Sari la conținut

Dau Spre Donatie!


Kiki
 Share

Postări Recomandate

dau spre donatie o combina cu radio,casetefon si CD player.combina functioneaza,are doar o singura boxa si are telecomanda,marca Platinium.informatii pe PM.primul venit primul servit,insa vreau sa o donez unuia care chiar are nevoie nu doar sa o ia si sa o vanda

 

 

nu mai este valabil.noul posesor aprilia87.sa ai noroc de el!!!!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

dau spre donatie o combina cu radio,casetefon si CD player.combina functioneaza,are doar o singura boxa si are telecomanda,marca Platinium.informatii pe PM.primul venit primul servit,insa vreau sa o donez unuia care chiar are nevoie nu doar sa o ia si sa o vanda

salut mar interesa bicicletele dacamai este valabil.

Mesaj completat

salut mar interesa bicicletele dacamai este valabil.

scuze am gresit mii de scuze

Mesaj completat

Donez doua biciclete mountain-bike. Una pentru barbati cu furca telescopica fata si una pentru femei. Bicicletele trebuie puse putin la punct. Stau in magazie de 2-3 ani. Am si multiple piese.

 

Mai donez pentru iubitori de plante un cactus de 1,8-2,0 m pentru care pun si doua poze ca tocmai infloreste. Cred ca se numeste "Limba soacrei" asa ca aviz amatorilor... :lol:

 

Stept doritori !

salut mar interesa pe mine daca mai este valabil oferta.mersi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Donez doua biciclete mountain-bike. Una pentru barbati cu furca telescopica fata si una pentru femei. Bicicletele trebuie puse putin la punct. Stau in magazie de 2-3 ani. Am si multiple piese.

 

Mai donez pentru iubitori de plante un cactus de 1,8-2,0 m pentru care pun si doua poze ca tocmai infloreste. Cred ca se numeste "Limba soacrei" asa ca aviz amatorilor... :)

 

Stept doritori !

 

 

ANUNTUL PENTRU BICICLETE NU MAI ESTE VALABIL!

 

A RAMAS DOAR CACTUSUL :lol: ...

Editat de soldi
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Donez cateva corpuri de mobilier mai vechi-dulapuri, vitrine, etc... Sunt in Andrei Muresanu. Daca e cineva interesat sa-mi dea pm.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ANUNTUL PENTRU BICICLETE NU MAI ESTE VALABIL!

 

A RAMAS DOAR CACTUSUL :angry: ...

Il vreau eu cactusul daca mai e valabil da un telefon sau macar un bip la telefon 0724560221 si te sun eu inapoi ok .Mersi pa pa

Mesaj completat

Donez cauciucuri croos daca le vrea cineva sa ma sune 0724560221 ,marimi de mai multe ,din cate stiu 17,18,19 am 6 bucati ,

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

revin cu o donatie,de data asta putin mai speciala si de ce e speciala?pt ca acest lucru a fost unui prieten care de curand ne-a parasit.obiectul ese intr-o stare foarte buna,este de pe un virago 250(cred ca putin conteaza asta) motor insa pe care l-a iubit si indragit foarte mult si de aceea vreau sa o dau cuiva caruia o va si monta pe motor si chiar are nevoie de ea,repet este o donatie mai speciala,regula ramane primul venit primul servit!!!

post-8637-1249415341_thumb.jpg

post-8637-1249415376_thumb.jpg

post-8637-1249415401_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

revin cu o donatie,de data asta putin mai speciala si de ce e speciala?pt ca acest lucru a fost unui prieten care de curand ne-a parasit.obiectul ese intr-o stare foarte buna,este de pe un virago 250(cred ca putin conteaza asta) motor insa pe care l-a iubit si indragit foarte mult si de aceea vreau sa o dau cuiva caruia o va si monta pe motor si chiar are nevoie de ea,repet este o donatie mai speciala,regula ramane primul venit primul servit!!!

 

 

Salut!

 

asi vrea eu gentutza sa o inlocuiesc cea de pe motorul meu, la ultima intrunire a pleznit si am pierdut cateva scule dn ea.

Ms!

post-13995-1249463606_thumb.jpg

Editat de Niku Chopper
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

deocamdata gentuta e rezervata pina sambata inclusiv daca nu vine respectiva pt ea,e din nou la donatii.nicule daca nu o dau cui i-am rezervat-o sau nu ii trebuie,ti-o dau tie,numa sa nu faci ca data trecuta sa o tin pt tine si sa vi peste un an.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

deocamdata gentuta e rezervata pina sambata inclusiv daca nu vine respectiva pt ea,e din nou la donatii.nicule daca nu o dau cui i-am rezervat-o sau nu ii trebuie,ti-o dau tie,numa sa nu faci ca data trecuta sa o tin pt tine si sa vi peste un an.

 

 

ok, daca nu vine persoana respectiva dupa ea, vorbesc cu un prieten care e 5 zile pe saptamana in CJ sa o ridice pt mine, sa nu mai intindem povestea k data trecuta pana ajung eu prin cluj.

 

ms!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am avea nevoie de o guma( buna) second da nu uzata rau... ,pt un etz 250, 2,75x18 sau( 300x18 ) 3,25x18

 

;)

Mesaj completat

am avea nevoie de o guma( buna) second da nu uzata rau... ,pt un etz 250, 2,75x18 sau( 300x18 ) 3,25x18

 

:)

contra cost binenteles! :blink:

Editat de lakopeter
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

deocamdata gentuta e rezervata pina sambata inclusiv daca nu vine respectiva pt ea,e din nou la donatii.nicule daca nu o dau cui i-am rezervat-o sau nu ii trebuie,ti-o dau tie,numa sa nu faci ca data trecuta sa o tin pt tine si sa vi peste un an.

 

 

a venit?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

din pacate nu a venit,asa ca primu venit primu servit,adica nicu.e rezervata pt nicu 2 zile,daca nu vine o dau la urmatorul

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...