Sari la conținut

Zona Pantelimon


ruud914
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 3,9k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

:rock:)

@raveniza: ce imi place semnatura ta:))

pp ca nu ai avut niciodata ceva tare intre picioare (in afara de motor :moto:) )

 

care merge la mare de maine? eu vreau sa plec dimineatza.

Te simti vizat? Altfel nu iti inteleg postul :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca ma simteam vizat iti spuneam ca si eu ta urasc :moto:)

asa ma ofer sa iti demonstrez ca sunt si alte chestii tari pe care poti sa le tii intre picioare decit motoru' :bounce:

Merci frumos, am sa tin cont de oferta, dar pana atunci am si eu standardele mele :rock:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

M-as baga si eu la cei 35 de km in plus pentru peisajul ala :rock: dar sa vedem ce e pe la intalnire si care e de acord si cu suplimentul asta de km :bounce:

Editat de Ovy_d
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bre, am si eu o problema majora

 

Am fost 2 seri la rond, multi de acolo ma cunoasteti si am schimbat cateva vorbe cu voi, nu vreti sa facem noi o poza de grup.....si s-o punem la inceputul topicului? :bounce:

 

in alta ordine de idei, uichendul asta, este LIBERTY PARADE la noi, pe litoral, sunt persoane interesate de o plimbare , cu ramanere la cort si dansat pe plaja / ascultat muzica / baut voi / caterinca maxima?

 

intruniri la bulgari o sa mai fie, sau la noi...insa parada este doar acum :lol:

 

zic si eu, nu dadeti cu pietre, ca nu e bumerang :D

 

Bre, am si eu o problema majora

 

Am fost 2 seri la rond, multi de acolo ma cunoasteti si am schimbat cateva vorbe cu voi, nu vreti sa facem noi o poza de grup.....si s-o punem la inceputul topicului? :rock:

 

Mi se aplica fenomenul explicat de un tip in timpul unui spectacol de Stand Up....si anume , atunci cand mergi la o petrecere, ti se fac prezentarile ca numai dupa 10 minute sa uiti cum cheama pe toata lumea :moto:) si sa retii decat fetele frumoase.

 

in alta ordine de idei, uichendul asta, este LIBERTY PARADE la noi, pe litoral, sunt persoane interesate de o plimbare , cu ramanere la cort si dansat pe plaja / ascultat muzica / baut voi / caterinca maxima?

 

intruniri la bulgari o sa mai fie, sau la noi...insa parada este doar acum

 

zic si eu, nu dadeti cu pietre, ca nu e bumerang :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu sunt fan muzica house & techno & shit. Stiu ca-i distractie, dar nu e genul me de distractie.

 

 

Bre, am si eu o problema majora

 

Am fost 2 seri la rond, multi de acolo ma cunoasteti si am schimbat cateva vorbe cu voi, nu vreti sa facem noi o poza de grup.....si s-o punem la inceputul topicului? :bounce:

 

Mi se aplica fenomenul explicat de un tip in timpul unui spectacol de Stand Up....si anume , atunci cand mergi la o petrecere, ti se fac prezentarile ca numai dupa 10 minute sa uiti cum cheama pe toata lumea :rock:) si sa retii decat fetele frumoase.

 

in alta ordine de idei, uichendul asta, este LIBERTY PARADE la noi, pe litoral, sunt persoane interesate de o plimbare , cu ramanere la cort si dansat pe plaja / ascultat muzica / baut voi / caterinca maxima?

 

intruniri la bulgari o sa mai fie, sau la noi...insa parada este doar acum

 

zic si eu, nu dadeti cu pietre, ca nu e bumerang :moto:

 

 

In alta ordine de idei, zi ce facem cu pinionul ala de Thundercat?

Editat de Metal Heart
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bre, aseara nu ai remarcat ca eram dus rau cu spatele si ca abia ma misc?

 

am sa ma duc sa vad cum sta treaba. acum ma ridic din pat si incerc sa fac o excursie pana la vecinul meu , ala cu piesele de thundercat

 

brb in 15-20 minute :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bre, aseara nu ai remarcat ca eram dus rau cu spatele si ca abia ma misc?

 

am sa ma duc sa vad cum sta treaba. acum ma ridic din pat si incerc sa fac o excursie pana la vecinul meu , ala cu piesele de thundercat

 

brb in 15-20 minute :bounce:

 

 

Stai man linistit, odihneste-ti oasele! Un coleg tocmai a plecat spre Yamaha, si l-am rugat sa se uite si de pinionul cu pricina, daca-l au pe stoc. Daca nu (ca am o vaga idee ca magazinele de la noi nu tin consumabile pe stoc), dau eu cumva diseara de tine sa-l iau.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa fie primit, boier Gabone! Evident ca cei de la Yamaha nu au asa ceva pe stoc, si dureaza intre 5 si 10 zile! Iti dai seama, asta e consumabila. Oare daca le cer o... sa, sau o bascula, in cat timp or veni?

 

Nu ma eschivam de la Ruse, dar nu voiam sa chinui motorul pana acolo, sau sa merg cu frica ca poate poate mi se rupe lantul, sau cedeaza niste dinti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa fie primit, boier Gabone!

 

bre, nu ma clasifica astfel, nu-s boier....fac si eu ceea ce pot....

 

in rest asfalt uscat si sa ne vedem cu bine,

 

cred ca nu am cum sa ajung maine seara in rond, asa ca va urez voua celor ce plecati la plimbare.....

 

asfalt uscat, distractie placuta si vreme buna :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cred ca nu am cum sa ajung maine seara in rond, asa ca va urez voua celor ce plecati la plimbare.....

asfalt uscat, distractie placuta si vreme buna :bounce:

 

Merci!

 

Diseara mergeti la Rond?

 

O sa ne vedem diseara, ca sa punem la cale plecarea de maine.

Editat de Metal Heart
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Va asteptam cu bratele deschise si buzunarele pline de seminte.

 

In alta ordine de idei, Elenush face glume proaste si o da la intors, ca s-ar putea sa nu vina. Deci, a mai fost careva in Bulgaria sau ne bazam pe instinct? Ma gandeam ca daca nu e nimic interesant la intrunire, sa dam o tura pana la Veliko.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...