Sari la conținut

Cel Mai Original Scuter


doruiacovescu
 Share

Postări Recomandate

eu nu vad decat o vopsea un cos si un fel de roata de rezerva.Ce e asa deosebit la el?A ca o gagica coapta bine la un bikkinel roz ar da bine pe el e alta chestie :rose:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

DAAAA, eu unul nu sufar Vespa, desi sunt cele mai bune scutere dintotdeauna insa mi se pare preparat intr-unmod cu totul original, fara vopsea spray, colante cu flacari, neoane, tobe gen intestinul gros :lol: etc. Nu as merge cu el si cred ca mi l-ar fura fetele ce poarta bikini roz, ca sa fie asortate :blink:

Nu vreau sa fiu inteles gresit, :rose: mi se pare original, voi ce ziceti?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si yo m-as da cu el numai asa sa fac jackass prin oras...sa imi pun pisica in cosuletz si sa vad dak sare de acolo prin curbe... :blink:

Dar adevarul e ca mai mult m-as plimba cu asta roz dekat cu unul in halul asta...

post-14846-1169374795_thumb.jpg

Ce oameni sunt astia mo frate sa isi bata joc in halul asta de un scooter??? :rose:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hahahaha cat de tare si de funny e... mai lipsea sa ii puna mocheta roz la picioare si sa-i inveleasca shaua in ceva pufos roz :blink:

anywayz eu apreciez efortul depus pentru a-l aduce in starea in care este :rose:

Editat de necu2k5
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

foarte tare ar fi sa mergi pe scuteru ala roz cu echipament din cap pana in picioare, casca racing - vreo relpica ceva si cu o fata incruntata, suparat rau, eventual cu lanturi pe tine si tatuaje de la guma :rose: :blink: :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

superscuter, cutie viteze 4 trepte 250 cc ... 120 kmph max

post-168-1169845085_thumb.jpg

 

 

Superscuter my ass!

 

o fi el ami rasarit cu cutia de viteze manuala (am impresia ca le schimbi fara ambreiaj) dar arata ca un tantar !la 120 kmph daca bate putin vantul te ia cu tot cu el pe sus!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

C ziceti de scuterul acesta? O vespa super-personalizata. Are elemente retro de la masinile americane ale anilor 60. Cauciucuri cu dunga alba, capac roata de rezerva, lipsesc coarnele de pe capota... Cred ca exista si o varianta for men

Un vehicul jenant de penibil-stilu "poponar" :crack: :lol: :moron:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

×
×
  • Creează nouă...