Sari la conținut

Vizitator _Raul_
 Share

Postări Recomandate

M-am uitat acum la ingrediente si vad ca are si alcool in el. Pana acum m-am iritat de la tot ce a avut alcool. Doar cu piatra de alaun m-am impacat bine mereu. O sa iau oricum sa testez. Pretul e foarte mic.

Editat de Endurache
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 237
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

M-am uitat acum la ingrediente si vad ca are si alcool in el. Pana acum m-am iritat de la tot ce a avut alcool. Doar cu piatra de alaun m-am impacat bine mereu. O sa iau oricum sa testez. Pretul e foarte mic.

O sa ai o surpriza foarte placuta......E singurul aftershave cu alcool pe care l-am pus pe moaca....Plus ca investitia e minuscula.....O data dai si daca nu iti face bine....la gunoi....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator _Raul_

Ma faci curios. Se extinde bine lista de cumpărături :).

 

Alt om la ora asta :).

Trimmerele băieților sunt toate Wahl, mașina de bărbierit este Andis iar gelul de bărbierit este Elegance Plus.

Mișto toate.

 

Încă un secret prins astăzi. Când folosea mașina de bărbierit, omul dădea prima data în sensul firului de par și abia apoi în răspăr. O sa ii mai dau o șansă Braun-ului primit cadou și abandonat de mai bine de un an printr-un dulap din baie, după ce m-a măcelărit ca la carte :).

post-3763-0-02016400-1502828944_thumb.jpgpost-3763-0-21596900-1502829119_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu mai pot, ați ajuns deja la fetișuri ! E prea mult pentru mine, oda bărbii ! Romanele astea le-ați scris și pentru o ea sper, la un moment dat in viața voastră...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca nu mai poti si e prea mult pentru tine, inseamna ca nu vei mai frecventa acest topic. Ai scapat si tu si noi.

 

Incep sa realizez cam prin ce trec femeile cand vine vorba de sex si parteneri sexuali. Daca barbatul face sex cu 10 femei si impartaseste experienta, e mare si tare. Daca femeia face sex cu 10 barbati si impartaseste experienta, e curva. Asa e si cu ingrijitul corporal. Daca femeia se da cu 10 creme, are grija de felul in care arata. Daca barbatul se da cu 10 creme, e un metrosexual gay. Ar trebui si noi sa ne frichizuim cum o sugeti voi. Pe furis.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Of, am ras și totuși as vrea sa nu fiu rea, mi-ai împărtășit din experiențele tale, eu din ale mele.

Nu știu ce sa zic legat de frecventarea acestui topic, parca acum mi-ai stârnit interesul sa discutam. Întrucâtva înțelegi femeile și eu in aceeasi măsura bărbații, dar pe bune, mai e ceva de scris in ceea ce privește purtatul bărbii și faptul ca unele femei simt nevoia sa se joace cu barba ta? Întreb, nu dau cu parul...ca nu am.

Văd ca o iei personal.

» Post actualizat in 15 Aug 2017 21:23

PS: tot nu mi-ai confirmat faptul ca ai depus aceeași munca atunci când ai cucerit o ea. Ai cucerit-o ,da?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deci mai poti. Nu iau nimic personal si nu ma supar. Ma gandesc doar ca mai sunt oameni pe forum care s-au lovit de probleme specifice ingrijirii masculine si au gasit produse sau solutii pentru problemele respective. Unii din ei probabil ca stau departe de acest topic tocmai din cauza celor ca tine (femei sau barbati). Viata de purtator de penis nu se rezuma doar la consumul de alcool si violenta domestica.

 

Ce am cucerit si ce nu am cucerit ma priveste doar pe mine si domnisoarele respective.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Endurache, ești băiat finuț, prea finuț ... uite și eu sunt o drăguța și dau unfollow ca sa puterință va desfășurați activitatea nestingheriti. Prietene forever!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai sa-mi bag piciorul. I was doing it all wrong. Si eu care credeam ca tot ce am de facut este sa tund din cand in cand mustata cat sa nu imi atinga amigdalele si sa am grija sa nu prind barba la casca. Cred ca aveti femei rabdatoare ca a mea m-ar da cu oja roz si m-ar farda,dupa care toate cunostintele noastre s-ar delecta cu pozele facute. Pai mai baieti daca pentru barba alocati asa de mult timp si dedicare eu sunt ingrozit sa ma gandesc cum procedati cand va spalati la poponeata. Acolo tundeti tot sau decolorati? Blugii....ma scuzati denimul picioral trebuie sa fie slim fit? Tatuajele neaparat ceva care apare in urma cautarii pe google "old school tattoos"? Chiar ca va pizdificati. Ori esti viking ori esti Chonchita Wurst. Voi nu aveti copii ma :)))

Lasand glumele deoparte, se pare ca o igiena corporala buna nu este suficienta,acum barbatul modern trebuie sa frecventeze salonul cot la cot cu muierile.

Intrebarea mea este: noi astia....barbosii fara moisturising si oil-uri in barba pe cine f@!em? Totul a devenit foarte confuz.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@de văzut tm , chiar vrei sa te bag in seama ? Ești sigur?

» Post actualizat in 15 Aug 2017 21:46

@sabin-Gabriel, da :))) aprob fiecare cuvințel al tău.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator _Raul_

Ma tot intreb cum ii zice la solutia aceea de epilat care arata ca un silicon cand se intareste. O folosesc la saloanele pentru barbati pentru epilat parul fin din si de pe nas, respectiv din si de pe urechi.

Are avantajul ca nu doare asa de tare ca ceara incalzita / baton.

Crezi ca ma poti ajuta?
Uite aici:

 

Pup. Multumesc anticipat! Dau o bere la pet cu prima ocazie. De care vrei sa fie?

 

P.s. - Viata e trist fara femei ca tine. Daca pleci noi cui ramanem?

Cand incepusem sa ma bucur ca reintalnesc si eu partenere de discutie adevarate, precum cele pe care le tineam de frunte cand borau pe la intrunirile de metalisti din tineretea mea... cat de cruda poate sa fie viata asta. Nuuu.....

Uite, hai sa ne bagam in seama... Barbatul/ii aia dupa care astepti la baie jumatate de ora sunt la tine acasa? Daca da...hmm, nasol. Cauta mingea in alt teren. Nu al lor.

Editat de DeVazut_TM
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Intrebarea mea este: noi astia....barbosii fara moisturising si oil-uri in barba pe cine f@!em? Totul a devenit foarte confuz.

 

Cum pe cine? Pe noi la melodie. Eu am spus prin topic. Nu pot sa nu o frichizuiesc putin acolo. Am probleme cu matreata care cade din barba fix pe piept si daca port haine mai inchise la culoare se vede infiorator. Acum ca unii ma luati de metrosexual gay, e treaba voastra. V-am zis ca ma frec si cu ulei de nuca de cocos pe abdomen. Nu mai conteaza de ce, important e ca o fac.

@de văzut tm , chiar vrei sa te bag in seama ? Ești sigur?

S-a stricat butonul de unfollow la topic sau esti la fel de draguta cum nu ai mai putut?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator _Raul_

@pasagera:

Eu chiar te rog sa mai ramai.

Am un feeling serios ca esti oricum singura . Ne mai tinem companie, ne mai antrenam mintea cu ironii si contre, mai sharuim una alta...

 

Scrie tu ce vrei. Acum, sincer, imi pare rau, dar chiar trebuie sa ma retrag. Ma duc sa imi dau barba cu ulei si sa ma culc.

Citesc maine, in pauzele de curs. Dimineata chiar nu pot. Stii si tu cum e viata cu pizdificati - calcat camasa, cremuit pantofii, din astea...

 

Noapte buna! Pup!

Editat de DeVazut_TM
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai sa-mi bag piciorul. I was doing it all wrong.

Nu neaparat. Mai e o chestie. Probabil ca multi dintre cei care dau peste nas ca ei traiesc bine mersi cu barba asa cum e, au o barba mica. Nu e nicio problema. Fiecare o poarta cum vrea. Daca te duci pe la 25-30 de mm cu barba, nu mai e chiar atat de simplu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@pasagera:

Scrie tu ce vrei. Acum, sincer, imi pare rau, dar chiar trebuie sa ma retrag. Ma duc sa imi dau barba cu ulei si sa ma culc.

Citesc maine, in pauzele de curs. Dimineata chiar nu pot. Stii si tu cum e viata cu pizdificati - calcat camasa, cremuit pantofii, din astea...

 

Noapte buna! Pup!

Pup fata! Mâine te așteaptă o zi grea, începi cu un masaj și termini cu ulei.

;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Endurache,recunosc nu am citit tot, dar o solutie pentru matreata ar fi ras tot si vizitat dermatologul. Trateaza mai intai pielea. Asta ca sa spun si ceva constructiv. La faza cu ulei de cocos pe abdomen tu stii.

Una peste alta nu poate nimeni nega faptul ca barbatul este impins spre feminizare...de diversi terti,in special media. Sa ajungi ca barbat sa frecventezi saloane mi se pare sincer grav. Inteleg pensat monospranceana,sau indepartat nu stiu ce aluna monstruoasa de pe fata...desi Lemmy...dar coafat,ras picioare si burta, haine feminine si tunsori mai ceva ca femeile... Eu sunt mai taran,desi sunt tanar....consider ca barbatul trebuie sa arate a barbat si sa stie cum sa puna un rigips,nu de alta dar te mai enervezi cand da muierea 500lei la vopsit si tu ai nevoie de cauciuc nou pe fata si te razbuni pe peretele din dormitor. Cum pot eu sa imi invat baiatul de 5 ani sa fie barbat,daca tati are putina treaba la salon. Nu fac pe nimeni gay,cred doar ca aveti prea mult timp la dispozitie. Timp si bani care poate ar putea fi alocati spre motociclit? Haiducii prin tara? Am auzit ca praful si insectele fac miracole la barba si libidou :)))

Editat de Sabin_gabriel
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu neaparat. Mai e o chestie. Probabil ca multi dintre cei care dau peste nas ca ei traiesc bine mersi cu barba asa cum e, au o barba mica. Nu e nicio problema. Fiecare o poarta cum vrea. Daca te duci pe la 25-30 de mm cu barba, nu mai e chiar atat de simplu.

Uite probabil aici ai putina dreptate. A mea nu a vazut lama,foarfec de 4 ani,in concluzie nu se pune problema se 25-30 cm. Repet,nu firul este problema ci pielea. Va chinuiti cu produse pt barba cand ar trebui sa va axati pe piele si alimentatie. Bineinteles mai tine si de nivelul de testosteron al fiecarui mascul. Anumite probleme mai dispar si dupa 25 de ani... mai ajuta si not giving a fck si lasat probleme sa se rezolve de la sine :))

Poate nu toti sunt meniti sa aiba barba? Cred ca scrie undeva in biblie ca trebuie sa o meriti :))))))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator _Raul_

Da-mi voie sa sprijin o fata neajutorata:

 

"Pup, fată!"

 

Da, diacriticele lipseau.

 

Ps. - Uite, vezi cum ne ghicim noi gandurile! Azi am fost sa ma tund dar ironia este ca maine chiar am zi de piscina si masaj aici la hotel.

Par ok pe site. Revin si iti zic cum a fost. Poate incerci si tu, bae. Sigur vei fi mai relaxata decat dupa un pahar de whisky ieftin.

 

Daca continuam asa, cred ca pot sa astept in fata laptopului sa imi intre uleiul in barba. Pare placut.

 

@Sabin, my dear hobo:

Eu chiar nu dadeam un fuck pe placerile voastre, experimentate de mine acum vreo 20 de ani.

Dar ati venit in vizita cu citit contoarele, va put picioarele chiar nescoase din cizmele de cauciuc si am tot sperat sa va simtiti si sa iesiti voi la aer.

Editat de DeVazut_TM
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator _Raul_

Dragul meu Sabin,

Intr-o lume ideala (daca chiar aveti copii, i mean), sunt sigur ca baiatul tau se va intelege de minune cu fata @pasagerei.

Mai o injuratura, mai un cap de rezervor, un concediu la intrunire la Mizil. Din astea, placeri adevarate, de familie traditionala.

 

@pasagera:

Puiuț... slaab, slaab de tot....

Stii reclamele alea la Schweppes? Cauta-le. O sa inveti niste lucruri interesante.

Am un feeling ca tu esti genul care iese in oras la 11. Eu sunt genul care atunci se intoarce.

 

Gata, a intrat uleiul in barba. Poti sa ne dai unfollow. Cu copiii eu nu ma contrez.

Am deja doi acasa. Am invatat sa fiu un tip foaarte rabdator, dar...

Hai, ne mai auzim. Sa imi spui daca ai nevoie sa te ajut cu niste carti de comentarii de calitate, de care generatia ta sigur nu a auzit.

Editat de DeVazut_TM
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sabin_gabriel, matreata din barba nu e cauzata de probleme ale pielii ci de firele de par ale barbii si alti factori externi (ca vremea). Daca era strict de la piele ma trezeam cu matreata si cand o purtam la 12mm si nu a fost cazul. Cu ulei de nuca de cocos ma dau pe abdomen pentru ca am slabit 15kg pana acum si mai am cam 23 de dat jos pana ajung la o greutate considerata normala dpdv medical. Incerc sa ajut pielea cum pot sa se stranga cat decat si sa minimizez efectul ala de piele care atarna dupa ce ai slabit mult.

 

Legat de blugi mulati, haine feminine si ras picioare, cine naibii a vorbit despre ele in topicul asta in afara de barbatii adevarati care aratau cu degetul? Da si tu quote din topic. Singurii care o ard cu insinuari gay si papusi masculine sunt barbatii aia bine.

 

Uite ca am nimerit-o cat decat pe aia cu alcoolul si violenta domestica. Desi, nu e prea masculin sa dai intr-un perete ce nu are nicio vina. Ti-e frica/rusine sa-ti bati nevasta sau ce? Si de unde pana unde a pus mana pe 500 de RON? Si chiar daca a pus mana pe bani, cum a indraznit sa ii cheltuie cand barbatul avea nevoie de ei? Pai ce barbat esti tu?

 

Eu ma intreb cum poti sa iti inveti copilul de 5 ani sa fie barbat daca spargi pereti de rigips cand te certi cu sotia.

Editat de Endurache
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fata, nu esti coerenta:) mai incercam si maine..legat de sabina, sper ca nu e o aluzie la fata aia care a murit de curand, sa ma lumineze careva ca nu inteleg legatura. Keep in touch!

» Post actualizat in 15 Aug 2017 22:46

Ai sters

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator _Raul_

A fost o greseala pe care am editat-o si pentru care imi cer scuze daca a jignit.

Sunt multe, dar nu nemernic sau grobian.

Greseala de tastat de la Sabin.

Oamenii buni si drepti nu au nici o legatura cu acest topic...

 

 

Cred ca putem pune punct astazi.

 

Noapte buna, kiddo! (ca sa nu incheiem intr-o nota trista)

 

Over and out.

Editat de DeVazut_TM
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...