Sari la conținut

Kawasaki Vulcan


Blackrider
 Share

Postări Recomandate

Mersi Lup, intr-adevar ala e cel argintiu, cica are probleme la sonda de racire(?!) de aceea se opreste dintr-o data motorul, asta am vazut, plus ca da mici rateuri, asa ca ma mai gindesc, nu prea e de luat si la banii astia...

Iar celalalt, la actionarea butonului, incepe sa se invirta demarorul mai greu, se chinuie, poate e sunt duse periile. O sa-i zic sa-si regleze carburatoarele , pe cine stii? Ca ma vad acum cu el. Asta e din 93 la 3300 euro. bicicleta arata foarte bine.

Nici unul nu e pe vreun site. Daca il dai pe al tau si e bun si ii schimbi saua, sau stii altul de vinzare, anunta-ma si pe mine te rog.

:lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 6,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

eu nu pot să-i schimb şaua la al meu decât tot cu una custom, moto meu după cum vezi este customizat..mai ştiu eu vreo 2 Vulkanuri..să-l vedem pe ăla de la Motomania cum se comportă după ce îi reglează carbelitoarele..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai am scris in topicul cu inmatriculare chopper .....gasesti acolo detalii.

eu am rezolvat in 3 zile: RAR,pregatire dosar,politie.....si am primit numerele dupa 1 saptamana.

ma gandeam ca tu iti rezolvi mai iute....

 

 

 

B.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Admin
luv.... te-am vazut in trafic....  stiu ca faci show cind treci... m-ai complexat.

 

:huh:  misto motor.... sa nu mai vorbim de zgomos....

Multumesc pentru complimente.. :laugh:

Sare in ochi,avind in vedere si culoarea,i-am pus si coburi,vreau sa-i refac si tobele..parca i-as baga si niste filtre de zgomot,ca nu ma pot duce deloc la furat cu ea! :laugh:

Luigi Vicol

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Merci de invitatie si de urari..azi scot nr. provizorii si fac o tura mai apasata ! Oricum cat am scos o acolo in Belgia am ajuns la concluzia ca tb . sa reconsider stilul de chooper cu puterea acestuia...Mai povestim :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu ma...!Astia se-nmultzesc prin diviziune celulara!!! :laugh: Virusi!!!! :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu ma,ca haleste prea mult...Las' ca baba mea face acelasi lucru,consuma mai putzin,e mai usoara,e si proaspat refacuta (sa-i zic "lifting"?).Daca e sa-mi iau alta,e Intruderu' ala de-l stii,e in Bucuresti,i-am dat si-o cheie... :laugh: ca n-am inca 2000 euroi diferentza... :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut vulcanishti, sau Vulcanologi...heheeheheeh!

Am vazut azi un Vulcan cu 2 mici modificari, shi arata .... mai mult decat bestial. Rezervor custom de 4,2 galoane cu dash board shi shei separate fatza spate. Cunoshteam motorul dar nu l-am recunoscut. Poate ii fac o poza sa vedetzi...dementzial!

Numa bine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Rugaminte mare ---Stie cineva de un parbriz sau macar sistemul de prindere pt. Vulcanul de 750 ??!!.. nu vreau sa bricolez cine stie ce si pe cataloage nu gasesc mare lucru.. Am unul pt EN 500 dar mai bine l dau cui ii trebuie decat sa modific ...

Editat de Marius D.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mariuse,vezi ca sunt unele oarecum "universale",vezi la Motor1...Eu mi-am luat de la ei,chiar am avut de ales...Vezi si la MotoMarket ,in catalogul Highway Hawk,exista special pt. motoreta ta,vezi daca-ti convine (k dimensiuni si pretz :laugh:) ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Marian E. Stefanescu changed the title to Melcul vitezometrului/kilometrajului defect. Ma puteti ajuta sa gasesc unul SH/nou? Kawasaki Vulcan 400A/800A
  • IceLord changed the title to Kawasaki Vulcan

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...