Sari la conținut

Hai să râdem!


mihaiachi

Postări Recomandate

Ai stat si sa citesti ce scrie, la cum arata ? :lol:

Scrie "stuff -> hug -> play :burnout: "

 

bun

 

--- Mesaj completat în 29 Feb 2008 13:19 -------------

bun

 

baa :lol: care v-ati uitat la stiri azi? cica 2 hoti ''inarmati'' fiecare cu cate un cutit au vrut sa jefuiasca un club din Sidney.... :wave: le-au venit de hac o gasca de 50 de motociclisti. :crack: ei se aflau acolo pentru intalnirea lor lunara,la acel club. tareee :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 40,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • vintze

    2113

  • Penetru

    1901

  • ivan pedala

    1637

  • Flower-Power

    1587

Top Posters In This Topic

Posted Images

bun

 

<small>--- Mesaj completat în 29 Feb 2008 13:19 -------------</small><br/>

 

baa :lol: care v-ati uitat la stiri azi? cica 2 hoti ''inarmati'' fiecare cu cate un cutit au vrut sa jefuiasca un club din Sidney.... :burnout: le-au venit de hac o gasca de 50 de motociclisti. :wave: ei se aflau acolo pentru intalnirea lor lunara,la acel club. tareee :lol:

:crack: Ma gandesc ce fete o facut prostii cand so vazut incoltiti de atatia motociclisti :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:burnout: Ma gandesc ce fete o facut prostii cand so vazut incoltiti de atatia motociclisti :wave:

 

da' sa vezi cum ii fugareau pe saracii ''hoti'' :crack:

 

--- Mesaj completat în 29 Feb 2008 19:19 -------------

da' sa vezi cum ii fugareau pe saracii ''hoti'' :crack:

 

http://www.trilulilu.ro/flore_20ani/45873fb027015e

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Intr-o noapte, pe la ora 2, vine Gheo' la Ion si incepe sa bata de nebun la geam. Dupa vreo jumatate de ora iese Ion adormit si intreaba:

- Cine-i?

- Io, Gheo'!

- Ce vrei ma, la ora asta?

- Ioane, ai vopsea verde?

- Nu!

- Bine. Si pleaca.

Dupa vreo doua ore, cand tocmai atipise Ion, iar batai in geam.

- Cine-i?

- Tot eu, Gheo'!

- Si acum ce mai vrei?

- Ti-am adus vopsea verde!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Infractorilor le-au venit de hac 50 de motocicliÂşti, care tocmai îÂşi țineau acolo întâlnirea lunară.

 

Deloc intimidați de armele fluturate de hoți, motocicliÂştii i-au alergat, prins Âşi legat fedeleÂş.

 

Scenele au fost surprinse de camerele de supraveghere instalate în local.

 

 

http://www.protv.ro/stiri/international/ja...din-sydney.html

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Infractorilor le-au venit de hac 50 de motocicliÂşti, care tocmai îÂşi țineau acolo întâlnirea lunară.

 

Deloc intimidați de armele fluturate de hoți, motocicliÂştii i-au alergat, prins Âşi legat fedeleÂş.

 

Scenele au fost surprinse de camerele de supraveghere instalate în local.

http://www.protv.ro/stiri/international/ja...din-sydney.html

 

m-ai completat cu un link.cam atat :burnout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

POTOPUL - VARIANTA 2008

 

In anul 2008, vine Dumnezeu la Noe, care traia linistit in Romania si-i zice:

- Noe, pamantul s-a umplut de rautate si oamenii M-au uitat. Vreau sa-mi construiesti o noua Arca, pentru ca Potopul va veni iar. Sa iei din fiecare specie cate un exemplar mascul si femela. Ai la dispozitie 6 luni de zile!

Dupa 6 luni se uita Dumnezeu pe pamant si-l vede pe Noe plangand in gradina.

 

-Noe !!! Sunt pe cale sa incep Potopul, unde este Arca ???

-Iarta-ma Doamne, dar lucrurile s-au mai schimbat intre timp ... Am nevoie de autorizatie de constructie. Ma tot cert cu un inspector, pentru un sistem antiincendiu, vecinii m-au dat in judecata pentru ca am incalcat planul de urbanism construind Arca in gradina mea si astfel am incalcat normele de inaltime.

 

Apoi compania de electricitate a cerut sa pun ipoteca pe Arca in vederea acoperirii costurilor de transport si de mutare a liniilor de inalta tensiune ce trebuie date la o parte din calea Arcii pentru a fi lansata la apa. Degeaba le-am spus eu ca va veni marea la mine, ca nu m-au crezut.

 

Sa fac rost de lemn, a fost o alta problema. Este interzis sa tai lemn din padurile invecinate deoarece acolo traieste bufnita cu pete care-i o specie protejata. Am incercat sa-i conving pe ecologisti ca tai lemnul tocmai pentru a salva bufnita, dar nici n-au vrut sa stea de vorba cu mine.

 

Cand am inceput sa adun animalele, am fost dat in judecata de un grup de activisti pentru protectia animalelor. Ei sustineau ca tin animale salbatice sechestrate impotriva vointei lor, si de asemenea au sustinut ca sa pun atatea animale intr-un spatiu atat de mica, inseamna cruzime asupra lor.

 

Apoi Ministerul Mediului, au spus ca nu am voie sa construiesc Arca pana cand reprezentantii lor nu fac un studiu de mediu si implicatiile pe care Potopul Tau le poate avea asupra mediului. Inca am un proces in derulare cu Ministerul Muncii, deoarce inca nu m-am hotarat cate minoritati ale grupurilor etnice sa angajez pe santier iar Blocul Sindical nu ma lasa sa-mi folosesc la constructie copiii mei deoarece nu fac parte din Sindicat si nu au certificare ISCIR pentru constructia de Arce.

 

Ca sa fie totul si mai rau, Fiscul, mi-a confiscat toate posesiile deoarce sustin ei ca vreau sa parasesc tara cu specii de animale pe cale de disparitie.

 

-Deci Doamne iarta-ma dar, imi trebuie pe putin 10 ani ca sa fac tot ce mi-ai zis.

Dintr-o data cerul se lumina, norii disparura, iar soarele din nou aparu stralucitor pe cer.

-Doamne, sa inteleg ca nu ne mai distrugi lumea ?

-Nu Noe, se pare ca mi-a luat-o guvernul inainte...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Doi ardeleni la oras, sunt cazati intr-un hotel la etajul 20, iar liftul nu merge. Se apuca ei sa urce pe scari. Pe la etajul 5, Ion catre Gheorghe: - Gheo, am sa iti zic ceva... - Lasa-ma in amaraciunea mea, imi zici cand ajungem.Dupa inca vreo 7 etaje, Ion: - Gheo, trebe sa-ti zic ceva... - Lasa-ma Ioane, imi zici cand ajungem, acu lasa-ma in pace! In fata usii, Gheorghe catre Ion, gafaind ca o locomotiva: - Ia zi acuma ce voiai sa-mi zici. - Am uitat cheia la receptie! Se apuca ei sa coboare. Dupa vreo 5 etaje, Ion vrea sa zica ceva. - Lasa-ma in pace. Imi zici jos! Alte 7 etaje, Ion vrea sa spuna ceva, Gheorghe enervat il opreste. Ajung sleiti la receptie, Ion: - Mai Gheo, tu chiar nu stii de gluma!?!

 

--- Mesaj completat în 03 Mar 2008 10:39 -------------
:burnout:

post-18100-1204533524_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Un sofer mergand pe drum cu masina intalneste pe marginea drumului o blonda autostopista cu o canistra in mana. Omul se opreste si o ia.

-Ce aveti in canistra?

-Benzina.

-Pentru ce-ti trebuie benzina daca mergi pe jos?

-Lasa ca va stiu eu pe voi, cum intram in padure cum se termina benzina...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Limita de "0,5 la mie" va fi scoasa din nou in Elvetia. Din 1 iunie 2008 limita alcoolemiei pentru soferi va fi din nou 0,8 la mie. Un studiu alUniversitatii Tehnice din Zurich arata, ca de la introducerea limitei de 0,5 la mie, rata accidentelor a crescut puternic. Remarcabil estefaptul, ca in special la ore tirzii si la sfirsit de saptamina, accidentele medii spre mari au ajuns la un numar nemaiintalnit. Explicatia politiei arata ca motivul pentru acest fapt este ca de la 1 ianuarie barbatii nu mai conduc alcoolizati, ci isi cheama sotiile sa ii ia.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In afara de cele cateva bunaciuni si poate intentii bune, vi-l prezint pe "regele tuning-ului" si reising-ului stradal...what's his face...asa, Marek. Studiati site-ul. Promite :cheers:

 

http://www.prostreetromania.ro/prostreet.htm

 

Nota: Tutorialele secsi cu gagici care spala masini se realizeaza numai cand trece trenul prin spate... :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In afara de cele cateva bunaciuni si poate intentii bune, vi-l prezint pe "regele tuning-ului" si reising-ului stradal...what's his face...asa, Marek. Studiati site-ul. Promite :cheers:

 

http://www.prostreetromania.ro/prostreet.htm

 

Nota: Tutorialele secsi cu gagici care spala masini se realizeaza numai cand trece trenul prin spate... :cheers:

UN MANELIST FARA BANI!Ce pot sa zic mai mult! Oricum :wave: arata pe acolo poate ceva fete care au fost de acrod sa faca o poza pentru bani desigur ca sigur nu de altceva! Oricum baiatul e lipsit total de imaginatie! :D Dar cel mai tare ma omoara faza cu bunicii (E TARE RAU) :D !Oricum eu sigur nu mi a-si pune poze cu bunicii pe un site de al meu!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...