Sari la conținut

Bilete MotoGP Misano 2018


mdanielc
 Share

Postări Recomandate

:) Cu moto nu merg decat daca o iau pe platforma. La celelalte curse la care am fost, am vazut pe pielea altora ce inseamna sa mergi pe doua roti.

Decat sa cari casca/geaca si o sticla cu apa, mai bine cari un scaun pliabil si o naveta de bere.

 

Lasa-mi un semn si daca ma decid sa merg, lingem pe acolo niste beri.

 

cam nebunia asta ma asteapta acolo... sincer nu stiu ce curse or mai ramane de facut :)))

Editat de ZaiR
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@Zair, stiu ce zici, dar nu o sa mai am foarte mult timp liber, plus ca eu plec din UK, ajung repede acolo. Tu de unde pleci/cu ce?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@Zair, stiu ce zici, dar nu o sa mai am foarte mult timp liber, plus ca eu plec din UK, ajung repede acolo. Tu de unde pleci/cu ce?

Am inteles, nu stiu inca cu ce plec. Cred ca voi alege totusi un avion in detrimentul masinii. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca o sa iau o piatra-n gura si voi merge si eu in premiera la o cursa live. Am niste rude prin zona Rimini si am decis sa merg la Misano la cursa de pe 9 septembrie.

 

Preturile mi se par foarte mari, cum nu sunt chiar tifos extrem as lua in zona de acces general, am vazut ca ar fi cam 95E pentru ziua cursei.

 

Se pot lua bilete si altfel decat pe site-ul motogp direct?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca o sa iau o piatra-n gura si voi merge si eu in premiera la o cursa live. Am niste rude prin zona Rimini si am decis sa merg la Misano la cursa de pe 9 septembrie.

 

Preturile mi se par foarte mari, cum nu sunt chiar tifos extrem as lua in zona de acces general, am vazut ca ar fi cam 95E pentru ziua cursei.

 

Se pot lua bilete si altfel decat pe site-ul motogp direct?

Mai sunt diversi care vand printre care si circuitul, da nu difera mult preturile.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Mai sunt diversi care vand printre care si circuitul, da nu difera mult preturile.

 

Da, seamana foarte mult cu familia Becali ce vindea pe vremuri bilete supraestimate la cinema Patria. ;)

Bai Niko, daca cumperi de la unii d-astia... o sa innebunesc de ras. Mai ales ca te si cunosc :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da, seamana foarte mult cu familia Becali ce vindea pe vremuri bilete supraestimate la cinema Patria. ;)

Bai Niko, daca cumperi de la unii d-astia... o sa innebunesc de ras. Mai ales ca te si cunosc :crack:

Ideea e ,e musai sa iau de pe MotoGp.com sau pot sa ma duc acolo la intrare la circuit si sa iau bilet in duminica aia? Oricum imi iau la "free acces".

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

anul trecut la Mugello am luat de la fata locului cu 90-100E , daca e mai ieftin pe motogp.com, ia de acolo.

Cand am verificat ultima data era vreo 94E pe site. Ideea e ca nu stim exact cati o sa fim, de aia as lua direct de acolo. Ca daca zice ca vine si catzel si purcel (verisoara care va fi cam insarcinata la mom ala) si dupa aia renunta, pierdem banii aiurea. Asa ca s-ar putea sa ramanem la varianta direct de acolo.

Mersi!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ideea e ,e musai sa iau de pe MotoGp.com sau pot sa ma duc acolo la intrare la circuit si sa iau bilet in duminica aia? Oricum imi iau la "free acces".

poti lua in ziua respectiva. Interesante sunt calificarile de vazut la pista. Cursa se vede in camping ;)

 

Bre, nea ZaiR, imi zice ca nu primesti PM. Da matale din butoane acolo si fa ceva.

P.S. Merg la Assen cu inca un prieten.

:) Pe bune??!! Mama-mama!!! Hai ca o calculez si vedem cum facem. Rezolv si cu casuta imediat :)))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu ce sa zic, e spectacol si in quali, doar ca acolo cauta fiecare sa aiba liber in fata, in cursa cand vin in hoarda ti se zbarleste parul pe spate! Iar daca vezi si startul, cu toate motoarele turate si cum se reped toti catre primul viraj, pfuuuu...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bun, am rezolvat!

Urmeaza sa ne ocupam de tricouri cu degete ridicate catre #darquez si #mragnea pentru Assen. :mexicanwave:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...