Sari la conținut

Zona Pantelimon


ruud914
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 3,9k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Elenush, poate vii fara clatite!!!!!

Avand in vedere cum mi-ai spus, nu aduc nimic...Oricum nu aduceam :laugh:

N-am timp pe bune, abia am intrat in casa, am ceva treaba si apoi somn ca pic ...

 

:laugh:

Tu repede...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cel mai important: pentru ca deja o sa fim multi de-ai nostri, nu o sa ne unim cu celalat grup, eventual o sa ne intalnim undeva in Giurgiu cu ei. Facem asta pentru ca riscam sa mergem anapoda, noi, de bine, de rau, am mai mers impreuna atat prin oras cat si prin afara, am mers si tare si incet, stim cam cum merge fiecare si ce are in cap. D'asta e mai bine sa mergem doar noi, astia ai nostri.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cel mai important: pentru ca deja o sa fim multi de-ai nostri, nu o sa ne unim cu celalat grup, eventual o sa ne intalnim undeva in Giurgiu cu ei. Facem asta pentru ca riscam sa mergem anapoda, noi, de bine, de rau, am mai mers impreuna atat prin oras cat si prin afara, am mers si tare si incet, stim cam cum merge fiecare si ce are in cap. D'asta e mai bine sa mergem doar noi, astia ai nostri.

 

 

dc nu plecam si noi mai devreme??

 

as ajungem pe la 9.00 la intruniream avea timp si o drumetie pana la veliko

 

la bulgari nu vrea nimeni sa ramana peste noapte??

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In juma de ora nu cred dar intr o ora da. Eu sunt deschis la eventuale ture prin Bulgaria daca ne plictisim la intrunire. Habar n am cati leva o sa cumpar, am inteles ca e in jur de 2 lei un leva. Scria pe forum ca acolo accepta si lei si oricum e Ruse aproape si daca ne trebuiesc cumparam de acolo.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da din Giurgiu va conduc eu, am fost de cateva ori si banuiesc ca stiu unde e intrunirea...Dar pana acolo raman ultima :rock:

Eu zic sa plecam numai noi, asa e cel mai bine, restul detaliilor va hotarati voi.

Leva putem schimba in Ruse, nu bag mana in foc ca accepta si lei la intrunire.

Eu mai departe de Ruse nu ma bag ca nu mai am $ dar daca aveti chef chiar va recomand sa mergeti la Veliko, e frumos drumul si orasul. (Prima oara cand am mers acolo: /index.php?...233099&hl=)

De ramas peste noapte eu nu raman ca mai am treaba in Bucuresti :bounce:

Editat de ravenitza
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...