Sari la conținut

Hai să râdem!


mihaiachi

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 40,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • vintze

    2109

  • Penetru

    1899

  • ivan pedala

    1637

  • Flower-Power

    1587

Top Posters In This Topic

Posted Images

Morţii din Teleorman (aceiaşi care au votat la referendum in 2012 la îndemnul lui Liviu Dragnea) şi-au declarant intenţia de a merge vot la prezidenţiale. Administraţia Cimitirelor din Teleorman a primit dispoziţie să lase porţile cimitirelor deschise în ziua votului. În loc de găleti, mici, ulei şi bere, morţii vor primi ca pomană electorală tuburi cu calciu efervescent, odorizante cu tămâie şi un consult medical gratuit pentru osteoporoză. "Le dam calciu efervesent ca să-i ţină oasele până la alegerile parlamentare din 2016", a declarat Liviu Dragnea.10402053_733827263370357_811974563428693

Editat de Crazy-devil
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Intr-o buna zi, la poarta raiului, un tip foarte ofticat …
Sfintu Petru il ia de-o parte:
- Ce-i fiule, care e problema ?
- Pai, nu se poate dom’le, uita-te la mine, am 35 de ani, sanatos, puternic, nu fumez, nu beau, nu sunt casatorit… seara ma culc linistit si dimineata ma trezesc mort, in ceruri! Trebuie sa fie o greseala !
- Mmmm, nu s-a mai intimplat pina acum, da, in fine, sa vedem … cum zici ca te cheama fiule ?
- Manivela, Popescu Manivela…
- Si ce meserie zici ca ai avut ?
- Mecanic auto la Gold&Platin …
- Aha, gata, uite, am gasit fisa ta… pai s-a lamurit fiule, uite, aici scrie ca ai murit de batrinete!
- De batrinete ?!? cum de batrinete ?
- Pai da, ca am insumat orele de manopera din facturile tale, si a iesit ca ai peste 100 ani…

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vin alegerile

HAVE FUN!!!!

Președintele Ucrainei, Petro Poroșenko, a surprins pe toată lumea ținînd un discurs în limba română la Universitatea din Cernăuți. Perfect, acum tot ce trebuie să mai facă e să-i spună și lui Klaus Iohannis cum a reușit.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator darcocbr

zgarcit..dar daca tot cumperi asa scule/unelte,unde ajungi?:))) nu stiu cine produce motorul

Meşter zgârcit. Stii cine produce motorul BMW F800 twin ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Savanţii au obţinut un material extrem de maleabil pe care l-au numit chinesium. Are multiple aplicaţii, vă veţi întâlni frecvent cu el acolo unde nu vă aşteptaţi.

eu ii ziceam OLC (otel special de cuie) ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator darcocbr

kimco vad la tot pasul..sxutere cat cuprinde. unii le lauda,altii le injura. mie nu mi plac chinezariile :).

dar app de bmw'ul despre care spuneai, e ceva de capul lui sau e ca burgiile de mai sus?:)))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...