Sari la conținut

Tangouri Celebre Cu Ansamblul Road Eagles


rockhchris
 Share

Postări Recomandate

asta-i buna la matrimoniale!

:D

CATA ,,RAUTATE,, SA STITI CA NU EU SUNT AUTORUL....POZELE AU FOST FACUTE IN VARA, SI VARUTZUL MEU A POSTAT FILMULETZUL...MA ROG, NU MA SCUZ SA NU MA ACUZ, DAR VOI TOT ,,RAI,, SUNTETI...... :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 596
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

asta-i buna la matrimoniale!

;)

asta e grea mosule!! :laugh: :D :P

 

CATA ,,RAUTATE,, SA STITI CA NU EU SUNT AUTORUL....POZELE AU FOST FACUTE IN VARA, SI VARUTZUL MEU A POSTAT FILMULETZUL...MA ROG, NU MA SCUZ SA NU MA ACUZ, DAR VOI TOT ,,RAI,, SUNTETI...... :huh:

nu ai de ce sa te scuzi,filmuletzul e misto!desi daca ma uit mai bine,autorul isi spune GRAZIAN 30!

Editat de rockhchris
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

asta e grea mosule!! :laugh: :D :P

 

 

nu ai de ce sa te scuzi,filmuletzul e misto!desi daca ma uit mai bine,autorul isi spune GRAZIAN 30!

asa e ...numai ca id-ul meu de mes, etc...nu sunt niste amanunte private........daca vrei vreodata sa intri pe id-ul meu, no pbl.....asa ca ..dar ma rog.......ati vrb serios serios ca e bun filmul ptr matrimoniale?..caci am o abstinentza-n mineeeeee :huh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

.......ati vrb serios serios ca e bun filmul ptr matrimoniale?..caci am o abstinentza-n mineeeeee :P

 

... :laugh: Love is in the air.... :D

Editat de ZAPPY
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

asa e ...numai ca id-ul meu de mes, etc...nu sunt niste amanunte private........daca vrei vreodata sa intri pe id-ul meu, no pbl.....asa ca ..dar ma rog.......ati vrb serios serios ca e bun filmul ptr matrimoniale?..caci am o abstinentza-n mineeeeee :D

 

Filmuletul e ok el asa,numai ca am o mica precizare: e "starring", nu "straring" :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Filmuletul e ok el asa,numai ca am o mica precizare: e "starring", nu "straring" :laugh:

NISTE RAUTACIOSHI.............N-AI CU CINE MA......N-AI CU CINE.....varul meu mereu are o prbl cu scrisul, dar feriti-va prietenele caci e un AS la oral )))))))))))))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

casa de piatra frate Zozo...sa ne fiti sanatosi!!!

hai ca a fost foarte tare frate!!!la nunta mea,de acasa si pana la Casa Casatoriilor,contrar vointei mele sau a consoartei,ne-a cantat un jamaican la acordeon.intr-un tarziu l-am facut sa taca...cu greu!de-asta zic,A FOST FOARTE ROCK FRATE!!! :friends: :P :drink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:P :drink:

 

ZAPPY,

 

LA MULTI ANI ! :friends:

 

:moto:

 

 

Multumesc de urari, fratilor! :pow: Multi ani si voua, pe doua roti calare pe drumuri insorite!

Editat de ZAPPY
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

6 decembrie 2008!de Sf Nicolae ne-am facut un cadou...o masa copioasa la Poiana Sarata(jud Bacau).ma felicit pt investitia pe care am facut-o in echipament.a fost f misto si cred ca ma dau si maine!as intreba daca mai merge cineva,dar inafara de Argimix,Romica si Ghica,...hai si Hard(ca n-am vz motorul lui in garaj la intoarcere)cred ca v-ati bagat la hibernat!somn usor!

post-12367-1228576760_thumb.jpg

post-12367-1228576796_thumb.jpg

post-12367-1228576806_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

6 decembrie 2008!de Sf Nicolae ne-am facut un cadou...o masa copioasa la Poiana Sarata(jud Bacau).ma felicit pt investitia pe care am facut-o in echipament.a fost f misto si cred ca ma dau si maine!as intreba daca mai merge cineva,dar inafara de Argimix,Romica si Ghica,...hai si Hard(ca n-am vz motorul lui in garaj la intoarcere)cred ca v-ati bagat la hibernat!somn usor!

 

Tin sa precizez ca unii ne-am "bagat la hibernat" din nevoie,nu din comoditate :laugh:

Editat de TNT06
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

6 decembrie 2008!de Sf Nicolae ne-am facut un cadou...o masa copioasa la Poiana Sarata(jud Bacau).ma felicit pt investitia pe care am facut-o in echipament.a fost f misto si cred ca ma dau si maine!as intreba daca mai merge cineva,dar inafara de Argimix,Romica si Ghica,...hai si Hard(ca n-am vz motorul lui in garaj la intoarcere)cred ca v-ati bagat la hibernat!somn usor!

 

 

Doua motive ma impiedica sa folosesc mai putin de 4 roti in deplasari :

1. Izmenele de motor le am la spalat . :D

2. Ahhhh, ar mai fi problema cu .... presiunea asta .... :laugh:

 

Sa va distrati si pentru noi ! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

6 decembrie 2008!

[...] in afara de Argimix,Romica si Ghica,...hai si Hard(ca n-am vz motorul lui in garaj la intoarcere)cred ca v-ati bagat la hibernat!somn usor!

 

Eeeeemm! Wrong answer, bro'! :D

6 decembrie 2008 - Sarata Monteoru. Am plecat tarzior, pe la 14:30 si ne-am intors pe noapte si pe frig. Eu lucrez sambata, si tin dupa mine toata gasca, scuze baieti...

Asfalt uscat! (azi n-a fost sa fie)

post-3355-1228658985_thumb.jpg

post-3355-1228659015_thumb.jpg

post-3355-1228659047_thumb.jpg

post-3355-1228659077_thumb.jpg

post-3355-1228659176_thumb.jpg

post-3355-1228659220_thumb.jpg

post-3355-1228659248_thumb.jpg

post-3355-1228659278_thumb.jpg

post-3355-1228659310_thumb.jpg

post-3355-1228659353_thumb.jpg

Editat de ZAPPY
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

Daca nimeni nu se baga...ma simt nevoit sa incep eu...asadar...sa fie "La multi ani" si sa se lase cu multi km, pe 2 roti, fara incidente!

Editat de TNT06
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca nimeni nu se baga...ma simt nevoit sa incep eu...asadar...sa fie "La multi ani" si sa se lase cu multi km, pe 2 roti, fara incidente!

La multi ani!...si bine ai (re)venit!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca nimeni nu se baga...ma simt nevoit sa incep eu...asadar...sa fie "La multi ani" si sa se lase cu multi km, pe 2 roti, fara incidente!

 

La multi ani!

P.S. : Pune mana pe carte, ca iar ai sa stai la vara de corijente :o ..... in timp ce altii (nu dau nume) or sa rupa cauciucuri pe ktm-uri :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

Mai intai LA MULTI ANI tuturor!

 

Frumos montajul din al doilea link, Adita! :o Si pentru mine foarte nostalgic, intrucat anul asta n-am sa mai calaresc fierul alaturi de voi... Iar pozele astea cand le revad, parca ma-ncearca asa... nu stiu cum sa zic. Sa fie oare "vrasta" de vina? Na, uite ca sterg si o lacrima de la coltul ochilor...

Pezevenghilor, sa aveti grija de voi si sa nu ratati nici un pretext de batut drumurile si de distractie!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai intai LA MULTI ANI tuturor!

 

: Si pentru mine foarte nostalgic, intrucat anul asta n-am sa mai calaresc fierul alaturi de voi...

????? :o da ce-ai patit?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

????? :o da ce-ai patit?

 

Plec pa, bro'! Coalea pe la antipozi la doi pasi... Ma duc sa invat rugby, Haka si sa dau graunte la pasarea Kiwi. Las' ca macar in concediu tot vin sa baraim motoarele impreuna! Sanatate sa fie, si asfalt uscat!

Editat de ZAPPY
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

LA MULTI ANI TUTUROR!!! Mai este putin si vine vara!! Hahaha.... :)

 

Plec pa, bro'! Coalea pe la antipozi la doi pasi... Ma duc sa invat rugby, Haka si sa dau graunte la pasarea Kiwi. Las' ca macar in concediu tot vin sa baraim motoarele impreuna! Sanatate sa fie, si asfalt uscat!

Frate sa ai grija de tine pe acolo si sa nu te bagi la rugby ca te rup aia. Poate ajungem pe la tine cu motoarele. :D Te salut si multa bafta!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...