Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 10,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Vand epava din imagine (mai putin rezervorul) sau macar ce se poate folosi de pe ea ... la baza este un MZ.

Suplimentar vitezometrul (sursa necunoscuta)

 

Astept intrebari/oferte pe PM.

 

attachicon.gif20150401_183944.jpg attachicon.gif20141018_132309.jpg

Ai cumva o poza cu spatele ceasului de km? Ce diametru are ceasul?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ceva piese de Hoinar. se dau cu preturile voastre. orice. bere, bani, urari...etc

 

Nu te supara pe mine, dar prezentarea lasa de dorit. Sa pui asa piesele in tarana....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

Nu te supara pe mine, dar prezentarea lasa de dorit. Sa pui asa piesele in tarana....

Piesele sunt tinute intr-un rucsac. Au fost scoase pt poze si bagate inapoi. Sunt spalate si curatate.

Daca vreti duceti-va la magazin. Acolo is puse in rafturi frumos. O motocicleta daca o iei din gramada de fiare e bijuterie, piesele daca au foat scoase pt poze si bagate inapoi in casa lasa de dorit. Cine vrea sa cumpere fac poze detaliate sa se vada ca nu is pline de tarana si nici uzate, unse de ulei, etc.. Cum am spus, sunt tinute in rucsac curat frumos elegant cat di cat. De comentarii de genu is satul pana peste cap.

Editat de Lone wolf0
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ar fi frumos sa nu faci tot tu pe suparatul. In primul rand nu este cazul iar in al doilea rand nu o sa te ia nimeni in seama. Iar in al treilea rand, un rucsac nu poate fi elegant. Un papion poate fi elegant sau un voal, insa nu un rucsac. Nu te da brav din spatele tastaturii pentru ca nu esti '' Lol ". Pana acum ai fost super Ok si m as bucura sa ramai asa.

Editat de Ursu Gunoier
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ramas din Hoinar: stop spate, suport pt stop, cardu, bascula si ghidon. Se dau pe o bere la 150g doar curierul platit.

» Post actualizat in 16 Apr 2015 18:08

Raman la fel. Dar nu imi plac comentariile de genul. Imi place sa fie totul ok fara suparari si fara certuri. Momentan nu am un garaj in care sa tin piesele si sculele (este in constructii). Omul face ce poate si cum poate, importanta e pasiunea. Parerea mea. Si spiritul acela de motorist. Care isi ajuta "familia". Am primit o lectie undeva in Cehia si mi-a placut. Ceea ce in Romania nu am vazut eu pana acum. Eu pana acum am respectat pe toata lumea. Si cum respect eu si eu la randul meu vreau sa fiu respectat in limita posibilitatilor.

Editat de Lone wolf0
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vand epava din imagine (mai putin rezervorul) sau macar ce se poate folosi de pe ea ... la baza este un MZ.

Suplimentar vitezometrul (sursa necunoscuta)

 

Astept intrebari/oferte pe PM.

 

attachicon.gif20150401_183944.jpg attachicon.gif20141018_132309.jpg

 

Poze suplimentare cu vitezometrul:

 

 

 

sparg eu gheata cu preturile:

 

Epava de corcitura MZ (fara rezervor) ---> 50 lei

Vitezometrul --> 30 lei

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si cum respect eu si eu la randul meu vreau sa fiu respectat in limita posibilitatilor.

 

Si unde anume ai vazut tu ca nu te-am respectat in comentariul meu? Ti-am facut o observatie. Daca vrei sa intelegi, intelegi. Daca nu, Dumnezeu cu mila.

 

In alta ordine de idei, dupa ce ai scos piesele din rucsacul elegant, puteai sa asterni pe jos un carton/ziar/carpa/etc si apoi sa pui piesele pentru sedinta foto. In felul acesta te scuteai si de munca de a curata piesele de praf/tarana cand le-ai re-bagat in rucsacul elegant. Vezi, ca semn de respect, iti dau sfat pentru viitor ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca te duci sa cumperi o fieratanie aruncata de 50ani intr-un garaj si o gasesti plina de praf,rugina si acoperita de lemne nu o cumperi ca nu i-ti place locatia ? Scuze dar nu tin parte nimanui, cine are nevoie de piese le ia si asa .


» Post actualizat in 17 Apr 2015 09:37

Când am văzut pozele am avut impresia că e site arheologic :) :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Poze suplimentare cu vitezometrul:

 

attachicon.gif20150416_201643.jpgattachicon.gif20150416_201653.jpgattachicon.gif20150416_201701.jpg

 

sparg eu gheata cu preturile:

 

Epava de corcitura MZ (fara rezervor) ---> 50 lei

Vitezometrul --> 30 lei

 

 

Vitezometrul ---> vandut (cumparatorul a cerut detalii pe PM inca de ieri).

 

ramane valabila doar epava

Editat de florinelu07
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vitezometrul ---> vandut (cumparatorul a cerut detalii pe PM inca de ieri).

 

ramane valabila doar epava

Am cerut un pret si niste dimensiuni () diametrul ceasului , chear dupa postare, Asa ca daca merge in locasul meu de la ij 49, ofer 100 lei sau altele doua (cele de pe margini) +dif de bani(50 lei+ plata transportului expediere), Daca puneai si un nr de tel cred ca era si trimis deja. Nr meu de tel e 0744835877 pentru a pune la punct si restiul detalilor, Astept o confirrmare . Multumesc

post-16700-0-65029100-1429298025_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am cerut un pret si niste dimensiuni () diametrul ceasului , chear dupa postare, Asa ca daca merge in locasul meu de la ij 49, ofer 100 lei sau altele doua (cele de pe margini) +dif de bani(50 lei+ plata transportului expediere), Daca puneai si un nr de tel cred ca era si trimis deja. Nr meu de tel e 0744835877 pentru a pune la punct si restiul detalilor, Astept o confirrmare . Multumesc

 

Cumparatorul initial a renuntat (in favoarea ta) asa ca te sun mai tarziu cand ajung in garaj si pot sa ii fac o masuratoare si vedem daca iti este bun.

Pana atunci poti sa il consideri rezervat :) .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...