Sari la conținut

Aventura pe doua roti la Muntele Mic.


Postări Recomandate

Acum e mult mai bine. 
De apreciat faptul ca ai tinut cont de criticile constructive (ca de pilda, prezentarea in limba romana).
Foarte buna abordarea de a prezenta traseul de urmat, detaliile legate de obiectiv etc. Si mai ales ca ai ales o zona care prezinta interes.
Cred ca ar ajuta sa te concentrezi mai mult pe elementele care recomanda zona pe care vrei s-o prezinti, renuntand la portiunile neinteresante (alimentarea la benzinarie, drumuri nationale neinteresante etc.).
Poate ca un traseu mai lung si mai pitoresc te-ar ajuta sa castigi experienta in motovlog.
Succes!
P.S. Nu stiam ca antenele de transmisiuni sunt atat de accesibile. E bine sa nu te expui in fata lor ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mie-mi place, e relaxant, iar entuziasmul tău poate fi contagios! Nici cel cu Transluncani nu a fost rău, dar au venit experţii...

Poate ar fi bine să marchezi prin etichete, în josul imaginii, numele localităţilor pe care le străbaţi.

Prezentarea traseului - în video sau descrierea sa - ar ajuta pe cei străini de zonă.

Două poze din Caransebeş mergeau, dacă au fost imagini din Logoj...

Bravo şi spor!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ms mult. Da, chiar am vrut sa pun etichete dar am uitat :). Ms pt sfaturi, am sa tin cont de ele. 

38 minutes ago, pierrotlefou said:

Acum e mult mai bine. 
De apreciat faptul ca ai tinut cont de criticile constructive (ca de pilda, prezentarea in limba romana).
Foarte buna abordarea de a prezenta traseul de urmat, detaliile legate de obiectiv etc. Si mai ales ca ai ales o zona care prezinta interes.
Cred ca ar ajuta sa te concentrezi mai mult pe elementele care recomanda zona pe care vrei s-o prezinti, renuntand la portiunile neinteresante (alimentarea la benzinarie, drumuri nationale neinteresante etc.).
Poate ca un traseu mai lung si mai pitoresc te-ar ajuta sa castigi experienta in motovlog.
Succes!
P.S. Nu stiam ca antenele de transmisiuni sunt atat de accesibile. E bine sa nu te expui in fata lor ;)

Da. M am gandit si eu ca in romana este mai bine. Ma exprim mult mai ok. Oricum va exista si subtitrare in engleza pt straini. Am sa merg si pe trasee mai lungi. Intai vreau sa descopar obiectivele turistice si drumurile din vestul tarii apoi am sa merg si mai departe. Ms mult pt sfaturi, am sa tin cint de ele. O zi faina. 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hehe, cracanu :)

Ai dat dovada de maturitate. Ma bucur ca n-ai luat totusi personal criticile/parerile exprimate anterior, inclusiv de mine. Mi se pare mult mai ok in romana, mai legat, cursiv, firesc. Cum ai spus si tu, pune descrierea si titlul bilingve, ro/eng, si subtitrari. Si sunetul s-a imbunatatit, probabil anterior ai adaugat partea de comentarii ulterior, si nu era ok.

Si lungimea este ok, rar se uita cineva la un clip de 20 min cap coada-doar sa fie mega captivant.

Informatiile despre destinatii, obiective, drumuri, cu cercetare inainte, si strecurate in clip, iar fain. Poti , cum a spus si un coleg mai sus, sa pui parte din ele si in descrierea clipului.

Baga plimbari, postari constant, si vin usor usor si urmaritorii.

Per ansamblu, mi-a placut, asa ca subscribe!

 

Editat de Adrian M.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

2 hours ago, Adrian M. said:

Hehe, cracanu :)

Ai dat dovada de maturitate. Ma bucur ca n-ai luat totusi personal criticile/parerile exprimate anterior, inclusiv de mine. Mi se pare mult mai ok in romana, mai legat, cursiv, firesc. Cum ai spus si tu, pune descrierea si titlul bilingve, ro/eng, si subtitrari. Si sunetul s-a imbunatatit, probabil anterior ai adaugat partea de comentarii ulterior, si nu era ok.

Si lungimea este ok, rar se uita cineva la un clip de 20 min cap coada-doar sa fie mega captivant.

Informatiile despre destinatii, obiective, drumuri, cu cercetare inainte, si strecurate in clip, iar fain. Poti , cum a spus si un coleg mai sus, sa pui parte din ele si in descrierea clipului.

Baga plimbari, postari constant, si vin usor usor si urmaritorii.

Per ansamblu, mi-a placut, asa ca subscribe!

 

Ms mult. Suna bine, asa i? cracanu :)

 

Da, am tinut cont de pareri. Au fost constructive. Voi adauga traseul si in descriere, am vrut sa fac asta dar am uitat. 

 

Incerc sa postez in fiecare saptamana. Iti ia ceva timp o aventura din asta dar merita. Chiar imi place ce fac. 

 

Asfalt uscat! 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...