Sari la conținut

Sa scobita Suzuki SV650S


Postări Recomandate

Salut baieti,

 

Am un prieten care si-a achizitionat un SV650S din 2002 si e un pic cam inalta pt el.

 

Stiti unde se poate gasi o sa scobita sau daca se merita sa cumpere o sa de schimb si sa o scobeasca el?

 

Multam de raspuns!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vezi ca si userul darian, de langa Cismigiu, modifica si retapiteaza sei si face treaba foarte buna. Eu am facut la el pentru doua motociclete si am fost foarte multumit.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

are 1.64 si vreo 53 kg, suspensia inca nu a fost adaptata la el. In momentul de fata sta pe varfuri dar fiind incepator ar vrea sa aibe ceva mai mult loc de manevra in caz ca e o denivelare pe drum sau opreste langa o groapa, pietris etc. Also e dificil de dat cu spatele motoreta cand sta pe varfuri.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@ema-man Inca nu e reglata, momentan e la setarea 6 din 8 (8 fiind cea mai inalta si 1 fiind cea mai joasa) SV650 non-S vine cu setarea din fabrica de 2 din 8, probabil ca sv650S are suspensia mai rigida pt un ride mai sportiv.

 

@ThunderByte multam de info, o sa ma interesez si pt lowering kit.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am dat de cineva "darian"(bucuresti-cu cateva mii de postari) pe forum dar pare inactiv din 2015, also cred ca are inbox-ul full fiindca nu poate primi mesaje noi. Alte date de contact aveti?

 

si eu il recomand pe darian, la el mi-am dus seile de la SV si au iesit fix cum mi-am dorit. il gasesti la nr de tel 0722 564 409 :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Simpla da, si ieftina si rapida in acelasi timp dar nu inteleg de ce cea mai proasta. Oricum problema s-a rezolvat si rezultatul este multumitor, mai ramane de ajustat suspensia la greutatea omului si gata.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...