Sari la conținut

Cand te urmareste ghinionul


ettore
 Share

Postări Recomandate

Initial am spus ca doar la noi e posibil asa ceva, dar lucruri similare se intampla defapt in cam toata lumea.

 

https://www.digi24.ro/stiri/actualitate/video-accident-controversat-in-hunedoara-ce-acuzatii-aduce-o-soferita-politistilor-952470

 

O sa trimit o scrisoare silvicultorilor de pe raza localitatii in care s-a produs accidetul pentru a acorda o diploma de merit soferului pentru acte de eroism.

 

Trist, foarte trist..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:)) soferul sustine ca el era pe banda lui de mers. Are dreptate. Doar restul dubei era pe contrasens X-(

Acum sincer, cat de tampit sa fii ca politist sa nu te obosesti sa vezi clipul ala, chiar daca legal nu poti face nimic?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

auzi la tristul ala... a evitat o vulpe.

bou' putea omora cu incompetenta lui pe cineva.

inca o poate face, are permis poaye circula...

groaznic.

traim intr-o lume defecta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vinovatul (ca la urma urmei asta este) afirma: "Eu am derapat putin in curba si am evitat o vulpe...". Asadar pana la urma ce a fost? E ca in bancul ala: "Domn doctor am o problema, sunt nehotarat. Sau nu?". Ce face frica din om, atat de speriat este si ala incat spune orice in disperarea lui.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

auzi la tristul ala... a evitat o vulpe.

bou' putea omora cu incompetenta lui pe cineva.

inca o poate face, are permis poaye circula...

groaznic.

traim intr-o lume defecta.

Vesnicul izvor nesecat de scuze la romani: oricine si orice este de vina in afara de el.

Si in cazul in care nu gaseste ulei, nisip, caíne, vulpe, soare in ochi, meteorit etc mai exista 2 variante unanim acceptate cu care nu se da gres niciodata: ''Draqu l-a pus'' sau ''Asa a vrut Dumnezeu''.

Cine stie ce mesaje dadea omu' si l-a intrerupt nenorocita cu BMW-ul :).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...