Sari la conținut

V-ati Lua Honda Cub 90?


liviutza
 Share

Postări Recomandate

Nu Piagio Vespa era cel mai bun scuter ever? Parca la Brainiac i-au facut toate lucrurile posibile, inclusiv aruncat de pe o cladire cu cateva etaje si inca functiona .

Testul ala s-a facut cu o Honda.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

va arat un individ care de-a dreptul a terminat definitiv cube-ul in cateva zile,cei de la disco-very mai au de invatat :grinbandit: deh... amatori

 

ps.si nu,nu l-a aruncat de pe bloc :rolleyes:

 

:cheers:

 

Titanicul când a fost terminat, a fost considerat indestructibil... nu a ținut prea mult. Orice lucru se face praf de la un nivel de abuz în sus. Nu a fost făcut să dai cu el de pământ în timp ce cazi de la etajul 7. Sau alte tâmpenii. Eu îl am pentru că este un dispozitiv de mers mai repede și sunt mulțumit că este fiabil. Nu bag ulei de cartofi în el, ba din contră, schimbul uleiul la 6 luni. Oricum, sunt curios de o chestie... câte Cub-uri au distrus ca unul din ele să mai meargă sau mai bine zis câte teste s-au făcut în prealabil ca să fie ei siguri că mai merge după? Așa și la Top Gear cu Toyota aia... și să-i dai foc? Fiți siguri, chiar dacă nu au arătat, au schimbat multe lucruri la ea ca să meargă pe roțile ei în studio s-o vadă lumea că încă merge. Deci irelevant! Relevant e la căți km motorul este irecuperabil sau prea scump pentru a mai fi reparat...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai erau replici china prin romania, dar nu se mai aduce, erau bune, mai ales la motor, consum mic si putere buna. Era la First Bike Expert, Elegance si la alte firme. Si eu am tot asa replica china fabricata cica prin europa... Si sunt multumit de ea, prin ce am trecut cu ea si pe unde am fost...

 

Oricum un idiot poate strica orice motocicleta :(

 

In Grecea cica mai sunt asa ceva si sunt si ieftine cica, cu 1000 euro e noua in magazin, asa am auzit, si sunt Honda...

Editat de laur26
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

pai aici voiam sa bat,cand vad chesti d'astea .. moa ce i-am facut sa-l stric si nu se strica,e cel mai vandut motor.. imi vine cel putin sa zambesc

 

asta de care amiunteam io, avazut doar timis si malu' timisului,adica namoale la greu,cateva trambuline,si cu cate 2 pe el,cum s-ar spune-n viata satului - un fel de cross :grinbandit:

i-a fost deajuns.cilindru crepat,segmenti rupti,grupul rupt,variatorul terci,cadrul dejghinat total. repet,in cateva zile.si acum zace in ploaie aruncat pe o parte semivandalizat.

 

nu vreau sa fac afirmatii puerile cum ca n-ar fi bune,fiabile etc,ba dimpotriva,insa cand vine vorba de bataie de joc - mai incet cu caramida-n piept,ca doare [avis amatorilor - dicovery & co]

 

bafta! :cheers:

 

Nu-l vinzi? Ai ceva poze cu el? Muțumesc.

 

Mai erau replici china prin romania, dar nu se mai aduce, erau bune, mai ales la motor, consum mic si putere buna. Era la First Bike Expert, Elegance si la alte firme. Si eu am tot asa replica china fabricata cica prin europa... Si sunt multumit de ea, prin ce am trecut cu ea si pe unde am fost...

 

Oricum un idiot poate strica orice motocicleta sad.gif

 

In Grecea cica mai sunt asa ceva si sunt si ieftine cica, cu 1000 euro e noua in magazin, asa am auzit, si sunt Honda...

 

Eu am căutat pe internet și n-am găsit absolut nici un magazin în Grecia să comercializeze Honda Cub. Iar pe honda.gr nici atât. Ai idee de ce magazin/magazine e vorba? Mulțumesc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dar nu stiu daca era vorba de honda cub, dar sunt alte modele honda care a aparut dupa honda cub, cum ar fi honda wave, dream si altele. Mie mi-a zis cineva care a muncit in Grecia ca a vazut pe strazi multe modele asemanatoare si asa zicea el ca se vind pe acolo...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...