Sari la conținut

Plimbare Duminica 24.09


middle_of_nowhere
 Share

Postări Recomandate

Salut,

3 mobre pana acum, tura scurta catre sud...

Exista 2 variante: 1. Bucuresti, Daia, Oltenita(masa), Manastirea, Sarulesti, Fundulea, Bucuresti.

https://goo.gl/maps/MUTpxKdJqYu

 

Sau, 2: Bucuresti, Ruse, Manastirea in stanca Basarabovo, Cherven, Ruse(masa la Happy), Bucuresti.

https://goo.gl/maps/yrkoM7YMJRS2

Poate reusim sa invartim roata impreuna.

Pt cei interesati, la 9:30 o parte ne intalnim la Petrom Grigorescu, urmand sa mai facem o oprire(daca mai vine cineva) la Petrom Jilava.

Editat de middle_of_nowhere
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ms pt invitatie, dar am fost recent (cred ca mai putin de o luna) pe ruta asta si parca as vrea altceva :D. Maine bag un Targoviste - Campulung - Cabana Voina, asa scurt, ca nu vreau sa pierd MotoGP-ul.

 

Traseul facut de mine a fost asta: LINK. Mi s-a parut foarte tare ca in doar 120km rulati pe pamant bulgaresc am vizitat asa multe chestii. Dar vezi ca se pierde timp la fiecare...eu am plecat din Bucale la 8 dimineata si parca pe la 7 jumate seara am ajuns inapoi acasa (m-am oprit si eu in Ruse sa mananc).

 

P.S.: pregatiti-va sa urcati per pedes la fiecare dintre obiective. Eu cand am fost era si cald (vreo 30 grade) si mi-a iesit sufletul la cate scari a trebuit sa urc echipat :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai baieti, a fost o tura pe cinste. Va multumesc pentru compania de buna calitate. Sper sa repetam plimbarea in formula asta cat de des.

Scuze ca am trecut pe langa OMV in viteza...dar stiati ca aveam motive intemeiate. :))

Revin cu poze imediat ce ajung la un calculator. Acum sunt in parc cu fimiu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...