Sari la conținut

Planuri Iesiri - Plimbari/Evenimente moto


Pierrooradea
 Share

Postări Recomandate

ati mers pe la 4 jumate 5 ? ca pe cristi l`am vazut cand o plecat cu motoru de pe Poienitei

 

 

Atunci am mers :) da unde erai tu ca nu te-am vazut? Era si Sandu cu mine

 

 

--- Mesaj completat în 15 Nov 2007 08:08 -------------

frumoasa iesirea din seara asta ... pacat ca nu am reusist sa facem poze pentru ca era deja bezna pe cand noi am ajuns in ungaria .

Cristi sa postezi pozele .. din cofetarie :hug:

 

 

O sa le postez diseara sper sa pot sa le scot de pe tel :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,9k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

1 :) Voi nu vedeti ca sunteti OFF TOPIC !!!

Aici se posteaza INAINTE de a iesi si NU DUPA ! :moto: :hug: :D :what:

2. Caut in continuare postul vostru unde ati postat iesirea ...... :eek: aha cred ca l am gasit.........................ba nu :eek:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1 :) Voi nu vedeti ca sunteti OFF TOPIC !!!

Aici se posteaza INAINTE de a iesi si NU DUPA ! :moto: :hug: :D :what:

2. Caut in continuare postul vostru unde ati postat iesirea ...... :eek: aha cred ca l am gasit.........................ba nu :eek:

 

 

 

Totul s-a hotarat in jumate de ora nu din timp asa ca nu naveam cum sa anuntam iesirea :eek: hai si tu diseara si mai vb

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Maine se anunta vreme buna :D cu http://www.weather.com/outlook/travel/busi...ayLink_business

Se anunta 7 grade cu + :lol:

 

O plimbare ? Propun urmatorul traseu cu 2 portiuni de asfalt NOU si curbe din belsug :) :

Oradea-Felix-Hidiselul de Sus-Lazareni-Bicacel-Holod-Vintere-Pocola-Uileacul de Beius-Soimi-Tinca-Les-Oradea Total aprox 90km. :D

 

Doritorii (echipamentul este necesar, e frig totusi si ....fara i un chin). Ne vedem in jurul orei 13.00 la OMV pe Decebal..........Claudiu stiu ca tu vi asa c suntem deja 2 :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Va fi cu plus dar va fi ud probabil.......perfect pt. un drift in padure. :bigstar:

 

Mai ...................iara alimentezi direct de la sonda :bigstar: :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Stabilim atnci sau dc vrei tu undeva anume sau vre o ide ..baga !!!

 

Eu am mai vb cu niste prieteni, pt o plimbare pana in Debrecen azi. Suntem vreo 8 deja.

O sa vin si eu la 11 jumate la OMV sa alimentez, si vedem ce facem. Si noi ne intalnim intre 11 si 12.

Putem schimba si traseul, nu e batut in cuie deocamdata.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu am mai vb cu niste prieteni, pt o plimbare pana in Debrecen azi. Suntem vreo 8 deja.

O sa vin si eu la 11 jumate la OMV sa alimentez, si vedem ce facem. Si noi ne intalnim intre 11 si 12.

Putem schimba si traseul, nu e batut in cuie deocamdata.

Pfoaa :) din pacate nu am mai apucat sa vad mes tau(tre s fcm schimb d nr d tel) nu stiam dc mai vine cineva dp forum si ne am devansat intalnirea ne am intalnit la 12.30. Si chiar am fi vrut s mergem la Debretin...dar am dat o tura pana in Stana de Vale .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pfoaa :) din pacate nu am mai apucat sa vad mes tau(tre s fcm schimb d nr d tel) nu stiam dc mai vine cineva dp forum si ne am devansat intalnirea ne am intalnit la 12.30. Si chiar am fi vrut s mergem la Debretin...dar am dat o tura pana in Stana de Vale .

 

Si eu am postat prea tarziu, insa doar atunci am vazut si eu postul tau despre iesire.

Oricum, nici noi nu am mai mers la Debrecen, ci am fost in Negreni (vezi pozele postate de bucu)

Eh, o lasam pe data viitoare, insa eu dupa cum am vazut pozele voastre, cu motoarele pe zapada, nu stiu daca m-as duce :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...