Sari la conținut

Ktm Exc 125, ce consumabile trebuiesc schimbate?


sarahhrp
 Share

Postări Recomandate

Salut,urmeaza sa mi achizitionez un ktm,  o sa fie primul meu motor si as vrea sa stiu care sunt consumabilele care trebuie schimbate(toate va rog) si la cate timp se schimba fiecare.De asemenea care sunt cele mai importante lucruri la care trebuie sa te uiti cand cumperi un motor second?Mersi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Era bine daca dadeai mai multe detalii. Ce model de KTM? Enduro, de strada? Pe de alta parte daca nu te pricepi, cand cumperi un motor te duci cu un mecanic  sau duci motorul la cineva care stie ce si cum.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

un ktm exc 125,scuze ca nu am specificat.Merg cu un mecanic,insa as vrea sa. stiu si eu pe viitor

1 minute ago, sarahhrp said:

un ktm exc 125,scuze ca nu am specificat.Merg cu un mecanic,insa as vrea sa. stiu si eu pe viitor

pe carburatie

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 11 ore, sarahhrp a spus:

Salut,urmeaza sa mi achizitionez un ktm,  o sa fie primul meu motor si as vrea sa stiu care sunt consumabilele care trebuie schimbate(toate va rog) si la cate timp se schimba fiecare.De asemenea care sunt cele mai importante lucruri la care trebuie sa te uiti cand cumperi un motor second?Mersi

https://manualedereparatie.info/download/KTM-125-200-sx-exc.html

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • l.u.v changed the title to Ktm Exc 125, ce consumabile trebuiesc schimbate?

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...