Sari la conținut

Planuri Iesiri - Plimbari/Evenimente moto


Pierrooradea
 Share

Postări Recomandate

din pacate in pozele astea nu vad nici un etz sau o jawa, nu cred ca m-as putea tine dupa voi :rock:

 

si care-i faza cu clubul "rebel biker"? eu stiu ca exista si au vreo 36 de membri :D

 

Da, exista...da' nu de ala era vb...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,9k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

ok aleck, eu unul nu-s membru la nici un club dar nu-i mai binersa fie cat mai multi intr-un club decat mai multe cluburi si "rasfirate"? sau nu-s ok baetii deacolo? eu numai unul cunosc dintre ei si-i super de treaba tipu'.ce-i drept daca esti intr-o gasca cu care te-ntelegi si sunteti organizati ii super si asa.nu vad rostul la "1100 cluburi"

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

WestMoto e clubul ce asteapta din 2003 sa se infiinteze

exista si un inceput...

un site!

este facuta sigla! si e foarte frumoasa!

din pacate nu sa materializat ptr ca nu a fost timp ... poate o sa fie ...sooooon! :D

 

pentru vizualizarea siglei.... clik pe numele meu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

WestMoto e clubul ce asteapta din 2003 sa se infiinteze

exista si un inceput...

un site!

este facuta sigla! si e foarte frumoasa!

din pacate nu sa materializat ptr ca nu a fost timp ... poate o sa fie ...sooooon! :rock:

 

pentru vizualizarea siglei.... clik pe numele meu

 

Yep...despre west moto era vb (si-mi cer scuze ca l-am dat de exemplu negativ, problema timpului e intradevar una mare, cel putin pt cativa dintre noi). Chiar asteptam sa iei cuvantu mr. pieooradea! :D Oricum...bafta in infiintarea clubului, poate putem sprijini cumva... daca da, nu ezita sa ceri ajutorul. Sunt sigur ca unii dintre noi vor fi bucosi sa-si ofere sprijinul, in masura posibilitatilor fiecaruia.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

aleck ieri noapte a fost super misto :ok: .. mie mi-a placut super mult... cel mai mult de pana acum .. era si mai super daca am fi fost mai multi ... acum incep iesirile, si placerea e una de nedescris ... asa ca sa pfofitam cu cap

Daca motoru meu ar fi femeie ... azi i-as fi cerut mana:) ;)

 

:what: :bounce:

 

aleck ieri noapte a fost super misto :ok: .. mie mi-a placut super mult... cel mai mult de pana acum .. era si mai super daca am fi fost mai multi ... acum incep iesirile, si placerea e una de nedescris ... asa ca sa pfofitam cu cap

Daca motoru meu ar fi femeie ... azi i-as fi cerut mana:) ;)

 

:huh: :angry:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

aleck ieri noapte a fost super misto :ok: .. mie mi-a placut super mult... cel mai mult de pana acum .. era si mai super daca am fi fost mai multi ... acum incep iesirile, si placerea e una de nedescris ... asa ca sa pfofitam cu cap

Daca motoru meu ar fi femeie ... azi i-as fi cerut mana:) :what:

 

:angry: :bounce:

 

 

:huh: ;) ;) Si crezi ca ar fi zis DA?

Si mie mi-a placut... a fost fff fain... cu exceptia finalului... se pare ca azi stau pe tusa, motoru inca nu mere ca lumea... si Rudi nici nu rasp la tel :( Asta e... data viitoare imi lungesc picioarele... :ok: :ok: :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

aleck ieri noapte a fost super misto :ok: .. mie mi-a placut super mult... cel mai mult de pana acum .. era si mai super daca am fi fost mai multi ... acum incep iesirile, si placerea e una de nedescris ... asa ca sa pfofitam cu cap

Daca motoru meu ar fi femeie ... azi i-as fi cerut mana:) :bounce:

 

 

 

si cand va mai adunati?

sa stiu si eu

:ok:

 

:angry: :what: :huh: Si crezi ca ar fi zis DA?

Si mie mi-a placut... a fost fff fain... cu exceptia finalului... se pare ca azi stau pe tusa, motoru inca nu mere ca lumea... si Rudi nici nu rasp la tel :lol: Asta e... data viitoare imi lungesc picioarele... ;) ;) :ok:

 

sper ca nu e grava cazatura.

tu nu ai patit nimic?

 

 

WestMoto e clubul ce asteapta din 2003 sa se infiinteze

exista si un inceput...

un site!

este facuta sigla! si e foarte frumoasa!

din pacate nu sa materializat ptr ca nu a fost timp ... poate o sa fie ...sooooon! :(

 

pentru vizualizarea siglei.... clik pe numele meu

 

sigla e superba, un mic defect are: nu a incaput si un scuter pe ea.

daca primesti si scuteristi voi fi foarte incantat sa ma inscriu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si cand va mai adunati?

sa stiu si eu

:what:

sper ca nu e grava cazatura.

tu nu ai patit nimic?

sigla e superba, un mic defect are: nu a incaput si un scuter pe ea.

daca primesti si scuteristi voi fi foarte incantat sa ma inscriu

 

Nu, n-a fost grava... am cazut de pe loc... ca un bou...motoru' si-o revenit... deh... Alesd-u o fo' fain azi.

:bounce:

 

Tu e ce nu te inscrii la ture... ca io de obicei raman in urma asa ca ai cu cine mere... :angry:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu, n-a fost grava... am cazut de pe loc... ca un bou...motoru' si-o revenit... deh... Alesd-u o fo' fain azi.

:bounce:

 

Tu e ce nu te inscrii la ture... ca io de obicei raman in urma asa ca ai cu cine mere... :angry:

 

pai unde si cand sa ma inscriu?

ca nu stiu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Petre sa stii ca`i faina sigla :bounce: ... da mai zine din cand in cand in ce statiu ii clubu k daca trebe sa punem osu si noi pentru realizarea lui yo pun :angry: cu placere ... asfalt uscat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Petre sa stii ca`i faina sigla :bounce: ... da mai zine din cand in cand in ce statiu ii clubu k daca trebe sa punem osu si noi pentru realizarea lui yo pun :angry: cu placere ... asfalt uscat

 

 

salut

am sa va convoc intr-o seara pe toti astia din trupa asta noua

atunci o sa decidem ce cum cat si cand ii dam bataie

 

in legatura cu hala

tu ce ai vrea de fapt sa faci acolo?

ce suprafata ai nevoie sau este indeajuns si o casa de vreo 150 mp

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

asa mai mere ... :bounce: .... in legatura cu hala ... pai spon-remsi care o lucrat la bella il intereseaza mai mult k vrea sa`si caute un loc mare in care sa`si " deschida " si el atelieru lui de reperat ... k el are amu un loc unde mai face motoare da vin tot mai multe tot mai multe si nu mai are loc unde sa le bage si de aia am zis de hala ca`l ajut sa cautam ceva ... k ii super meserias si de treaba om de cuvant :what: ...asfalt uscat

 

Duminica 13.05.2007 gasca pleaca la o plimbare pana in Piatra Craiului ... ce`i care vor sa mearga ... la 10:30 la KARAVIEM ... plecare se amana in caz k vremea nu tzine cu voi :angry: ... asfalt uscat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si robogo-istii au loc :bounce: MJR fara probleme 2 roti si motor si esti de-al nostru.

:angry:

 

merci de incurajari si deabia astept sa ne intalnim sa putem vorbi mai multe pe tema asta, imi ofer si eu ajutorul in limita timpului disponibil

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

gasca care ati fost azi ( duminica ) in piatra zicetine si noua cum o fost ? cum v`ati simtit? k vremea o tinut cu voi :bounce: ... macar ne " creste " si noua adrenalina din auzite daca n`am trait experienta :angry: ... asfalt uscat

Editat de repsol_honda
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A fost foarte fain, ne-am dus pina dupa Negreni la ceva restaurant, acolo Soso ne-a invitat la masa la Remeti la Vlad si Petre :what: :bounce: , eu din pacate imi comandasem deja de mincare asa ca n-am mai putut profita de ocazia de a le devora prinzul celor sus-mentionati, cu toate astea sper ca s-au gindit la mine si mi-au adus niste gratare la pachet :huh: . De la Bulz la Remeti si inapoi la sosea am facut enduro cu sportivele ;) , dupa aia din nou Piatra (super misto cu exceptia citorva curbe unde sint ceva denivelari pe carosabil), Razvan a ramas fara benzina (chestia asta incepe sa devina la moda :angry: ), si cam atit. Sa mai zica si baietii ce si cum ;) . Concluzia, a fost f misto.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A fost foarte fain, ne-am dus pina dupa Negreni la ceva restaurant, acolo Soso ne-a invitat la masa la Remeti la Vlad si Petre :what: :bounce: , eu din pacate imi comandasem deja de mincare asa ca n-am mai putut profita de ocazia de a le devora prinzul celor sus-mentionati, cu toate astea sper ca s-au gindit la mine si mi-au adus niste gratare la pachet :huh: . De la Bulz la Remeti si inapoi la sosea am facut enduro cu sportivele ;) , dupa aia din nou Piatra (super misto cu exceptia citorva curbe unde sint ceva denivelari pe carosabil), Razvan a ramas fara benzina (chestia asta incepe sa devina la moda :angry: ), si cam atit. Sa mai zica si baietii ce si cum ;) . Concluzia, a fost f misto.

...tot nu va iert ca nu ati ramas la spalat de farfurii. :ok: :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Viteza medie?

 

L-ati gasit pe Aleck?

 

M-au gasit... dar a trebuit sa-mi pun motoru-n fata portii :what: :huh: ;)

A fost supi... si pe langa bucurestean, am ramas si io in pana de benzin :bounce: !! Chiar ca devine la moda! Da' dupa putin enduro am gasit un rompetrol spre remeti.

 

Drumu' bun... soare cat incape... si adrenalina! :angry:

Asfalt uscat!

 

P.S. Vlade, danke shon pt. pranzic... data viit aducem purcelu' la protap. :ok: ;)

 

A... si viteza medie: MARE! Asta pt un incepator asa ca mine!

Editat de aleck
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A fost super weekendul .. super incantat .. iata si poz'"n''ele

Vlade .. inca odata multzumiri pt gazduire :bounce:

na si de la mine

post-15132-1179121106_thumb.jpg

post-15132-1179121132_thumb.jpg

post-15132-1179121164_thumb.jpg

post-15132-1179121199_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...