Sari la conținut

Unde Mergem Pe 20, 21 Ianuarie 2007


Seven
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 149
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

salutare.. seven stiu k esti dezamagit k nu prea sunt amatori pentru Bulgaria dar trenuie sa intelegi ca am fost 2 sapt la rand.. si in Ruse unde vreti sa mergeti.. nu e chiar nimik nimik interesant.. sunt de acord sa mergem undeca nu foarte departe.. in romania.. si sa ne distram putin (un gratar)o bere fara alcool.. adik sa facem o escapada sa ne simtim bine dar sa ne si relaxam.. pt mine unu sa merg in bulgaria nu a fost ceva nou am fost de 20 de pri.. dar fiink am fost in grup a fost super.. dar totusi obositor,ne-am intors pe noapte ud pe jos,, nush ..io-s de acord cu sasser.. nu e cine stie ce destianatia dar .. merge..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

250km maxim.. plus cativa prin Silistra. Nu e mult deloc!

 

Apropo, am o prietena <50kg.. parca am mai spus.. ii plac chopperele :rose: .. se ofera cineva sa o ia la plimbare ? :blink:

 

Eu am loc am si casca dar am sportifa :lol: (ce golan sunt)

 

Deci cum spuneam ... noi planuiam sa mergem la ploiesti intr`un bar despre care boby_xt spunea ca ne`am putea distra pe cinste...

 

Boby_xt ai cuvantul sa povestesti la oameni care e treaba acolo

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

deci ..am fost anul trecut 5 motociclisti intr-un bar in ploiesti... destul de mare..cu 2 nivele respectiv subsol si etaj.. destul de mare.. nu scump foarte frumos amenajat.. iar muzica ne-am facut-o singuri am scos boxele si am inceput sa cantam la pian.. este un pian pe akolo(chiar era acordat )..kam atat cu ploiestiul..du e distanta.. drum spectaculos pana akolo dar.. decat sa merg in Ruse prefer sa merg in Ploiesti.. v-am popat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:rose: apreciez ca boby_xt s-a gandit si la mine pt ca speram sa fac acest drum deoarece este o varianta mai scurta fata de optiunea Bucuresti Silistra (160 de km fata de 300 pare mai accesibil pt un incepator fara echipament de iarna) asa ca pana la primavara cu parere de rau incerc sa evit drumurile foarte lungi, mersi inca o data pt intelegere si asfalt uscat :blink: Eu voi pleca de la Podul Jilava (Sos de centura) Sambata la ora 10 si ma voi intoarce in Bucuresti cel mai tarziu la ora 17 (seven hours :lol: )
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu o sa merg SAMBATA (duminica nu pot) pana la Silistra.

Cine vrea sa vina e bine venit, plecarea o sa se faca pe autostrada>>> Calarasi, intoarcere la fel sa avem timp pt diverse.

Plecarea devreme la ora 8:00, eu asa o sa plec. Loc de intalnire Ultima benzinarie inainte de autostrada soarelui. Cine vrea sa vina acolo m-a gaseste la ora 8:00, la 8:15 am plecat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu o sa merg SAMBATA (duminica nu pot) pana la Silistra.

Cine vrea sa vina e bine venit, plecarea o sa se faca pe autostrada>>> Calarasi, intoarcere la fel sa avem timp pt diverse.

Plecarea devreme la ora 8:00, eu asa o sa plec. Loc de intalnire Ultima benzinarie inainte de autostrada soarelui. Cine vrea sa vina acolo m-a gaseste la ora 8:00, la 8:15 am plecat.

 

 

Cine nu poate sa mearga DUMINICA, eu merg SAMBATA 20.01.2007. Duminica am treaba de aia sunt nevoit sa merg sambata. :rose:

 

Cine vrea sa vina sambata se inscrie pe lista :

 

1. TRO5

2. ........

3. ........

 

PS. Oferta speciala: Cei care merg sambata benficiaza de asistenta antiradar (inclusiv camerele de pe autostrada) si navigare gps

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut,

Suntem doi amatori pentru plimbarea catre Bulgaria din ziua de duminica.Mai merge cineva?

 

 

Da , se merge in BG pe ruta Calarasi (RO) - Silistra (BG) duminica (daca e frumos , ca acum e cam vant ) .

Plecarea se va face la ora 09.30 din Benzinaria OMV de la Eroii Revolutiei . Eu cel putin asa am inteles

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am rezolvat cu actele (carte verde si asigurare), mi-am cumparat si un combinezon de ploaie de la United Motors (pentru orice eventualitate) asa ca astept ziua de maine pentru plimbare

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hi, guys !

 

I`m in Ruse,Bg.

 

Sunday, 21.01.2007, 11.00 AM - Lukoil gasstation near by Metro, we go to Veliko Tarnovo.

Ruse - Veliko Tarnovo - 110 km.

 

We hope for your visit :rose:

 

 

This time we will go to Silistra.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hei, mai "baiatule cu tuning", de ce sa ne intalnim la Eroii Revolutiei cand putem sa ne intalnim mai aproape de iesirea din Buc?

 

Asa ca - Duminica, 21.01.2007 la ora 09:30 ne intalnim la Lukoil-ul de la intersectia Vitan-Barzesti/ Sos Oltenitei!!! Desigur daca tine vremea cu noi!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...