Sari la conținut

Zona Pantelimon


ruud914
 Share

Postări Recomandate

ANo..dezvoltam subiectul diseara la rond

Catule..daca vrei..vine unu dintre noi si te ia ...

multam, dar, tocmai am primit invitatie in pow(iar)... :D

 

poate mai treceti si azi pe acolo...

 

distractie placuta :cheers:

Editat de catul
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 3,9k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

ne-am adunat, ne-am vazut, ne-am placut. yahoo weather zice asa la vremea de maine (pardon, de azi dimineata): Mostly Sunny, High: 27° Low: 14°. asadar, pe langa castroane, carti, table si altceva, sa nu uitat sa va luati si lotiunile de plaja.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ooo, si in sf s'a adunat lumea din pantelimon. ma dau si eu cu subsemnatul cu toate ca unii ma cunosc, am fost si joi ( cred ) seara la intalnire cand voi plecati nush unde. eram cu gs'ul ala naked :bigstar:sunt ionut, stau in blocul cu mega image, am gs 500 f, dormic mereu de plimbari. nu conteaza destinatia, ci plimbarea in sine. momentan sunt pasager profesionist... se ofera cineva sa ma plimbe??? :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

apelez la fratii din pantelimon...

 

Gabone si-a exprimat finally punctul de vedere...intrati si voi si votati daca vreti sa fiti prezenti pt el, si sper eu, alaturi de el, la marsul ala...

 

/index.php?...p;#entry1209923

 

am incredere ca putem reusi ceva cu actiunea asta...sa vedem si luni ce suma se va renegocia, si sper sa ne strangem cati mai multi, pt Gabone :cheers:

 

va multumesc

Editat de catul
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

asadar, din ciclul "Pantelimonu' petrece" (si da, am vazut ca se petrece bine) distrati-va. :cheers:

Matizu' s-a dovedit inca o data a fi o masina eficienta, mai ales cand soferita este blonda si este nevasta-mea. astept sa ne mobilizam pentru un we undeva la munte, sa ne bestializam si noi ca baietii, ca am vazut ca Schlossgoldul a fost la mare cautare... CRY se lauda cu niste pălincă, eu cu niste țuică de prune... mai baieti...si fete... nu e a' buna cand stau in bar sau in frigidere. tre' sa facem ceva cu ele; si Ana trebuie sa invete sa mearga la drum lung. Astept propuneri. :D :P :angry:

Editat de Metal Heart
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si Ana trebuie sa invete sa mearga la drum lung. Astept propuneri. :cheers: :D :P

 

 

 

 

mey da sa stii k Anei (cu toate k a fo chinuita intrun mare fel p sportiva lu horia) ia placut plimbarea k pasagera :splat: felicitari pilotului , sper k nam fo o pacoste prea mare....

 

 

@hofu.... pisi acu t astept sa ma plimbi si cu masina :angry:))))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asteptam replica lu Horica................

 

 

 

oooo daaaaaa...... c apropouri p aci :cheers:))))) horica probabil s gandeste la o replica acu sa n dea gata p toti :D))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mey da sa stii k Anei ia placut plimbarea k pasagera:)))))

 

 

looool, iti place sa fii "rucsacel".

si eu am fost pasagerul lui horia seara trecuta, dar nu prea m-am simtit deloc a "rucsacel" ci mai degraba a ditamai genata de voiaj. :cheers:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

looool, iti place sa fii "rucsacel".

si eu am fost pasagerul lui horia seara trecuta, dar nu prea m-am simtit deloc a "rucsacel" ci mai degraba a ditamai genata de voiaj. :D)

 

 

 

claudiu.. si cu tine acu.... tie era un pic ciudat sa iti placa pasager cu horia :P))))))))))

 

ooo, si in sf s'a adunat lumea din pantelimon. :cheers:

 

 

 

normal k sa adunat si lumea din ptm... doar am venit eo in cartier nu? :angry:))))) (joking)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vreau si eu .... dc va mai fi loc in masina pt urmatoarea plimbare.....

 

sau pasager. nu ma misc in spate, ma las super frum pe curbe :D

 

 

in masina a fost loc destul... pana cand am facut cumparaturile :cheers:)

 

@jh0n: masina a fost Matizul de serviciu al nevesti-mii, si ea s-a ocupa cu sofatul (masina se vede si in cateva poze - stickerita cu Tusnad si numere de HR), altfel n-as fi utut sa ma ocup de atata beri.

Editat de Metal Heart
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...