=hAsJUdflBaj24QSXwYGICg&ved=0CDAQsAQ&biw=1024&bih=677

Si vorbeste frumos de cumatra Jawa 350TS, ca daca la tine n-a mers (nu te-a cunoscut si recunoscut drept stapin!) nu inseamna ca nu-i buna! Ori vupoiu' care n-ajunge la struguri zice despre ei ca e acri! :crack:

Anu' asta sigur o sa ai o roata made in Cehoslovacia dupa ceafa! :oilleak:

 

..., cacu-mă-n ele...

Asa cred ca ai vrut sa scrii! :blbl:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cred că trebuie făcute niște precizări gramaticale. Forma corectă este "căca-m-aș în ele" și vine de la "[eu] m-aș căca în ele" scris inversat.

 

Spor la cumpărături.

 

Totuși o aripa față de Simson nu are nimeni?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Corect! :peace: Dar am vrut sa folosesc regionalismul molovinesc, di la Husi cetire... care suna si cred ca se scrie cum am scris io!



Aripa fata de Simson, n-am! :nono:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce inseamna sa fii paralel si sa te bagi ca musca-n oala cu laptic! Tu ai auzit de MZ 150 TS?

Ia de-aici si mai cultiva-te, ca de la atita ger si viscol ti-a inghetat bietu' neuron!

http://www.google.ro/search?q=mz+150+ts&hl=ro&tbo=u&tbm=isch&source=univ&sa=X&ei=hAsJUdflBaj24QSXwYGICg&ved=0CDAQsAQ&biw=1024&bih=677

Si vorbeste frumos de cumatra Jawa 350TS, ca daca la tine n-a mers (nu te-a cunoscut si recunoscut drept stapin!) nu inseamna ca nu-i buna! Ori vupoiu' care n-ajunge la struguri zice despre ei ca e acri! :crack:

Anu' asta sigur o sa ai o roata made in Cehoslovacia dupa ceafa! :oilleak:

 

Asa cred ca ai vrut sa scrii! :blbl:

Ivane, nu te mai obosi sa ceri minte de la un cap de unde nu-i.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator VULPOIU

da' cine cacumă-n palma ta eşti tu să faci astfel de aprecieri? am beut apă din palmele tale ca să-mi iei măsura acu' ?

 

BĂĂ romînime v-aţi dat cu mucii-n fasole vîrtos. Apăi 150TS ăla arată a DOUĂ biele, cum văd eu ???!?!?!?!?!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

... Apăi 150TS ăla arată a DOUĂ biele, cum văd eu ???!?!?!?!?!

Ala este un ambielaj de Jawa 350 TS, drept este, dar inaintea ambielajului ai un set motor de MZ TS, despre care se face vorbire...dar la frigul di la Husi, nu-i de mirare ca reactionezi asa vehement si murdar la gura!

Asa ca, inca vezi bine, dar totusi...parca ar merge un control de specialitate! :blink:

...Sau astepti pina ne intilnim ca sa privesti fix in ochi roata aia, sau o lupa de far cehesc, pe faza lunga! :crack:

 

Robinetul de CZ este cu titlu informativ (nu il vind), pentru amicul Adi, ca sa imi confirme daca se potriveste pe rezervorul lui.

Voltmetru 0-300Volti curent alternativ, nou, 70lei...transport inclus (dimensiuni ~96mm/96mm/60mm).

post-2215-0-38973500-1359557351_thumb.jpg

post-2215-0-89486200-1359557454_thumb.jpg

Editat de ivan_pedala
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"nea" Ivane nu iti prinde mintea cu vulpoiul ca nu are rost ii doar un sfat prietenesc.

Mai bine-i dadeai lui sfatu' asta! Poate ii folosea! :crack:

 

...

Confirm ca robinetul care lipseste de pe Cz-ul meu este acela din imaginea de mai sus.IKOV!

Perfect, inseamna ca robinetul Jikov pleaca zilele aste spre tine!

Garniturile vezi tu cum le aranjezi, ti-am zis, nu garantez ca-s bune! :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da' cine cacumă-n palma ta eşti tu să faci astfel de aprecieri? am beut apă din palmele tale ca să-mi iei măsura acu' ?

 

BĂĂ romînime v-aţi dat cu mucii-n fasole vîrtos. Apăi 150TS ăla arată a DOUĂ biele, cum văd eu ???!?!?!?!?!

Ma intreb cata vreme acesti moderatori ai forumului vor mai inghiti tampeniile scrise de tine.

In afara de a strica diferite topicuri ai facut ceva util aici pe forum ?

Din felul vorbirii tale reiese educatia ta de moldovean cu OLCIT (mai bine schimba rablamentu ala cu un Trabant ca macar Trabi e mult mai elegant)

Nu am mai vazut alt user sa intre si sa injure atat de frecvent ca tine.

Vezi-ti taica de treaba ta ca nu esti tu aici buricu rahatului sa faci show contra tuturor in oricare topic vrei.

 

Hai noapte buna in continuare!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator VULPOIU

Phai da' ce plini de acreală elegantă-s unii! Numai cu treaba donle!

 

Bine că sunteţi voi deştepţi!...şi se vede ce-i în ţara asta....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare! Se vinde una bucata simson sr

.......

 

Fratilor, pretul ei este de 500 ron. FIX. si pe bune, cred ca merita. un piagio este 180-200 de euro.

deci pentru un proiect de iarna - motoreta este ideala pentru ca nu se investeste in ea

 

 

S-a vandut!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...