Sari la conținut

Reparatii echipament piele


Claudiu_Lucian
 Share

Postări Recomandate

Aceeasi problema o am si eu cu o geaca de piele si o pereche de manusi. Am cautat si eu si nu am gasit nimic...replica fiind ca nu se mai lucreaza in pielarie. Voi urmari topicul in cazul in care stie vreun coleg ceva.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pe Caderea Bastiliei, aproape de intersectia cu Grigore Alexandrescu (cum urci dinspre ASE) e un atelier de reparatii pielarie. Nu stiu daca se baga la chestii moto, insa.

Pentru a repara o geaca de piele harsaita la o cazatura am vorbit cu https://www.facebook.com/reparatiihainepiele/ (inca nu am ajuns sa duc geaca asa ca nu stiu cum lucreaza).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cei de la acest atelier nu se baga la reparat echipament moto mentionand ca nu au echipamentul si cunostiintele necesare.

 

Pe Caderea Bastiliei, aproape de intersectia cu Grigore Alexandrescu (cum urci dinspre ASE) e un atelier de reparatii pielarie. Nu stiu daca se baga la chestii moto, insa.

Pentru a repara o geaca de piele harsaita la o cazatura am vorbit cu https://www.facebook.com/reparatiihainepiele/ (inca nu am ajuns sa duc geaca asa ca nu stiu cum lucreaza).

 

Foarte fain lucreaza ,vorba ta zici ca-s scoase din magazin. O sa ii fac si eu o vizita.

 

Mai vrei?
» Post actualizat in 31 Oct 2018 22:27
Doar la tatuca lor se pot face ca din magazin
» Post actualizat in 31 Oct 2018 22:32
Doar la tatuca

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Io sunt tatuca lor de 20 de ani in piele si doar profesional nu peticarae.

Si eu care ma asteptam la un batranel simpatic gen Gepetto :) Felicitarile mele domnule. Mai rar sa gasesti mesteri iscusiti care sa mai si fie din bransa si sa inteleaga fenomenul. :peace:

 

:10:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai vrei?

» Post actualizat in 31 Oct 2018 22:27

Doar la tatuca lor se pot face ca din magazin

» Post actualizat in 31 Oct 2018 22:32

Doar la tatuca

 

 

 

Cred ca e primul post pe care ti-l apreciez, dar o fac bucuros! Jos palaria pentru felul in care lucrezi! Spor!

Editat de TETEA.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 years later...

0721007113.Un domn in varsta, Este pe Dudesti, lucreaza ff bine, am dus diferite geci dar fermoarele pt gecile moto ar fi de preferat sa le cumperi tu, el are pt geci normale de strada si in cinsecinta nu tin

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 year later...

Daca aveti de reparat geci, pantaloni, etc, de piele in Bucuresti va recomand cu caldura pe domnul de la  Reparatii haine de piele (e acelasi cu cel din postul de mai sus). Omul e super amabil si profesionist. Mi-a rezolvat problema pe loc. Pentru mine a fost de mare ajutor pentru ca nu reuseam sa gasesc pe cineva care sa ma ajute cu geaca (schimbat ceva capse care se stricasera). 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...