Sari la conținut

Hai să râdem!


mihaiachi

Postări Recomandate

Buey jordy, vrajeala! Era la primul seminar cu javra de Tuduce. Era ea mica si imbracata in capotelul ei albastrui si de-aia a confundat-o toata lumea. Cel putin asa s-a intamplat la noi.

 

Am terminat acum 2 ani. Poate am fost colegi, eu eram la grupa a 4-a de la seria cb. :ok:)

 

Pentru spectatori, eu bag mana in foc ca asa a fost la noi (cel putin cei care nu fusesem la curs. Mai nasol e ca profa ne-a auzit si ne-a intrebat daca nu am vazut-o la curs, faza la care noi am inceput sa radem ca idiotii. Raspunsul ei a fost, vedem noi la examne. Si intr-adevar am avut bucurii cu ambele ei materii. Ahhh, ce vremuri! Mare, soare, transistoare. Daca nu credeti povestea, mergeti in poli si cititi inscriptiile de pe bancile mai vechi. (1. e aia cu "aici am luptat cu somnul si am fost invins" si a doua ca frecventa e aia cu "tuduce sucks!").... pour les connaisseurs. :huh:)

Editat de GXG
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 40,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • vintze

    2117

  • Penetru

    1901

  • ivan pedala

    1637

  • Flower-Power

    1589

Top Posters In This Topic

Posted Images

Buey jordy, vrajeala! Era la primul seminar cu javra de Tuduce. Era ea mica si imbracata in capotelul ei albastrui si de-aia a confundat-o toata lumea. Cel putin asa s-a intamplat la noi.

 

Am terminat acum 2 ani. Poate am fost colegi, eu eram la grupa a 4-a de la seria cb. :ok:)

 

Pentru spectatori, eu bag mana in foc ca asa a fost la noi (cel putin cei care nu fusesem la curs. Mai nasol e ca profa ne-a auzit si ne-a intrebat daca nu am vazut-o la curs, faza la care noi am inceput sa radem ca idiotii. Raspunsul ei a fost, vedem noi la examne. Si intr-adevar am avut bucurii cu ambele ei materii. Ahhh, ce vremuri! Mare, soare, transistoare. Daca nu credeti povestea, mergeti in poli si cititi inscriptiile de pe bancile mai vechi. (1. e aia cu "aici am luptat cu somnul si am fost invins" si a doua ca frecventa e aia cu "tuduce sucks!").... pour les connaisseurs. :huh:)

 

Eu am teminat in 2003. Si despre ea era vorba :crack:). Tot timpita a ramas? Si chiar mi s-a intimplat la examen mie.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Se intimpla in politehnica :ok: . (Eu am terminat calculatoare in politehnica)

Examen la electrotehnica, curs la care nu am calcat :D

Trezit demeneata devreme, ca de tre sa prinzi loc strategic in sala. Cu fro 5 minute inainte de inceperea examenului intra o tanti si incepe sa stearga tabla. Eu incep sa stig la colegi sa dea afara femeia de serviciu ca tre sa vina profa sa dam examen. Ma trezesc cu o palma dupa ceafa de la un amic care imi opteste "Taci timpitule ca e profa"

 

 

 

:huh: :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da, tot idioata si ne-a picat pe rupte, mai ales ca s-a si facut un pic de kko. :huh:

pai cind nu s-a facut ea de kko :ok:

pe noi ne-a tinut 8 ore in examen. cu o singura pauza de 10 minute ca de, a trebuit sa dau toate o data, partiale, teorie, probleme blb bla

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

la poalele academiei tehnice militare in Bucuresti, la citeva minute de la inceperea simularii pentru inchiderea "culoarelor", pe sensul de urcat dealul. O blonda derutata de inchiderea strazilor intreaba un grup de jandarmi+comunitari+rutieri pe unde se poate ocoli. Astia stiau, ii explica da' ea pleaca tot nelamurita. In urma ei un politist comenteaza:

-Hmm, blona!

un coleg:

-Ea asa s-a nascut, tu ai facut o scoala pt asta :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

After numerous rounds of "We don't even know if Osama is still alive", Osama himself decided to send George Bush a letter in his own handwriting to let him know he was still in the game. Bush opened the letter and it contained a single line of Coded message: 370H-SSV-0773H Bush was baffled, so he e-mailed it to Condoleezza Rice. Condi and her aides had not a clue either, so they sent it to the FBI. No one could solve it at the FBI so it went to the CIA, then to MI6 and Mossad. Eventually they asked Australian Intelligence (ASIO) for help. Within a minute, ASIO emailed the White House with this reply: "Tell the President he's holding the message upside down"

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Luna de miere

 

O mama avea 3 fete. Fiecare dintre acestea urma sa se marite in scurt timp. Mama fiind ingrijorata de modul cum isi vor incepe fetele viata sexuala, le-a facut sa-i promita ca o sa-i trimita cate-o vedere cu cateva cuvinte despre cum a fost.

 

Prima fata i-a trimis o vedere din Hawaii, la 2 zile dupa nunta. Pe vedere scria doar "Nescafe". Mama a fost intrigata la inceput, dar s-a dus in bucatarie si s-a uitat la cutia cu Nescafe. Pe ea scria: "Bun pana la ultima picatura". Mama s-a bucurat pentru fata ei.

 

A doua fata i-a trimis o vedere din Paris. Pe vedere scria doar "Kent". Mama s-a dus repede la pachetul cu tigari al sotului si a citit: "King size. Extra long". S-a rusinat putin, dar s-a bucurat pentru fata ei.

 

A treia fata a plecat in luna de miere in insulele Caraibe. Mama a asteptat in timp ce saptamanile treceau. Dupa o luna, a primit in sfarsit o vedere. Scrisul era tremurat si vederea continea doar 2 cuvinte: "British Airways". Mama a intrat pe site-ul companiei, gandindu-se la ce-i mai rau. Acolo a citit reclama companiei aeriene: " De 3 ori pe zi, 7 zile pe saptamana, si dus si intors". Mama a lesinat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acolo a citit reclama companiei aeriene: " De 3 ori pe zi, 7 zile pe saptamana, si dus si intors". Mama a lesinat.

Asta era caterinca in engleza...3 times a day, 7 days a week, ALL THE WAYS. :)

 

--- Mesaj completat în 31 Mar 2008 16:08 -------------

After numerous rounds of "We don't even know if Osama is still alive", Osama himself decided to send George Bush a letter in his own handwriting to let him know he was still in the game. Bush opened the letter and it contained a single line of Coded message: 370H-SSV-0773H Bush was baffled, so he e-mailed it to Condoleezza Rice. Condi and her aides had not a clue either, so they sent it to the FBI. No one could solve it at the FBI so it went to the CIA, then to MI6 and Mossad. Eventually they asked Australian Intelligence (ASIO) for help. Within a minute, ASIO emailed the White House with this reply: "Tell the President he's holding the message upside down"

 

:ok: :huh: :crack: :D :D :lol: :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am zis ca ma abtin da' nu pot;

 

bancul nu era cu " ...si o limba straina"?

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • ivan pedala changed the title to Hai să râdem!
  • Vizitator changed the title to Hai să râdem!
  • Vizitator pinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...