Sari la conținut

Accident Bvd Unirii - Nerva Traian 3/7/19


walking^human
 Share

Postări Recomandate

Acum 10 minute, Nguyen a spus:

 

De unde, creste motociclismul in tine, abia astept sa dai lectii despre motociclism...

Nu ai să vezi...nu mă cunoști, e normal.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 3 ore, Baxxter a spus:

Si astia care avem cardane la bemvee, unde ne punem lanturile sa ne etalam si noi valuarea?

De cand romanul si bmw, eu stiu de lant de aur. Cardanul pe un bmw este defect major de fabricatie, la fel si radio, mai greu cu guta.

 

George05, stai bro linistit, zici ca ai un ford, un eses si un cateme, greseala nu e asa mare,sunt ieftine, astepti 3 ani si faci o refinantare pe 15, atunci smekerie.✌ 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

On 15.07.2019 at 20:54, Flower-Power said:

Am zis că mă abțin și uite că nu o fac...nu înțeleg nevoia de topic atâta vreme cât nu ai oferit ajutorul. Cum vine asta ,treci, vezi, ajungi acasă și deschizi un topic în speranța că ce..?! Poate am eu o zi mai blue..

 

 

O zi proasta cu siguranta ai, altfel poate erai in stare sa citesti partea in care am zis ca era constient si vorbea la telefon.

 

Ajutor? Adica sa lasi masina pe banda 1 blocand de tot traficul, ca apoi sa te duci al 8-lea gura casca, sa te bagi printre ceilalti gura casca, si sa porti urmatorul dialog:

-esti bine? -da, doar m-am oprit putin aici sa ma odhinesc si sa atrag atentia!

-te ajut cu ceva? nu mersi

sau

-te ajut cu ceva? da, fa sa nu ma mai doara toate - n-am cum, nu sunt medic -ok, mersi ca m-ai racorit in poponeata

sau

-te ajut cu ceva? da, du-mi motoru acasa - n-am cu ce, sry -ok, mersi ca m-ai racorit in poponeata

si apoi

-ai sunat la salvare? -nici nu m-am gandit, ce idee buna! eu acum la telefon vorbeam cu un baiat pe care tre' sa-l chem sa-mi schimbe gresia luna viitoare. termin cu el si sun la salvare!

-dar ce s-a intamplat? -veneam de acolo si ....

si apoi

-ok, pa -mersi ca ai oprit sa ma racoresti in poponeata, cei 7 deja opriti nu m-au racorit destul cascand gura si punand fix aceleasi intrebari

Ca sa il "ajuti" maxim, purtai dialogul asta si cu mimica aia ingrozita, specifica persoanelor cu frica de sange.

 

si eventual faceai si 20 de poze din toate partile, si puneai pe toate grupurile de fb cum ai oprit tu a nspea-a persoana venita la doar 25 minute dupa accident si te-ai oferit sa "ajuti" ...

 

 

Mai insista pe la topicurile alea cu matrimoniale plimbari, poate pana la urma se gaseste careva sa te rezolve...

 

 

 

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

😂 simt că este puțină supărare în glas. 

Era conștient, vorbea la telefon, nu l-ai pozat -ceea ce apreciez , nu l-ai ajutat, ai deschis topic. Clar am o zi mai proastă. 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

On 15.07.2019 at 20:54, Flower-Power said:

deschizi un topic în speranța că ce..?!

Ca sa afle dinamica accidentului si sa invete din greselile altora, dupa cum zice si motto-ul acestei sectiuni de forum. Pui si tu niste intrebari, pe bune acuma....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La 18.07.2019 la 6:12, Flower-Power a spus:

😂 simt că este puțină supărare în glas. 

Era conștient, vorbea la telefon, nu l-ai pozat -ceea ce apreciez , nu l-ai ajutat, ai deschis topic. Clar am o zi mai proastă. 

 

Tu nu ai treaba? Te bagi prosteste in seama pe toate topicurile.

Poate te mulezi mai bine pe mirc decat pe forumul asta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu am descoperit mircul încă, spre deosebire de tine. Sunteți prieteni?

Mi-am expus un punct de vedere, nimic mai mult. Nu o mai lua atat de personal.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

5 minutes ago, george05 said:

Când iti spun mai mult de doua persoane ca esti beat, poate ca ar fi bine sa mergi la somn. 

Haidi, bre! Pe forumul asta (si pe interneti in general) gasesti oricand mai mult de doua persoane care sa iti spuna ca esti beat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...