Sari la conținut

Test drive Kawasaki Z1000SX


Omuzapezii
 Share

Postări Recomandate

Salutare,

 

As vrea sa fac un test drive pe un Kawasaki Z1000SX (cu cat mai nou modelul cu atat mai bine), dar nu am gasit nicaieri pe net nici test drive, nici inchiriere. 

Ma poate ajuta cineva cu un contact al cuiva (firma sau particular) care e dispus sa ma lase sa fac un test drive de 1-2 ore?

 

Multumesc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

4 minutes ago, Adrian M. said:

Salut,

nici o sansa. Flota de test kawa nu exista. Foooarte rar sa prinzi asa ceva. Mai degraba cauta pe fb, grup de proprietari, poate te lasa cineva cumva...

 

Am vazut ca desi e un model destul de vandut in afara, la noi e foarte rara si ma intreb de ce? Nu e totusi un model de lux, reviewuri bune are peste tot, serivce-ul din ce am inteles e ok la buzunar.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

3 hours ago, Omuzapezii said:

Am vazut ca desi e un model destul de vandut in afara, la noi e foarte rara si ma intreb de ce? Nu e totusi un model de lux, reviewuri bune are peste tot, serivce-ul din ce am inteles e ok la buzunar.

simplu: romanii sunt saraci, iar ceea ce la nivel mondial nu inseamna lux, aici, la nivel national, este...

 

asta mai ales din cauza mentalitatii, romanu' zice ca de cinspe mii isi ia ceva cotet tedei (pentru iarna si preponderent oras, genial) si de 2-3-4 mii isi ia alt cotet de ii zice motoreta da' are 20 de ani... si baga bani in cotete cate ar da pe o rata la ceva nou. si asa face "economie" da si cinspe mii si "plateste" si o rata...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...