Sari la conținut

Zona Pantelimon


ruud914
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 3,9k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

asta e se mai inampla asa e cand ai carenate :)

 

are ce sa se strice la ele :)

 

hai horia ca cu unpic pe poxipol si letcon se repara.

 

claudiule iar am uitat sa iti dau letconu si umbrela :D

 

v-a placut la mine in atelier? liniste si pace si scule multe :D)

Editat de Cavaleru
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

v-a placut la mine in atelier? liniste si pace si scule multe :laugh:)

 

E naspa la tine la "atelier", ai vecini stresati!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cav .. daca noi deranjam cu tobele stock .. trenu` ala nu deranjeaza ??? de 2 ori m`a surprins in offside si era sa imi stea inima in loc..

Editat de Hofu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cav .. daca noi deranjam cu tobele stock .. trenu` ala nu deranjeaza ??? de 2 ori m`a surprins in offside si era sa imi stea inima in loc..

 

Mie-mi spui?!?!? Eu am scapat si doua picaturi de pipi!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cav .. daca noi deranjam cu tobele stock .. trenu` ala nu deranjeaza ??? de 2 ori m`a surprins in offside si era sa imi stea inima in loc..

 

 

cu ala sunt deja obisnuiti, veniti mai des la mine ca sa ii dresam :laugh:

 

Mie-mi spui?!?!? Eu am scapat si doua picaturi de pipi!

 

 

pisalcioasa mica, d-aia era balta aia la tine la mobra =))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pentru cei ce sunt interesati sa mearga la predeal sambata....faceti un efort si veniti vineri de la 19:00 la titan la gura de metrou din parc sa stabilim detalii legate de drum :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pentru cei ce sunt interesati sa mearga la predeal sambata....faceti un efort si veniti vineri de la 19:00 la titan la gura de metrou din parc sa stabilim detalii legate de drum :laugh:

 

K.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da ma, o sa incerc eu sa ajung sa vedem exact ce si cum, dar in princiupiu sa ne vorbim si noi intre noi care mergem. Pana acum sunt doar eu, Horia si Cavaleru. Plecare sambata dimienata si intoarcere duminica seara. Cazare la cort sau dupa posibilitati. Poate in seara asta nu ploua sa ne vedem la rond, poate mai agatam si alti motoretisti cu noi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da ma, o sa incerc eu sa ajung sa vedem exact ce si cum, dar in princiupiu sa ne vorbim si noi intre noi care mergem. Pana acum sunt doar eu, Horia si Cavaleru. Plecare sambata dimienata si intoarcere duminica seara. Cazare la cort sau dupa posibilitati. Poate in seara asta nu ploua sa ne vedem la rond, poate mai agatam si alti motoretisti cu noi.

 

 

S-ar putea sa mergem si noi cu voi dar acum depinde de ora. Noi am pleca cumva pe la un 5 dimineata sambata, daca se pleaca sambata.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da ma, daca nu polua ca aseara, mergem vineri si vorbim cu baietii.

 

@Micaradu, geez, de ce sa plecati buey oameni buni la 5 dimineata?!?!?! Plecam pe la un 8:30 si la un 11 cel tarziu suntem acolo. Daca plecati la 5... la 7:30 sunteti acolo... ce naiba faceti de la ora aia la intrunire cand petrecaretii de abia se culca atunci?!?!?!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da ma, daca nu polua ca aseara, mergem vineri si vorbim cu baietii.

 

@Micaradu, geez, de ce sa plecati buey oameni buni la 5 dimineata?!?!?! Plecam pe la un 8:30 si la un 11 cel tarziu suntem acolo. Daca plecati la 5... la 7:30 sunteti acolo... ce naiba faceti de la ora aia la intrunire cand petrecaretii de abia se culca atunci?!?!?!

 

 

Pai la 9 se deschide "sandramaua" si nu e vb decat de o ora jumate de asteptat(numai bine timp sa bagam cateva cafele pe la o benzinarie sau ce om mai gasi deschis). In plus imi place sa merg noaptea, e mult mai racoare si aproape nimeni pe strada. Oricum nu e batut in cuie....poate reusesc sa ajung si eu vineri...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da ma, o sa incerc eu sa ajung sa vedem exact ce si cum, dar in princiupiu sa ne vorbim si noi intre noi care mergem. Pana acum sunt doar eu, Horia si Cavaleru. Plecare sambata dimienata si intoarcere duminica seara. Cazare la cort sau dupa posibilitati. Poate in seara asta nu ploua sa ne vedem la rond, poate mai agatam si alti motoretisti cu noi.

hai ca poate ajung si eu in rond asta seara...tot la ora obisnuita,nu?!

S-ar putea sa mergem si noi cu voi dar acum depinde de ora. Noi am pleca cumva pe la un 5 dimineata sambata, daca se pleaca sambata.

cam devreme....dupa o saptamana de munca nu vreau sa plec tot rupt de oboseala pe drum mai ales noaptea...dar vb vineri poate ajungi la titan. :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hai ca poate ajung si eu in rond asta seara...tot la ora obisnuita,nu?!

 

Tot dupa 8 ne vedem acolo, da' uita-te si tu ce vreme tampita, zici ca e vorbita sa incepa sa ploua la ora fixa. Aseara s-au rupt norii pe aici prin Pantelimon. Sper ca in seara asta sa nu mai fie la fel, sa se rezume doar la tunetele si fulgerele care-s acum! :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tot dupa 8 ne vedem acolo, da' uita-te si tu ce vreme tampita, zici ca e vorbita sa incepa sa ploua la ora fixa. Aseara s-au rupt norii pe aici prin Pantelimon. Sper ca in seara asta sa nu mai fie la fel, sa se rezume doar la tunetele si fulgerele care-s acum! :D

a plouat si azi dar eu nu am azuns...nu din cauza ploii ci din cauza problemelor familiare...sper sa ajung zilele astea daca nu sper sa fiu prezent vineri la titan :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bah s-ar putea sa nu vin, banii care ii ia acum iutita la salariu se duc toti, nu raman cu nimic si eu nu am nici un ban pus deoparte ca ma bazam pe ea.

 

sa vad ce plm fac ca innebunesc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...