Sari la conținut

Planuri Iesiri - Plimbari/Evenimente moto


Pierrooradea
 Share

Postări Recomandate

scuzati ca schimb subiectu da vroiam sa`i zic la stefan ca l`am vazut duminica cu masina cand o iesit din LES o facut dreapta spre oradea ... eu mergeam sprea savaieu si pe gixxxer l`am vazut azi in sensu de la emanuel si pe donhacker tot acolo :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,9k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

scuzati ca schimb subiectu da vroiam sa`i zic la stefan ca l`am vazut duminica cu masina cand o iesit din LES o facut dreapta spre oradea ... eu mergeam sprea savaieu si pe gixxxer l`am vazut azi in sensu de la emanuel si pe donhacker tot acolo :bigstar:

mah tu chiar esti ghost rider... tu tot vezi lumea.. noi nu :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stai linistit ca nu te-a exclus nimeni, din nici un club. Cu motorul sunt sigur ca-ti iei tu pana la urma ceva. Parca te vad azi maine cum apari cu un gsxr 1000 de ramanem masca! :D :love:

Adevaru ca am iesit mai rar, mai ales cu motorul. :)

Las ca bagam un ceai cald cu fericire zilele astea! :)

Ceeaii!!??? Hmmm...suna bene. Gixeru' de mie mai tre' s-astepte... :bigstar:

 

ceai???? :( pai daca mergem fara motor nu vrem ceai... poate un ceai de pruna... :laugh:

iar daca chiar e vreme buna .. hai sa profitam si sa ne strangem toti la o iesire..propun un debrecen in weekend ca am auzit ca se mai incalzeste :rock:

Bai Petre...nu te mai recunosc bre!! :D De cand ai permis de A te-ai transformat si tu in roacker satanist violator de babe pe trecerea de pietoni??? :blbl: :ok:

 

<small>--- Mesaj completat în 16 Oct 2007 07:47 -------------</small><br/>

scuzati ca schimb subiectu da vroiam sa`i zic la stefan ca l`am vazut duminica cu masina cand o iesit din LES o facut dreapta spre oradea ... eu mergeam sprea savaieu si pe gixxxer l`am vazut azi in sensu de la emanuel si pe donhacker tot acolo :love:

:P Beee... tu esti omniprezent? Ce mama dreaq :D ? Mai du-te si tu :bigstar:

 

<small>--- Mesaj completat în 16 Oct 2007 08:40 -------------</small><br/>De departe cred ca cea mai cea tura calare e asta! Ce parere aveti?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

<small>--- Mesaj completat în 16 Oct 2007 07:47 -------------</small><br/>

:P Beee... tu esti omniprezent? Ce mama dreaq :D ? Mai du-te si tu :D

 

<small>--- Mesaj completat în 16 Oct 2007 08:40 -------------</small><br/>De departe cred ca cea mai cea tura calare e asta! Ce parere aveti?

misto aventura lor :blbl: noi nu prea ne-am incumetat la aventuri, mai mult am facut iesiri... bine a fost si asa

Ceeaii!!??? Hmmm...suna bene. Gixeru' de mie mai tre' s-astepte... :bigstar:

Bai Petre...nu te mai recunosc bre!! :( De cand ai permis de A te-ai transformat si tu in roacker satanist violator de babe pe trecerea de pietoni??? :laugh: :rock:

ce mah .. si tu stai la zebra sa ma urmaresti ... vrei sa ma filmezi cu telefonu? :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da dar pe Sambata - Duminica se anunta 13-14 C, cu echipament adecvat sau 2-3 straturi de haine merge :bigstar:

http://www.weather.com/outlook/travel/busi...ayLink_business

 

 

Pe sambata daca e asa vrem sa iesim undeva daca vrea cineva sa vine e binevenit dar sigur nu mergem la debrecen ce o sa dam o tura mai lunga pe undeva. daca are chef careva poate sa posteze si vb

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pe sambata daca e asa vrem sa iesim undeva daca vrea cineva sa vine e binevenit dar sigur nu mergem la debrecen ce o sa dam o tura mai lunga pe undeva. daca are chef careva poate sa posteze si vb

 

Eu as vrea sa mergem oriunde numai sa nu stam acasa.

poate ne strangem mai multi si atunci e mai fain. :bigstar: :bigstar: :D :( :P

numai sa nu plaoua, ca daca e rece ne imbracam mai gros si gata, ce sa-i faci asta e viata de biker! :laugh: :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dupa Firenze (La mente di Leonardo - Galeria Uffizi) si Tokio (in Muzeul National) acum pot fi admirate si in Debrecen cateva schite ale lui da Vinci, si machete realizate dupa acestea.

 

Deci cei ce vor sa mearga in Debrecen, o expozitie care nu trebuie ratata - http://www.azigazidavinci.hu/kepek?PHPSESS...77e21b0a670ddbf

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu as vrea sa mergem oriunde numai sa nu stam acasa.

poate ne strangem mai multi si atunci e mai fain. :ok: :eek: :D :( :(

numai sa nu plaoua, ca daca e rece ne imbracam mai gros si gata, ce sa-i faci asta e viata de biker! :ok: :moto:

 

:wave: Pe Sambata sunt sanse minime d plooaie :rock: http://www.weather.com/outlook/travel/busi...ayLink_business

Mai, da....... sa va ganiti la un traseu pe care sa putem veni si noi astia fara crampoane pe caucuiucuri :rock: :) .

 

--- Mesaj completat în 20 Oct 2007 00:47 -------------
Baai iara vreti sa iesiti asa curveste :) ? Pune ti careva un post de ex : maine la 11 in OMV pe Decebal e adunarea (asta e doar un ex sau pt nu),. se baga cineva ??? :ok:

 

--- Mesaj completat în 20 Oct 2007 00:56 -------------
:eek: :clap: da multi sunteti :wink:

 

--- Mesaj completat în 20 Oct 2007 00:57 -------------

:wave: Pe Sambata sunt sanse minime d plooaie :rock: http://www.weather.com/outlook/travel/busi...ayLink_business

Mai, da....... sa va ganiti la un traseu pe care sa putem veni si noi astia fara crampoane pe caucuiucuri :bier: :) .

 

<small>--- Mesaj completat în 20 Oct 2007 00:47 -------------</small><br/>Baai iara vreti sa iesiti asa curveste :D ? Pune ti careva un post de ex : maine la 11 in OMV pe Decebal e adunarea (asta e doar un ex sau pt nu),. se baga cineva ??? :smoke:

 

<small>--- Mesaj completat în 20 Oct 2007 00:56 -------------</small><br/>:eek: :clap: da multi sunteti :wink:

Numa io ???? :clap:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

FACEM O IESIRE AZI?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

CE SPUNETI FRATILOR?!sa mai profitam de vreme!!

NE INTALNIM LA OMV LA 14.30 SI VEDEM INCOTRO MERGEM!!!!!!!!

:eek: :D :( :( :) :) :) :D :: :rock: :bier: :clap: :clap: :ok:

 

--- Mesaj completat în 21 Oct 2007 09:58 -------------
Oaaa da multi am fost !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ne cumparam snowmobile ... :blbl: :D

chiar ar fi super

toata iarna sa ne dam pe sm

numai ca arunca astia sare si mat antid pe sosea si f... schiurile

putem merge pe coclauri

eu ma bag ;)

cat costa unu second?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

chiar ar fi super

toata iarna sa ne dam pe sm

numai ca arunca astia sare si mat antid pe sosea si f... schiurile

putem merge pe coclauri

eu ma bag ;)

cat costa unu second?

Pushca mea! Pa ashtia cu bani va doare-n poponeata... :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Azi 27 Oct 2007, cine are chef d o plimbare sa fie la ora 13 in Omv dp Decebal !!!!!!!!

 

--- Mesaj completat în 03 Nov 2007 08:44 -------------
Azi 3 Noiembrie ora 13.00 ne vedem in OMV ul dp centura !!! ;) (Oradea)

 

--- Mesaj completat în 03 Nov 2007 08:46 -------------

<small>--- Mesaj completat în 03 Nov 2007 08:44 -------------</small><br/>Azi 3 Noiembrie ora 13.00 ne vedem in OMV ul dp centura !!! :D (Oradea) :blbl:

 

--- Mesaj completat în 03 Nov 2007 08:48 -------------
Azi 3 Noiembri ne adunam in OmV ul dp centura la ora 13.00 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Dupa Firenze (La mente di Leonardo - Galeria Uffizi) si Tokio (in Muzeul National) acum pot fi admirate si in Debrecen cateva schite ale lui da Vinci, si machete realizate dupa acestea.

 

Deci cei ce vor sa mearga in Debrecen, o expozitie care nu trebuie ratata - http://www.azigazidavinci.hu/kepek?PHPSESS...77e21b0a670ddbf

O noua viziune asupra personalitatii si creatiilor sale. O impresionanta expozitie de machete si copii ale schitelor, completata cu proiectii intr-o cladire a carei intrare este dominata de una dintre cele mai mari proiecte al celui ce a fost pe langa altele pictor, sculptor, muzician, ... adica unul dintre cei mai mari artisti ai istoriei.

 

O expozitie ce nu trebuie ratata de iubitori de arta si tehnica.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

frumoasa iesirea din seara asta ... pacat ca nu am reusist sa facem poze pentru ca era deja bezna pe cand noi am ajuns in ungaria .

Cristi sa postezi pozele .. din cofetarie :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...