Sari la conținut

Dau Spre Donatie!


Kiki
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

husa pt ap foto s-a dat.

Mesaj completat

mi-ar trebui mie dvd playerul daca il mai ai desigur cu cabluri cu tot ca sa pot sa-l folosesc. insa nu ajung la cj decat pe data de 16. daca esti amabil sa-l ti pana atunci il iau eu. desigur va trebui sa accepti ca donatie niste beri. bafta

 

 

pai daca pina in 16 nu vine cineva dupa el,e al tau

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cu durere de inima dar trebuie sa donez una bucata broasca testoasa de Florida, femela.......vreo 2 ani are, e mare cat palma...... numai unei persoane iubitoare de animale care poate sa-i ofere conditii decente...din pacate eu nu pot sa fac acest lucru. E o broscuta draguta, blanda, nu se sperie, nu musca, ii place sa stea pe balcon, la soare...

detalii pe PM :wacko:

 

 

as vrea eu broscuta daca nu ai dat-o! am un loc cald si luminos pt ea. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

silviu iti mai trebuie baioneta????daca iti mai trebuie suna-ma sa stiu sa ne intalnim sa ti-o dau,daca nu ti-o mai trebe suna-ma sa stiu sa o dau altuia

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

silviu iti mai trebuie baioneta????daca iti mai trebuie suna-ma sa stiu sa ne intalnim sa ti-o dau,daca nu ti-o mai trebe suna-ma sa stiu sa o dau altuia

 

Buna Kiki, vad ca baioneta nu mai da de stapan... daca tot e de dat, ma inscriu si eu pe lista de asteptare. :cheers:

Ride Safe! :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

broscuta si-a gasit stapan.....mi-a fi dor de ea dar o sa fie mai fericita asa! :cheers: Peter!

 

merci mult! odata ce l-am luat sub ocrotire imi asum toata responsabilitatea pt ea,are o locuinta noua(tetrariu),are lumina si caldura,toata camera sa se plimbe in voie :cheers: acuma cerceteaza tot ,e foarte curioasa si cuminte. :P

 

merci.maine ai fac poze :lol:

Mesaj completat

merci mult! odata ce l-am luat sub ocrotire imi asum toata responsabilitatea pt ea,are o locuinta noua(tetrariu),are lumina si caldura,toata camera sa se plimbe in voie :D acuma cerceteaza tot ,e foarte curioasa si cuminte.

 

merci.maine ai fac poze

 

 

pozele promise cu broscutza si tetrariul

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

merci mult! odata ce l-am luat sub ocrotire imi asum toata responsabilitatea pt ea,are o locuinta noua(tetrariu),are lumina si caldura,toata camera sa se plimbe in voie :unsure: acuma cerceteaza tot ,e foarte curioasa si cuminte. :wacko:

 

merci.maine ai fac poze :laugh:

Mesaj completat

 

 

 

pozele promise cu broscutza si tetrariul

 

 

dar ce tetrariu serios.....asa da! pun pariu ca ii place acolo.....pot fi linistita :grinbandit:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pentru doritori donez cu titlu de proprietate deplina doua oglinzi de Dominator (cu oglinzile sparte...dar cred ca se pot inlocui...) si de asemenea o tentativa de "parbriz" touring tot pentru Dominator facut de mine. Daca se lipeste pe el o folie fumurie din aceea pentru auto ar arata chiar OK!

Inca mai sunt valabile chestiile astea... nimeni, nimic?

Mai am si un frigidez in stare de functionare foarte buna! cu estetica sta mai rau...dar de mers merge foarte bine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

deci ti-am zis de 2 saptamani ca dvd-ul mi-l trebuie mie. sau posturile mele nu se vad? :) ti-am lasat si pm.

 

 

pai nu stiu cat se vad si cat nu,pt ca dvd tot la mine e.e topic de donatii si macar poti da un telefon ca vi dupa el,sau si asta tre sa fac de la mine???daca nu ai credit da-mi nr pe pm si te sun eu :)

Mesaj completat

mai donez un aparat foto canon cu film.poze later

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pentru doritori donez cu titlu de proprietate deplina doua oglinzi de Dominator (cu oglinzile sparte...dar cred ca se pot inlocui...)

 

Salut,

 

ti-am scris PM in legatura cu oglinzile si nu mi-ai raspuns.Le mai ai, daca da le pot primi?

 

Merci.

Editat de Rila
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu gasesc pantaloni piele pe marimea mea adica un 56 :laugh: poate imi donati voi :laugh: de fapt gasesc dar tot ce am probat are aparatorile ori la glezne ori deasupra geniunchilor . ideea ar fi sa cos eu ceva buzunare sa le pun dar nu vreau sa stric o pereche noua :laugh:

Editat de crisstianus
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...