Sari la conținut

112 - Vrancea


LeoBadBoy
 Share

Postări Recomandate

Pentru fratii aflati in necaz ( si nu numai ) de pe alte meleaguri , rataciti pe la noi . Cateva numere de telefon unde puteti suna pentru o surubelnita , o bujie , o tigara ... ,, mici , pizza , de-astea'' !

 

 

:crack:

 

Leo de la Focsani :crack:

 

0788.199077

0723.595358

 

 

 

Sa ne auzim cu bine !!!

 

:crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce cuminiti e militieni astia din Vin Land.

Bey Albitură .. tu o cauți cu lumânarea. Vezi că preÂşedintele nostru, Don Buscone, e vânător cu acte în regulă Âşi permis. Poate te trezeÂşti trofeu la el în cămară. Mă întreb cum ți-ar sta pe o panoplie?

Ai PaÂşaport să intri în Provincia Europeană Vrancea @TM ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 1 year later...
  • 1 year later...
  • 4 years later...

Am tot citit pe aici despre "road eagles". Am ajuns prin Focsani in sfarsit cu mobra, dau o raita prin oras, injuraturile de rigoare ca au blocat astia bulevardu cu mici, manele, circ si curcani cu sapca. Lebedele tiganesti se holbau ca la poarta noua ca n-au mai vazut ural cu atas. Pustanii iesiti de la BAC urlau si fluierau in nestire. Trag o tura prin oras pe la toate barurile si cluburile pe unde stiam ca se aduna roakarii sa vad daca-i vreun grup mai mare de motociclete parcate. Absolut nici urma de motoare, nici macar vreun amarat de scuter. Nimic.

 

In concluzie: pe unde se aduna motociclistii in Focsani?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu prea i-am vazut nici io... In plus, ca eu stau mai pe langa Milcov, l-am intrebat pe un conțăran daca mai are mobra, ca nu l-am vazut deloc la plimbare; si mi-a zis ca se plimba cu cei din Focsani. :lool:

Poate ne vedem la Ramnic.

Editat de biker 33
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 8 months later...
  • 1 month later...
  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...