Sari la conținut

Serbarea permiselor 28 - 30. 04. 23


Constantin
 Share

Postări Recomandate

Serbarea permiselor 28 - 30. 04. 23.

Serbarea permiselor s-a facut in fiecare an la Curtea de Arges si la Bradulet, pana la Covid.

 

https://youtu.be/s4jgCrMi4VA

Relatii la Nikon, organizatorul editiilor precedente”

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Relatii la Nikon, organizatorul editiilor precedente”

Am propus acum o luna excursie moto la Malmedy/ Belgia la Intalnirea motociclistilor de cursa lunga. Nici un raspuns. Atunci am propus la aceeasi data Serbarea permiselor. Nici un raspuns.

Afara sunt 16 grade!!! Amanam intalnirea de la Bradulet pe 6 - 7 mai. Daca iar va fi fara raspuns, siteul acesta nu mai merita accesat! Facem excursiile comunicand direct!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum, nu trebuie să vă supărați. Nu orice propunere este votată cu majoritate. Țin minte că m-am uitat și eu pe hartă unde e Malmedy,

mi-am dat seama că nu-mi ajung 3 zile să fac 4200 km  și m-am lăsat păgubaș.

Vedeți? Aveți un răspuns, deci mai sunt speranțe.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma speriasem ca este o defectiune la site. M-am linistit!

Site-ul motociclism.ro a fost foarte util pt. mine ca motociclist! Schimbul de idei mi-a dat posibilitatea sa pun la punct echipamentul de iarna, sistemul de ridicare al mobrei, de transport, de garare, 

de alegere a mobrei, sa aleg din varietatea de destinatii moto externe, etc.

Tin minte si acum, cred de mai bine de 10 ani, replica raposatului Dan Nastase, un mare motociclist roman, la topicul meu privind realizarea unui vehicul ingust, pe baza motocicletei: "S-a incercat, pe plan mondial si nu s-a prea reusit! Solutia este la echipament!". Asa a fost. Jumatate din km parcursi in ultimii 10 ani ii datorez echipamentului care permite circulatia iarna - vara. Si e vorba de sute de mii de km.

Replicile la topicuri nu sunt de obicei prea elegante. Dar inveti mai mult din esecuri decat din succese.

Recomand motociclistilor sa cultive schimbul de idei pe motociclism.ro! Cu bune si rele!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...