Sari la conținut

Kawasaki Vulcan


Blackrider
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 6,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Sigur gasesti pe ebay,de unde imi iau eu tot timpul cite ceva...parca am vazut pt Honda ca costa vreo 25$,+vreo 10-20 transportul si inca 14 trimisul banilor.Poate gasesti mai ieftin din Europa,vezi ca mai sunt unii care aduc din Germania, de la Louis.Daca nu gasesti asa,da-mi un mail si te-ajut cu ebay-ul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sigur gasesti pe ebay,de unde imi iau eu tot timpul cite ceva...parca am vazut pt Honda ca costa vreo 25$,+vreo 10-20 transportul si inca 14 trimisul banilor.Poate gasesti mai ieftin din Europa,vezi ca mai sunt unii care aduc din Germania, de la Louis.Daca nu gasesti asa,da-mi un mail si te-ajut cu ebay-ul.

n-am fost prea clar;caut placute de vulcan. mersi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu sunt timpit,eu ti-am dat exemplu de la ce stiu eu... :friends: Probabil ca tot cam atit costa si pt.Vulcan.Sugestie: nu cumpara unde gasesti din prima:verifica peste tot pe unde potzi -unii se arunca la niste pretzuri....ex. la United Motors cauciuc spate Metzeler pt a mea 200 Euro-particular,mi-l aduce din Germania,125-ce crezi ca aleg? :cheers: Bafta!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vulkanu a intrat la kurăţare şi reglare de carbelitoare...şi la altele, da' nu vi le mai spun, că începeţi să plângeţi de mila mila mea :cheers: :friends: :laugh:

 

băi nene, aşa ceva nu e posibil..dacă scriu kurăţare cu "c" îmi apare poponeaţăţare...filters...fuck off, off, măi, măi :laugh:

Editat de lupalb
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hmmm..în eventualitatea neplăcută de a desface motorul în viitorul foarte apropiat dacă meşterul ordonă, de unde dracu' îmi cumpăr setul de garnituri pentru motor?

La Louis ochiu' meu nu a individualizat aşa ceva, dacă vedeţi sau ştiţi voi, muci-mucias gracias în prealabil!

Numai bine!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

uite,ca sa merite berea...:

http://www.phoenix-motor.ro din Sibiu

http://www.unitedmotors.ro din Bucale.

B:

---------------------------------------------------------------------------------------------------

mai black cind mai pui linkuri scrie in fata la link http:// asa lumea lumea poate accesa linkul cel postezi direct dind clic pe el.....

salut roby :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Aha...Uitati de United Motors...Au nishte pretzuri... :friends: Cauciuc spate pt a mea 200 euro !?!Forget it...Lupule... Stii solutzia mea..ebay!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu am reusit sa gasesc nici o solutie pana acum....mi-e groaza sa umblu la carb.

 

 

B.

 

ps: pt cei care vor motoare/piese/consumabile/cauciucuri etc pt.kawa sau nu,va recomand un prieten care are service/magazin la preturi rezon.....doar ca e in TM.

eu am luat ulei/bujii/filtre la preturi super.

sper sa iau si cauciuc.

 

Luci: 0723/835281

 

succes.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

crash bar, pentru vn400/800 cam pe unde as putea sa gasesc sau sa fac ?

 

am dat "putin" cu ea de pamant si am spart un capac de plastc, stanga sub sa.

 

apropo, capacul asta il gasesc ? are o gramada de fire sub, bobina de inductie cred.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...Si crash-bar,tot acolo!Poate un second-hand,e mult mai ieftin...Mai ales ca te costa si transportul si trimisul banilor acolo.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Marian E. Stefanescu changed the title to Melcul vitezometrului/kilometrajului defect. Ma puteti ajuta sa gasesc unul SH/nou? Kawasaki Vulcan 400A/800A
  • IceLord changed the title to Kawasaki Vulcan

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...