Sari la conținut

Dau Spre Donatie!


Kiki
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

din pacate nu a venit,asa ca primu venit primu servit,adica nicu.e rezervata pt nicu 2 zile,daca nu vine o dau la urmatorul

 

 

lasa-mi Kiki te rog un nr de tel sa te poate suna prietenul asta al meu.

 

ms!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

lasa-mi Kiki te rog un nr de tel sa te poate suna prietenul asta al meu.

 

ms!

 

 

ti-am lasat nr de tel pe messenger.gentuta mai e valabila,deci din nou primul venit primul servit!!!!!!!!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

doneaza cineva 2 jante de opel in 4 prezoane cu anvelope? ma intereseaza doar sa proptesc o masina deci jantele pot fi indoite, lovite, ruginite iar anvelopele neutilizabile. repet vreau doar sa las o masina pe ele

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

doneaza cineva 2 jante de opel in 4 prezoane cu anvelope? ma intereseaza doar sa proptesc o masina deci jantele pot fi indoite, lovite, ruginite iar anvelopele neutilizabile. repet vreau doar sa las o masina pe ele

pune aici la topicul de donatii de la coltul enduristilor ce doresti sa primesti, ai mai mari sanse ca is mai multi care citesc acolo ca si pe Cluj.

 

/index.php?showtopic=74106

 

:cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cum s-a mai intamplat,nicu nu a venit dupa gentuta asa ca ramane valabila!!!!!!!!!info pe PM

Mesaj completat

gentuat este rezervata pina maine!!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cum s-a mai intamplat,nicu nu a venit dupa gentuta asa ca ramane valabila!!!!!!!!!info pe PM

Mesaj completat

gentuat este rezervata pina maine!!!!!

 

credeam k s-a rezolvat, de sunat te-a sunat nu? :laugh:

daca e promisa altcuiva deja imi pare rau, eu dimineata il sun iarasi pe amicul asta din CJ. de asta chiar aveam nevoie...

Editat de Niku Chopper
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

credeam k s-a rezolvat, de sunat te-a sunat nu? :laugh:

daca e promisa altcuiva deja imi pare rau, eu dimineata il sun iarasi pe amicul asta din CJ. de asta chiar aveam nevoie...

 

 

m-a sunat in jur de ora 9,insa eu fiind in concediu dormeam si a zis ca ma suna in aprox o ora.si atat nu am mai auzit de el dupa aceea.pina azi dupa-masa e rezervata gentuta daca nu vine dupa ea intra din nou la donatii

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cu durere de inima dar trebuie sa donez una bucata broasca testoasa de Florida, femela.......vreo 2 ani are, e mare cat palma...... numai unei persoane iubitoare de animale care poate sa-i ofere conditii decente...din pacate eu nu pot sa fac acest lucru. E o broscuta draguta, blanda, nu se sperie, nu musca, ii place sa stea pe balcon, la soare...

detalii pe PM :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

gentuta nu mai e valabila,s-a dat,sper ca noul posesor sa o foloseasca cu grija pt ca a aprtinut unei persoane speciale.in curand voi mai avea si alte donatii,numa sa mai rascolesc prin casa

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

gentuta nu mai e valabila,s-a dat,sper ca noul posesor sa o foloseasca cu grija pt ca a aprtinut unei persoane speciale.in curand voi mai avea si alte donatii,numa sa mai rascolesc prin casa

 

gentuta a ajuns la mine.cu prima ocazie :laugh: :lol: :lol: merci kiki

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

gentuta a ajuns la mine.cu prima ocazie :laugh: :lol: :lol: merci kiki

 

 

nu ai de ce,doar rugaminte sa ai mare grija de ea pt ca a apartinut regretatului nostru prieten Darius

Mesaj completat

am mai rascolit prin casa si am mai gasit cateva lucruri de care nu mai am nevoie si anume,ceva cabluri audio-video,un DVD player ultima oara cand l-am folosit functiona si o husa de aparat foto nou nouta,cred ca deja stiti regula primul venit,primul servit.si acum poze

Mesaj completat

si am uitat sa pun si asta.este o baioneta de armata nou nouta doar ca teaca este ruginita putin,trebuie putin reconditionat insa e ok

post-8637-1250841049_thumb.jpg

post-8637-1250841071_thumb.jpg

post-8637-1250841093_thumb.jpg

post-8637-1250841114_thumb.jpg

post-8637-1250841137_thumb.jpg

post-8637-1250841492_thumb.jpg

post-8637-1250841558_thumb.jpg

post-8637-1250841591_thumb.jpg

Editat de Kiki
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu ai de ce,doar rugaminte sa ai mare grija de ea pt ca a apartinut regretatului nostru prieten Darius

Mesaj completat

am mai rascolit prin casa si am mai gasit cateva lucruri de care nu mai am nevoie si anume,ceva cabluri audio-video,un DVD player ultima oara cand l-am folosit functiona si o husa de aparat foto nou nouta,cred ca deja stiti regula primul venit,primul servit.si acum poze

Mesaj completat

si am uitat sa pun si asta.este o baioneta de armata nou nouta doar ca teaca este ruginita putin,trebuie putin reconditionat insa e ok

 

 

As da eu niste beri pe baioneta aia, dar sunt plecat acum.

Ajung in Cluj doar pe la 1 septembrie.

Daca nu se da pana atunci.......

Numa' bine,

Nick.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

asadar baioneta este rezervata pina in data de 3 septembrie pt yonick.deci yonick cand revii in cj i-a legatura cu mine sa ne int sa ti-o dau

Mesaj completat

deci nu va trebuie nimik????stau la mine acasa si se depune praful pe ele

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pentru doritori donez cu titlu de proprietate deplina doua oglinzi de Dominator (cu oglinzile sparte...dar cred ca se pot inlocui...) si de asemenea o tentativa de "parbriz" touring tot pentru Dominator facut de mine. Daca se lipeste pe el o folie fumurie din aceea pentru auto ar arata chiar OK!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@Kiki:

Daca baioneta nu s-a dat, cred ca i-ar sta bine pe Nipra mea... :)

 

 

i-am promis baioneta la yonick,insa dca pina in 3 septembrie nu vine dupa ea,silviule ti-o dau tie

Mesaj completat

@Kiki:

Daca baioneta nu s-a dat, cred ca i-ar sta bine pe Nipra mea... :)

 

 

i-am promis baioneta la yonick,insa dca pina in 3 septembrie nu vine dupa ea,silviule ti-o dau tie

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator montecristo

mi-ar trebui mie dvd playerul daca il mai ai desigur cu cabluri cu tot ca sa pot sa-l folosesc. insa nu ajung la cj decat pe data de 16. daca esti amabil sa-l ti pana atunci il iau eu. desigur va trebui sa accepti ca donatie niste beri. bafta

Editat de montecristo
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...