Sari la conținut

Zona Pantelimon


ruud914
 Share

Postări Recomandate

Am vazut, cand e vorba de mers in grup mai mare de 3 motoare, hop-tzop, vii pasagera :D

 

PS: Ai ridicat-o la fileu, a trebuit sa raspund sec!

Asa e ca nu ma pot tine cu motoreta mea dupa nebunii care se dau cu 200 km/h :)

Mesaj completat

ba voi n`auziti ca sunt nou ...

Iti fac eu un tur de rond :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 3,9k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

ba voi n`auziti ca sunt nou ...
Iti fac eu un tur de rond :)

Iti prezentam pitzipoancele si pitziponcii,zonele de atractie(chioscul si boschetii stufosi),elementele istorice(stadionul si gardul unde s-au aprins lumanari pt maical :D ) Te asteptam cu drag in fiecare seara dupa orele 20 :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ba voi n`auziti ca sunt nou ...

 

Asa, si? Cand vii la rond, sa vii cu Cola si inghetata pentru toata lumea, timp de o saptmana. Si by default participi si la tombola "un plin de benzina", tombola la care ai dreptul sa faci un plin de benzina, evident din banii tai, cuiva... tragem la sorti. Locul 2 castiga un spalat de moto, evident, tot din banii tai iar locul 3 un uns de lant cu sprayul tau! Inscrie-te acum!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Imi cer scuze caci aseara am plecat ca un magar fara sa salut pe toata lumea, insa eram in intarziere si nu mai puteam astepta.

 

Asa de tare eram in intarziere ca am mers mai tare decat trebuie si am ramas fara ABCD-ar, cu viteza de 117 in localitate :lol:(

 

promit sa nu mai fac, probabil o sa stau sa va tin companie f multa vreme de acum inainte, adica undeva intre 1-3 luni :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Imi cer scuze caci aseara am plecat ca un magar fara sa salut pe toata lumea, insa eram in intarziere si nu mai puteam astepta.

 

Asa de tare eram in intarziere ca am mers mai tare decat trebuie si am ramas fara ABCD-ar, cu viteza de 117 in localitate :lol:(

 

promit sa nu mai fac, probabil o sa stau sa va tin companie f multa vreme de acum inainte, adica undeva intre 1-3 luni :P

 

 

Pai, si azi-dimineata-n massina? :) Mai ai dovada?

 

Lasa omule, ca noi avem o vorba, cand suntem mai multi de 3 nu mai dam noroc, cand suntem mai multi de 10 nu mai salutam :D)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am dovada 15 zile

 

macar sa mai apuc si eu o plimbare sau 2 mai lungi :D

 

ahaaa...deci asta faceai ieri pe la parchet...scuze ca nu te-am vazut dar eram tare adormita, cred ca puteam sa trec si pe langa mama si sa nu o vad..de fapt..chiar am facut asta o data. :wave: hai , nu fi trist, ne vedem la rond sa spargem seminte ca are cine sa curete. :angryfire: hofu..ce zici ma?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@cavaleru....bre, acum nu vad mai niika, abia m-am trezit si am oichii umflati :wave:

 

@didi, bre, nu mergeam la parchet :angryfire:

in aceeasi directie este si spitalul Coltea unde eu periodic ma duc sa-mi trag la vena :D

pana la parchet mai este vreme , trebe intai sa torn fundatia .....etc

 

 

off topic:

 

daca vreti sa participati la o parada de pasageri de plush, va asteptam ....detalii pe un forum vecin si nu numai

http://www.motor-zone.ro/forum/showthread....+cu+animalutele

 

 

orele 20, rond BGS, musai cu pasageri din plush, ceva de genul pozei atasate :moto:

 

bafta si o zi cat mai racoroasa

post-6277-1248245121_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai este primul rond de la Unirea catre Alba Iulia, mergand de la Unirea catre AB iulia, treci de semaforul cu udriste si apoi o sa dai direct in rondul BGS :angryfire:, pana in blocul conex.

 

vizavi de magazinul Junior, sau mai noul tribunal, parca

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai este primul rond de la Unirea catre Alba Iulia, mergand de la Unirea catre AB iulia, treci de semaforul cu udriste si apoi o sa dai direct in rondul BGS :D, pana in blocul conex.

 

vizavi de magazinul Junior, sau mai noul tribunal, parca

 

ahaaa

Mesaj completat

Pantelimonul doarme sub caldura asternuta peste buc :angryfire:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai la ora aia eram treaz... deschideam geamuile-n toata casa sa se faca curent. Si cu ocazia furtunii, din cauza tunetelor, i s-a futut senzorul de alarma unuia de pe aici de la bloc, si a sunat intr-una alarma de la masina. Partea proasta e ca nu i se aprindeau nici avariile, si habar n-am ce masina a fost, dar cu siguranta de dimineata cand a deschis frigiderul, a venit carnea peste el!!!!

 

Cavalere, facem magaria azi?

Editat de Metal Heart
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buey, in principiu suna bine... foarte bine. Eu sunt pro, dar depind de ceva factori, cum ar fi niste bani care trebuie sa-mi intre saptamana asta si niste joburi pe care ar trebui sa le fac in weekend. Inca nu promit nimic, dar daca am si banii si n-am de lucru, i'm in.

 

Cu ce mergem, masini sau motoare?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...